İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Connect

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil

çok yakışıklı :nazar:

Teşekkür ederim. Dahada yakışıklı olcak inşallah.

Güzel oturmuş. :)  :nazar:

Tam isdediğim gibi.  İlk fırsatta bu kadar basılcak. Arka 2-3 cm inince resimdeki gibi oluyor ;)

Yarın bikaç parça şiparisi verivem onlarıda takınca daha güzel görüncek.(kaliper kapağı, çamuruk sinyalı vs)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Tam isdediğim gibi.  İlk fırsatta bu kadar basılcak. Arka 2-3 cm inince resimdeki gibi oluyor ;)

Yarın bikaç parça şiparisi verivem onlarıda takınca daha güzel görüncek.(kaliper kapağı, çamuruk sinyalı vs)

çamurluk sinyali şu ön sarı arka kırmızı olanlar mı?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

çamurluk sinyali şu ön sarı arka kırmızı olanlar mı?

Yok çamurluktaki nikelajda küçük çatlaklar oluştu gözüme batıyor onun yerine farklı bir tasarım sinyal aldım inşallah düşündüğüm kadar yakışır.

Tamponlara takılan sinyalleri alcamda hem takmak için üşeniyorum(tamponu sök elektirik tesisatı cek vs) hemde kararsızım hangi modeli aliyim diye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

• Çeker çeker.. 700-800 kilo yük atanlar var burada.. 
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Yok çamurluktaki nikelajda küçük çatlaklar oluştu gözüme batıyor onun yerine farklı bir tasarım sinyal aldım inşallah düşündüğüm kadar yakışır.

Tamponlara takılan sinyalleri alcamda hem takmak için üşeniyorum(tamponu sök elektirik tesisatı cek vs) hemde kararsızım hangi modeli aliyim diye.

Bu dedigin sinyaller nasil varmi link falan bende bakim bi benimki icinde uyarsa.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Degisik biseye benziyor senin nikolaj takimina guzel uyum saglar bu .

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Basınca daha güzel olacak belli :yes:

Yüklü bu arabaların gidişine bitiyorum, Connect'ime 1500 kğ kömür atmıştım yol tutuşu o kadar güzeldi ki hiç indirmek istemedim yükü :D

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Basınca daha güzel olacak belli :yes:

Yüklü bu arabaların gidişine bitiyorum, Connect'ime 1500 kğ kömür atmıştım yol tutuşu o kadar güzeldi ki hiç indirmek istemedim yükü :D

Olacak olmasınada bakalım ne zaman basıcam. Geçen gün basıcaktım işlemi yapıcak yer yoğundu öyle kaldı(ona ayırdığım bütçe gitti şimdi) :biggrin:

Çok şık kazasız belasız nice senelere...;-)

Teşekkür ederim.

Önümüzdeki hafta araç üzerinde olacaklar, ürünlerin bazıları bugün kargoya verildi bazılarıda 1-2 saat içinde gelmiş olcak.

4'lü Brembo Kaliper Kapağı(Kırmızı)

Amerikan Park Modülü(Ayarlı)

Yeni Nesil Muz Silecek(55-51cm)...

Sonax Hızlı Cila 288200 500ML

Uzay Yolu Beyaz Ledli Çamurluk Sinyali

Lastik Jant Ve Detay Temizlik Seti

Sibop+Kapak Koruma Seti

18 Cm Siyah Anten Çubuğu

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Merakla bekliyorum içlerinden kendime de alacağım muhakkak birşeyler çıkacak ;) Amerikan parkları benimkinden mi sipariş verdin?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Merakla bekliyorum içlerinden kendime de alacağım muhakkak birşeyler çıkacak ;) Amerikan parkları benimkinden mi sipariş verdin?

Evet seninkinden. Amiran parkı ay sonu anca montaj yapıcam ama. 16 sında muayneye gircem(geçmiycek kesin) ondan sonra farları sökücem sökmüşkende modülüde montaj yapıcam.

Modülü farın içindeki kablolardan yapmayı düşünüyorum. Bu sayede aracın orjinal tesisatında herhangi bir kesme biçme yapmamış olcam.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

O kadar yükle o yolda gitmek :shok: Valla tebrikler Uğur,  ben olsam lastiklere bi zarar gelecek diye boşken bile sokmazdım o yola.

Neyse, yapılan yine harika, yapılcaklarda daha da harika olacak. Bundan hiç şüphem yok.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Evet seninkinden. Amiran parkı ay sonu anca montaj yapıcam ama. 16 sında muayneye gircem(geçmiycek kesin) ondan sonra farları sökücem sökmüşkende modülüde montaj yapıcam.

Modülü farın içindeki kablolardan yapmayı düşünüyorum. Bu sayede aracın orjinal tesisatında herhangi bir kesme biçme yapmamış olcam.

Biz de önce öyle denedik ama olmadı sonra kestik mecburen.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Biz de önce öyle denedik ama olmadı sonra kestik mecburen.

Farı açmadan o şekilde yapmak çok zor. Sinyallerin kabloları çok kısa farın dışında çıkmaz. Ben farları normal silikonla kapattığım için tekrar açmam 2 dk'mı almıyor  :biggrin:

O kadar yükle o yolda gitmek :shok: Valla tebrikler Uğur,  ben olsam lastiklere bi zarar gelecek diye boşken bile sokmazdım o yola.

Neyse, yapılan yine harika, yapılcaklarda daha da harika olacak. Bundan hiç şüphem yok.

1 km'si yolun bu şekilde, geri kalan kısmı betan dökülmüş. Bir aksilik çıkmazsa 1 sene içinde tamamı beton dökülmüş olcak yolun. Kışın mecbur kalmadıkça gitmiyorum köye ama yazın ortalama haftada enaz 1 kere gidiyorum, ev bitincede yazları genelde köyde dururum. Arabayla 30 dk sürüyor nasılsa merkeze gelmem.

Orjinal lastikler takılı olsaydı ben 2-3 tane daha çimento koycaktım  :blush:

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Farı açmadan o şekilde yapmak çok zor. Sinyallerin kabloları çok kısa farın dışında çıkmaz. Ben farları normal silikonla kapattığım için tekrar açmam 2 dk'mı almıyor  :biggrin:

Aynen baya uğraştı yapan abi elleri tam girmiyordu. :)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Adamlar her sene yeni bir hafif kusur buluyor. İlginç olan geçenseneki hafif kusurlara bir işlem yapmadım ama yarısı bu sefer yok :)

3. stop lambası 2 gün önce çalışıyor(bktığımda) muayne günü kesmiş lambası.ss363.jpg

Muayneden sonrada aracımla ilgilendim, kaliper kapağı, sibop kapağı ve çamurluk sinyal montajı yaptım.

117wqcg.jpg

2jb0i6o.jpg

nbzted.jpg

ogiatw.jpg

ws7j7o.jpg

25s9y0i.jpg

2ewi6g6.jpg

hx14cp.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Jantlar çok güzel gerçekten. :) Kaliper kapakları benimde aklımda ama jantlarım 15 ve içe hafif ofsetli,nasıl olur bilmiyorum.Bu kapakları alırken dikkat etmemiz gereken birşey var mı boyut falan?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Jantlar çok güzel gerçekten. :) Kaliper kapakları benimde aklımda ama jantlarım 15 ve içe hafif ofsetli,nasıl olur bilmiyorum.Bu kapakları alırken dikkat etmemiz gereken birşey var mı boyut falan?

Teşekkür ederim.

Evet farklı boyatlarda satılıyorlar, taktıklarımın bir küçüğüde olurdu ama büyük daha güzel durur dedim. Arkalarınki daha küçük ve 15 innç uyar sanırım onlara...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Kliperlar cok yakismis camurluk sinyalleri dusundugum gibi nikolajlara cok guzel takim olmus gule gule kullan.. sinyallerin islevi nasil normalde ledler yaniyo sinyal verdiginde nasil oluyo.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kliperlar cok yakismis camurluk sinyalleri dusundugum gibi nikolajlara cok guzel takim olmus gule gule kullan.. sinyallerin islevi nasil normalde ledler yaniyo sinyal verdiginde nasil oluyo.

Teşekkür ederim.

Ledler parklara bağlı değil, denemek amaçlı sinyali açmıştım resim çekerkende tam yanarken denk gelmiş(uğraşsam denk getiremem) Orjinal sinyallerin nerdeyse 2 katı daha paryak yanıyor :)

Bu arada 3. stop lambası nomalde kaç watt? Çamurluk sinyallerindeki söktüğüm 5w. olanı taktım, frene basacak biri yoktu yanımda parlaklığı yeterlimi değilmi diye bakmadım henüz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Sinyallerini actiginda beyaz ledmi yaniyor.kac wat bilmiyorum valla.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Sinyallerini actiginda beyaz ledmi yaniyor.kac wat bilmiyorum valla.

Evet, biraz böyle dursun turuncu folyo çekerim üzerine değişiklik olsun diye  :biggrin: Mavi, beyaz ve kırmızısı vardı.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Aslinda parklarla beyaz ledleri yanip sinyal icinde turuncu bi serit ledi olsa fena olmazdi:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...