İçeriğe Yönlendir

Tarayıcı (scanner) Tavsiyesi

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Sani Gerşon

Güle güle kullanın Zafer :)

Eskisinde hala iddialıyım hızlı çalıştırdığıma :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Güle güle kullanın Zafer :)

Eskisinde hala iddialıyım hızlı çalıştırdığıma :D

Sağolasın. Hız kavramı göreceli Sani, aşağıdaki videoda gördüğünden daha hızlı mı? Bu hız bize yetmiyor işte :)

Bu da L2715A

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tabiiki alttaki kadar hızlı değil ama üstteki de kesinlikle yavaş...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fazlı Özdemir
(düzenlendi)

Bu iki modelle (hem 5590 hem de 2715) belge harici foto vs. de taranabiliyor mu? Taranıyorsa kalitesi nasıl oluyor?

tarihinde Fazlı Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben zorlayıp kimlik bile çektim :) fotoğraf da taranır. Denemedim ama kalitesinin çok iyi olacağından eminim.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
(düzenlendi)

2715 esaslıymış ama 5590'ın da hızı hiç fena değil. İsimlerinin belge tarayıcı olarak geçmesi kıllandırdı beni. Daha çok belge tarayacağız ama arada bir fotoğraf da taransın istiyoruz, onun için sormuştum Zafer kardeşim. Tek farkları hızları ve o da böyleyse 5590'da bize uyar gibi görünüyor. Veya başka tavsiye de alabilirim.

tarihinde Fazlı Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Cem Işık

BEnde tarayıcı arıyorum, yeni başlık açmadım.

Tarayıcı a4 ve a3 ebadında foto tarama için kullanılacak olup, otomatik besleme vs şart değildir, ama taranan fotolarla kısa film yapılacağından ürünün tarama kalitesinin iyi olması ve çok da pahalı olmaması gerekmektedir. :)

Sani bir el atıversen makbule geçer :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

BEnde tarayıcı arıyorum, yeni başlık açmadım.

Tarayıcı a4 ve a3 ebadında foto tarama için kullanılacak olup, otomatik besleme vs şart değildir, ama taranan fotolarla kısa film yapılacağından ürünün tarama kalitesinin iyi olması ve çok da pahalı olmaması gerekmektedir. :)

Sani bir el atıversen makbule geçer :)

A3 denilince fiyat fırlıyor ama, rakamları görmeye hazır mısın abicim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

A3 denilince fiyat fırlıyor ama, rakamları görmeye hazır mısın abicim :)

Dişimi sıktım bekliyorum Sani :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yok ben vazgeçtim, kısa filmi Sinan çetin'e çektirsem de aynı paraya gelecek . :p

Yorum bağlantısı
Cem Işık

A3 ü nereden buldun? Kaldı mı?

Abi ablam ressam, bir arkadaşıyla kısa film çekmeye karar vermişler ve a3 ve a4 fotoğrafların taranması gerekiyor bu iş için, mevzu bundan ibaret :)

Bünyesinde çalıştığım şirketin bilgisayar bölümü 250 USD +kdv fiyat verdi a4+a3 tarayıcı all in one tipi bir hp için.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

O zaman bir kopyalama merkezine gidiyorsun, fotoğraf başına 25-50 kuruş arası bir paraya taratıp TIFF formatında usb belleğe alıp filme başlıyorsun.... :good1: :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben olsam normal tarayıcı ile A3'ü 2 parçada tarar birleştirirdim :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...