İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Connect

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil

Öncesi

Sonrası:

çok bi fark yok gibi yükseklik konusunda.hayırlı olsun

Jantlardan sonra en fazla1 cm yükseldi(eskiden sürtüğü yere artık sürtmüyor lip) ama çamurluk aralarıda orjinal lastiklere görede birazdaha doldu buda normalde görüntüyü daha güzel hale getirdi ama resimlerde araç çok yüksekmiş gibi duruyor.

Şimdiki Jant ile belli şekilde basık hale gelmiş.Bence bu hali gayet ideal.Yinede biraz daha inerse tam kıvama gelebilir.

Ön 1 cm arkada 3 cm alcak olsa çok güzel görünürdü Oktay abi. İlk fırsatta 2 cm makasları pretletip önle eşit yapıcam bakınca gözüme batıyor çünkü. Çamurluk arasındaki boşluk farkı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Başıma ne geldiyse hep bu fotoşhop yüzünden geldi. Canım sıkılınca aracıma bişeyler yapıyorum fotoşhopla sonra hoşuma gidiyor dayanamıyorum uyguluyorum :)

Güzel oldu ama bu haldede  :blush:

kywb.jpg
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Boyattın mı? :good1::nazar:

Bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki ay belki Oktay abi o da babamı kandırır para koparabilirsem. Bütün para jantlara gitti cepte 50 tl arabada yarım depo mazot var ay sonu nasıl gelcek onu düşünüyorum  :biggrin: Resim'i dün akşam yaptım ve en kısa zamanda yan görünümü o şekilde olcak inş.

Benim acilen işe başlamam lazım. Hala kafama yatan bir iş bulamadım :( 350 tl issizlik maaşı ile modifiyeye bütçe ayrılmıyor  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bence şimdilik ara ver.Rabbim gönlüne göre işini buldursun.sonra yavaştan yavaştan devam edersin.

:nazar:

Rahat durabilceğimi sanmıyorum Oktay abi  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Gerçekten emeğinize sağlık ama artık aracı biraz basma ve krom aksesuar basamakları sökme vakti gelmiş çok sırıtıyor fikrimce..Yaptığınız uygulamalar gerçekten çok yakışıklı hale getirmiş sorması mümkünse 3d stopları nasıl yaptınız bende yapabilir miyim taunusum için mercek olayınıda yapmak istiyorum fikir verirseniz sevinirim ya da yapan birileri var mıdır maliyeti ne olur şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Gerçekten emeğinize sağlık ama artık aracı biraz basma ve krom aksesuar basamakları sökme vakti gelmiş çok sırıtıyor fikrimce..Yaptığınız uygulamalar gerçekten çok yakışıklı hale getirmiş sorması mümkünse 3d stopları nasıl yaptınız bende yapabilir miyim taunusum için mercek olayınıda yapmak istiyorum fikir verirseniz sevinirim ya da yapan birileri var mıdır maliyeti ne olur şimdiden teşekkürler..

Teşekkür ederim. Yavaş yavaş sökülecek ve eklenecek parçalar var farkındayım.

Bi-xenon farların yapım aşaması(resimleri en son soyfaya tekrar ekledim) Forumda Suha ve Oktay abi mercek uygulaması yapıyor.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/223578-connecte-hella-bi-xenon-uygulama/

3d Led stopların yapım aşaması

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/213637-3d-led-stoplu-tek-connect/

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Abi konu linkleri için teşekkürlerde resim hariç ne nasıl hangi malzemelerle yapılıyor tam anlamadım bana bunlar lazım :) stoplarımıda gönderebilirim :D

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Abi konu linkleri için teşekkürlerde resim hariç ne nasıl hangi malzemelerle yapılıyor tam anlamadım bana bunlar lazım :) stoplarımıda gönderebilirim :D

Bun konuyu inceleyebilirsiniz(eklediğim sayfadan son sayfaya kadar incelerseniz iyi olur) . Burda daha fazla ayrıntılı resim ve bilgi paylaştım. Nerden hangi malzemeyi aldım nasıl yaptım vs gibi. Ben bu işi yapmadığım için başkasına yapmıyorum. Pahalı bir işlemdir ama.

http://www.geceucusu.com/topic/1356-tourneo-connect-led-stop/page__st__80

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Uğur her zamanki gibi çok güzel olmuş, farklı olunca güzel oluyor herşey.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bugün arkadaşla biraz resim çekelim dedim  :blush:

qgqm.jpg

ofpn.jpg

vgxl.jpg

r1jp.jpg

akmx.jpg

t2yr.jpg

mtiy.jpg

bx7i.jpg

h5am.jpg

Çok güzel, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.

Uğur her zamanki gibi çok güzel olmuş, farklı olunca güzel oluyor herşey.

Teşekkür ederim. Şuana kadar çok olumlu yorumlar geliyor jantlara. Hem internette hemde sokaklardda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Gercekten tahmin ettigim gibi olmus ve cok yakismis gule gule kullan

Teşekkür ederim. Balatalara kapak takıldığı zaman jantlar daha güzel görüncek bence :)

71uv.jpg

1ow2.jpg

9xto.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Tabi dha guzel durarcak:) icerdeki sarsinti nasil cok farlettimi

Jantlara ve lastiğe zarar gelmesin diye normalden daha yavaş kullandığım için aracı eskiye göre sarsıntı azaldı  :D  Ama bozuk yolda, tümsekte, asvalt üzerindeki yamalarda vs hızlı gidince eskiye göre sarsıntı biraz arttı ama şuana kadar rahatsız edici bir durum olmadı hatta artık daha yavaş kullandığım için yakıt bile düştü  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Jantlara ve lastiğe zarar gelmesin diye normalden daha yavaş kullandığım için aracı eskiye göre sarsıntı azaldı :D Ama bozuk yolda, tümsekte, asvalt üzerindeki yamalarda vs hızlı gidince eskiye göre sarsıntı biraz arttı ama şuana kadar rahatsız edici bir durum olmadı hatta artık daha yavaş kullandığım için yakıt bile düştü :biggrin:

Ozaman jantlar sana yaramis:D ben 18 jantlara bizim araclara yakistirsamda basma olayi yuzunden uzak duruyorum ama bi St jant hep aklimda:)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil
75'lik çekmiyor diyenlere gelsin.

18 inç jantlar + 600 kg(12 tane çimento) + 75 kg(ben) + 95 kg(babam) + 68  kg(abim) + sonradan takılan aksesuarlar(müzik sistemi, stop, bi-xenon vs)

Köye sorunsuz çıktım yolun 3 km'si full rampa( çoğu yeride baya dik)

Basınca aracı nasıl görüneceğinide görmüş oldum. Bu kadar alçaltmayı düşünüyorum aracı.

ek79.jpg

5gqj.jpg

xacc.jpg

vtut.jpg

w6wc.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...