İçeriğe Yönlendir

Tarayıcı (scanner) Tavsiyesi

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Adliyede Hukuk Mahkemelerinde kullanılmak üzere tarayıcı arıyoruz, bütçe çok fazla sorun değil ancak 500-600 TL civarında birşey olması iyi olacak.

Cihazın sağlam ve yoğun çalışmaya müsait olması gerekli. Ayrıca olmazsa olmazlardan birisi de seri tarama işlemleri için kağıt besleme özelliğini barındırması.

Önerebileceğiniz marka, modelleri bekliyorum.

Teşekkür ederim. Saygılarımla. Küçüklerimin gözlerinden büyüklerimin ellerinden öperim :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

HP L1910A

Şu ürüne bakın. Yalnız makine gerçekten iyi olduğu için, tarayan pc'ninde bayağı hızlı olması lazım. Yoksa verilen paranın bi anlamı kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Benim kalemde L1983A kullanıyoruz, gayet kullanışlı bir ürün ufak da. Ancak fiyat araştırması yaptım, fiyatı çok yüksek çıktı.

Bunu yazdım kenara Sani. Daha düşük fiyatlara inebilir miyiz bakalım biraz daha. Aciliyeti yok ama 1 hafta içinde halletmemiz lazım. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Benim kalemde L1983A kullanıyoruz, gayet kullanışlı bir ürün ufak da. Ancak fiyat araştırması yaptım, fiyatı çok yüksek çıktı.

Bunu yazdım kenara Sani. Daha düşük fiyatlara inebilir miyiz bakalım biraz daha. Aciliyeti yok ama 1 hafta içinde halletmemiz lazım. Teşekkür ederim.

İstediğin tempoda, istediğin özelliklerde kesinlikle daha düşüğe bulamazsın :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bizim makinelerden al Zafer, fotokopi, yazıcı özellikleri de bonus olur...;)

Senin makineler için bütçeye bi 0 daha eklenmeli tahminimce :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Senin makineler için bütçeye bi 0 daha eklenmeli tahminimce ;)

2 tane 0 ile belki olur...:) Pazarlığın kuvvetliyse eğer..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

0'lar rakamların sonuna değil mi? Öyleyle eğer olmaz Serkan abi. ;) Başka önerin varsa? :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
0'lar rakamların sonuna değil mi? Öyleyle eğer olmaz Serkan abi. :stop: Başka önerin varsa? :D

Evrağı şöyle kuvvetli bir masa lambasının altına koyup fotoğrafını çekebilirsin, bu da bir öneri...Gülme...:flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evrağı şöyle kuvvetli bir masa lambasının altına koyup fotoğrafını çekebilirsin, bu da bir öneri...Gülme...:bravo:

Bunca zaman bizi kandırmış şefkatli diye :bravo:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

HP L1983A bulabileceğimi biryer var mı? İnternetten veya teknoloji marketlerden?

Yorum bağlantısı
Ömer Mıcık

Ben iş yerimde Canon DR-2010C modelini kullanıyorum çok harika hızlı ve çok net tarama yapıyor..

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Zafer, bu ürün EOL (end of life) olmuş.

Hm.. Biraz daha uygun olsa önerdiğin L1910A çok iyi aslında. Bir üst modelini önceki çalıştığım kalemde kullanmıştım, inanılmaz hızlıydı.

Biraz daha araştıralım bakalım, olmadı bu L1910A yı alacağız heralde.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Daha ucuza bulamazsan konuşalım. Buraya yazmayayım, reklam olur, sonra banner, anlaşmalı işyerleri, sponsorluk parası falan, uğraşırım :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Daha ucuza bulabileceğim sanmıyorum, internet harici biryerden almam pek mümkün değil, teknosa, electroworld harici birşey yok, onlar da lite sürüm :) Fiyat teklifi alayım o zaman :p değerlendireyim (babababa :):D)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

HP L1910A alacağız. Sani yardımcı olacak sağolsun. Gelecek hafta içinde halledeceğimizi düşünüyorum. O vakte erişirsek, fikir olması açısından, cihazın kullanımı ile ilgili birşeyler yazarım.

l1910a_300.jpg

tarihinde Zafer Ayvac? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun :D

Dediğim gibi, kullanılacak makinenin de iyi olması çok önemli.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zafer Ayvacı
HP L1910A alacağız. Sani yardımcı olacak sağolsun. Gelecek hafta içinde halledeceğimizi düşünüyorum. O vakte erişirsek, fikir olması açısından, cihazın kullanımı ile ilgili birşeyler yazarım.

l1910a_300.jpg

Bu konuyu da unutmuşuz. Yukardaki ürün alındı. Çok fazla yer kaplamayan güzel bir cihaz. Tek sıkıntı fotokopi özeliğinin çok yavaş olması. Fotokopi çekerken yavaş çekiyor. Taramada sorun yok ancak fotokopi için çok ağır kalıyor.

Bunun haricinde bir sorunu yok.

Hayırlı olsun :rolleyes:

Dediğim gibi, kullanılacak makinenin de iyi olması çok önemli.

Sani benim bilgim dışında haricen alınmış ürün. O yüzden seninle konuştuklarımız da havada kalmış oldu. Bilgi vermeyi de unuttum. Özür dilerim :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne demek abi, yalnız bu ürünün fotokopi özelliği yok?? Başka bi şey almış olmasınlar? :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
:) Yahu suretini kendisi çıkarmıyor :) Yazıcıdan çıkarıyor zaten. Tarayıp, yazıcıya gönderiyor işte. :spiteful:
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...