İçeriğe Yönlendir

Mk2 Mondeo Gündüz Farı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
Emre Cetin

Yeni konu açmayayım burdan devam edeyim dedim benim mk2 ye şöyle bir led li uygulama yapsak nasıl olur sizce kötü durur mu resim temsilidir benim araç yeşil bu arada resim gecekusu.com dan alınmıştır araç ve plaka Mehmet Özyürek e ayittir . Belirteyim de sonra telif haklarıyla başım belaya girmesin :D

3h2vw.jpg

resim kötü oldu biliyorum ama fikir verse yeter :)

Gerçi araç artık Mehmet abiye ayit değil ama olsun çekildiği sırada ondaydı :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu arabaya, tampona yapılmış hiç bir gündüz farı yakışmayacak...

Sadece güvenlik amaçlı olarak benim yaptığım uygulamayı yapmak gerek diye düşünüyorum...

Bence benim yaptığımı yapın...

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Senin yaptığın çok güzel ama çok da emek ve bilgi isteyen birşey Mehmet abi

benim kendim yapmam mümkün değil, bu incelikde çalışacak bir ustada malesef tanımıyorum o yüzden bu haliyle kalıcak sanırım aracım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim de kendim yapmam mümkün değil..

Yapana yaptıracaksın.. Bedeli neyse ödeyeceksin.. Bu ledlerden alsan bir bedel ödemeyecek miydin.. ?

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Yapanı bulabilmek önemli Mehmet abi birde xenonları sökmem gerekiyor tabi önce :biggrin: birde ledler ucuz ya olmadı söker atarım mantığı var buna nasıl işçilik isterler şimdi Trabzon da :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yapanı bulabilmek önemli Mehmet abi birde xenonları sökmem gerekiyor tabi önce :biggrin: birde ledler ucuz ya olmadı söker atarım mantığı var buna nasıl işçilik isterler şimdi Trabzon da :(

Niyeki, senin uzunlarda da mı zenon var.. ?

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Aa doğru yok Mehmet abi uzunlarda yokda ,şimdi gitsem elektrikçiye bunu anlatsam yapalım diye inan ne uğraşmak ister nede uygulayabilir, nasıl desem birde çok tok buradaki esnaf abilerimiz bu tarz uygulamalara pek ilgileri yok ha ama sinyalleri parklara baglat dedediginde onu yapiyorlar hemen onda sıkıntı yok o tarz uygulamalar yapiyorlar genelde birde sen argesi falan çok uzun sürdü diye yazınca gözüm korktu açıkcası :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Elektrikçi yapamaz bu devreyi..

Servet yapacak yollayacak, Sen yada bir elektrikçi bağlayacak...

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Elektrikçi yapamaz bu devreyi..

Servet yapacak yollayacak, Sen yada bir elektrikçi bağlayacak...

Abi uğraşı çoksa zahmet vermek istemem Servet abiye ama olursada hayır diyebileceğim birşey değil tabiki :biggrin: :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bak ne demişim...

Benim de kendim yapmam mümkün değil..

Yapana yaptıracaksın.. Bedeli neyse ödeyeceksin.. Bu ledlerden alsan bir bedel ödemeyecek miydin.. ?

Yorum bağlantısı
Emre Cetin

Bak ne demişim...

Ben vakiti kastettim abi diğer mevzu sorun değil yeterki Servet abi vaktini ayırıp yapsın .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir ara seri üretim olacaktı sanki.. :unsure2:

Seri üretim çalışmaları vardı ama ne aşamada bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bana da yapan mı?

Ben vakiti kastettim abi diğer mevzu sorun değil yeterki Servet abi vaktini ayırıp yapsın .

Bir ara seri üretim olacaktı sanki.. :unsure2:

Money talks :tongue2:

Seri üretim çalışmaları vardı ama ne aşamada bilmiyorum...

Sipariş'e göre yapacağım. İsteyen olursa ÖM yolu ile ulaşacak, siparişe müteakip en fazla 10 iş gününde ellerinde olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Evlere servis de olacak mı?

Gelmeden önce hesap numarasını mail atıyorsun güzel abicim. Hesap numarasını mail atmadan uçağa binersen, seni Havaalanında "HAYDAR"la karşılarım ona göre, demedin deme. :flowers:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evlere servis de olacak mı?

Gelmeden önce hesap numarasını mail atıyorsun güzel abicim. Hesap numarasını mail atmadan uçağa binersen, seni Havaalanında "HAYDAR"la karşılarım ona göre, demedin deme. :flowers:

Evlere servis var ancak karşılığında kalp desenli çarşafta yatmak isterük :biggrin: Ha unutmadan Çağlar abi gelmezse gelmem

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Yavv siz gelin kalp desenli çarşaf ne ki; Size kalp şeklinde yatak açarım yavv. :give_heart2:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nereye lem :s

İki dakka Adana yapıp gelecez. Birde gündüz farı devresi monte ederiz mangal başında

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...