İçeriğe Yönlendir

Blackberry 9800 Torch

Naci Özkan

Recommended Posts

Naci Özkan

öncelikle fatih ve cenk beye verdiği bilgilerden dolayı tesekkuru bir borç bilirim :flowers: bold 9700 alacaktım son günlerde 1aylık kvk garantili 9800tourch buldum ve anında aldım.fakat şimdi kızak sorunum var. blackberryi sini kvk ya veren varmı hiç.forumlarda araştırdım kvkya gönderilen blackberrylerin 20 25 günden aşşağı gelmediği ve arızanın giderilemediği yönünde bilgiler okudum.sizin öneriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Yeni kanunlara göre 30 iş günü olan süre 20 iş gününe düşürüldü, aklınızın köşesinde bulunsun...

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Yeni kanunlara göre 30 iş günü olan süre 20 iş gününe düşürüldü, aklınızın köşesinde bulunsun...

teşekkürler hakan bey. benim nokia 3 günde geliyodu bunlara 20 25 diyince insann canını sıkıyo

Yorum bağlantısı
öncelikle fatih ve cenk beye verdiği bilgilerden dolayı tesekkuru bir borç bilirim :p bold 9700 alacaktım son günlerde 1aylık kvk garantili 9800tourch buldum ve anında aldım.fakat şimdi kızak sorunum var. blackberryi sini kvk ya veren varmı hiç.forumlarda araştırdım kvkya gönderilen blackberrylerin 20 25 günden aşşağı gelmediği ve arızanın giderilemediği yönünde bilgiler okudum.sizin öneriniz nedir?

Nasıl bir kızak problemi var bir aylık telefonun Naci Bey. Ben 6 ay kullandım. Epeyce de kızağı açıp kapamıştım. Bir problemi olmadı. Biraz zorlayınca alt sağ köşeden 1mm'lik boşluğu vardı o kadar.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Genelde 9800'lerde hafif bir boşluk var ve sallanıyor ancak bu hemen hemen hepsinde var. Eğer problem buysa vermeye değmez servise. Evren Bey uzun süre kullandı, onun Torch nasıldı acaba?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Naci bey telefonunuzu buraya http://www.teleservice.com.tr/ gönderebilirseniz hem memnun kalırsanız hemde en kısa zaman da doğru bir şekilde probleminiz çözülcektir.Teleservice yetkili servistir makineniz garanti kapsamında onarılacaktır.Ben sorunlu cihazlarımı hep buraya gönderilmesi konusunda talepte bulunuyordu aldığım satıcıya gönderiyorlardı çok şükür samsungla tanıştığımdan beri ihtiyacım kalmadı.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Nasıl bir kızak problemi var bir aylık telefonun Naci Bey. Ben 6 ay kullandım. Epeyce de kızağı açıp kapamıştım. Bir problemi olmadı. Biraz zorlayınca alt sağ köşeden 1mm'lik boşluğu vardı o kadar.

Saygılarımla.

1 aydan fazlada ben kullandım ama ne sert darbe aldı nede kızağı sert açıp kapattım.boşluk değil cenk bey.kızağın arka tarafında açtığımda 2tane kızağın çizik çizik yaptığı yerler çıkıyo açarkende kapatırkende zorlanıyorum

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Naci bey telefonunuzu buraya http://www.teleservice.com.tr/ gönderebilirseniz hem memnun kalırsanız hemde en kısa zaman da doğru bir şekilde probleminiz çözülcektir.Teleservice yetkili servistir makineniz garanti kapsamında onarılacaktır.Ben sorunlu cihazlarımı hep buraya gönderilmesi konusunda talepte bulunuyordu aldığım satıcıya gönderiyorlardı çok şükür samsungla tanıştığımdan beri ihtiyacım kalmadı.

tahir bey güvenilirlik durumu nasıl? ben ilk defa duyuyorum af buyurun

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
tahir bey güvenilirlik durumu nasıl? ben ilk defa duyuyorum af buyurun

Ben Ankara ve İstanbul servislerini kullandım kendimde gittim cihazı kargoyla gönderdiğimde oldu herşeyiyle dört dörtlük zaten nokıa nın hangi serviste olursa olsun değişim kararlarını bu firma verebiliyor.Kurumsal kaliteli bir firma ben memnun kalacağınız düşüncesindeyim ki Diyarbakır da da bi şubesi bulunmakta size yakın olduğunu düşünüyorum isterseniz kendinizde götürebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Ben Ankara ve İstanbul servislerini kullandım kendimde gittim cihazı kargoyla gönderdiğimde oldu herşeyiyle dört dörtlük zaten nokıa nın hangi serviste olursa olsun değişim kararlarını bu firma verebiliyor.Kurumsal kaliteli bir firma ben memnun kalacağınız düşüncesindeyim ki Diyarbakır da da bi şubesi bulunmakta size yakın olduğunu düşünüyorum isterseniz kendinizde götürebilirsiniz.

ben adanadayım :p size ortalama ne kadar sürede kargoyla gönderdiğinizde teslim ettiler.sistem olarak kvk genpayla aynı diyosunuz yani?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
ben adanadayım :seytan: size ortalama ne kadar sürede kargoyla gönderdiğinizde teslim ettiler.sistem olarak kvk genpayla aynı diyosunuz yani?

Normal arızalarım kargoyla git gel dahil 15 günü hiç geçmedi.Nokıa ma değişim kararı çıktığında 25 günde teslim ettiler bordu yurt dışından gelmesi sebebiyle.Kvk ve genpa değişim karaları için bu firmaya gönderiyorlar cihazlarını bildiğim kadarıyla.Ayrıca kendi olanakları tamire mümkün olmadığındada bu firmaya gönderiyorlar diye biliyorum.Telefonlada bilgi almanız mümkün gayet alakalı müşteri hizmetleri var.Hatta biz sizi arıcaz deyip arayan tek firma benim başıma gelenler arasında:)

Normal arızalarım kargoyla git gel dahil 15 günü hiç geçmedi.Nokıa ma değişim kararı çıktığında 25 günde teslim ettiler bordu yurt dışından gelmesi sebebiyle.Kvk ve genpa değişim karaları için bu firmaya gönderiyorlar cihazlarını bildiğim kadarıyla.Ayrıca kendi olanakları tamire mümkün olmadığındada bu firmaya gönderiyorlar diye biliyorum.Telefonlada bilgi almanız mümkün gayet alakalı müşteri hizmetleri var.Hatta biz sizi arıcaz deyip arayan tek firma benim başıma gelenler arasında:)

Zaten uluslararası bir firma teleservice

Yorum bağlantısı
ben adanadayım :seytan: size ortalama ne kadar sürede kargoyla gönderdiğinizde teslim ettiler.sistem olarak kvk genpayla aynı diyosunuz yani?

Teleservis üst derece servis diye biliyorum. KVK yapamadığı veya stoğunda tutmadığı detay parçalar için cihazları teleservise yönlendiriyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teleservice e verdiğim telefonların kaydının bile tutulmadığına şahit oldum.

Vodafone iphone'lara bunlar bakar, şu anda cihaz alacak olsam, bunları bakmadığı cihazlara bakarım...

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Teleservice e verdiğim telefonların kaydının bile tutulmadığına şahit oldum.

Vodafone iphone'lara bunlar bakar, şu anda cihaz alacak olsam, bunları bakmadığı cihazlara bakarım...

haydiiii :seytan: sende tam tersini söledin sani kardeşim. sen ne ve neden gönderdin teleserviceye

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Güzel seçim yapmışsınız . Torch u kullanalı 2 ay oldu çok alıştım memnun kalırsınız . Birde telefoncu olarak size bir tüyo vereyim . Cihazınızı kvk ya gönderseniz bile onlarda teleservice e gönderecekler . Anlaşmaları böyle . Ve gönderdiğim cihazlar BB için söylüyorum genelde hep değişime gidiyor . Kasasında soyulma olursa kesin değişiyor .

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Güzel seçim yapmışsınız . Torch u kullanalı 2 ay oldu çok alıştım memnun kalırsınız . Birde telefoncu olarak size bir tüyo vereyim . Cihazınızı kvk ya gönderseniz bile onlarda teleservice e gönderecekler . Anlaşmaları böyle . Ve gönderdiğim cihazlar BB için söylüyorum genelde hep değişime gidiyor . Kasasında soyulma olursa kesin değişiyor .

teşekkürler ali bey.telefondan çok memnunum zaten.hızı özellikleri görüntüsü gayet güzel ve hoş ama kızak canımı sıkıyo işte. telefonun dışınımı soy diyosun :):blush:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ben öyle birşey demedim ama :) Servisi arayıp bir sor istersen sonuçta üst seviye bir cihaz . Değişim olacaktır :blush:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
haydiiii :) sende tam tersini söledin sani kardeşim. sen ne ve neden gönderdin teleserviceye

Eski şirketim vodafone kampanyasında 150'ye yakın iphone aldı.

Öncelikle giden her telefon, kasa arkasındaki cep çiziğine bile garantı dışı bırakıldı. Öyleki 1. sene sonunda telefonları götürmekten bıkıp ücretli başka yere yaptırmaya başladım.

Ardından aynı telefonu bir kereliğine KVK'ya götürdüm ve kendilerinde olmamasına rağmen telefonu ücretsiz onarmışlardı. Tabi sonrasında mahkeme dava derken telefonların garantileri bitti bir daha da tövbe edip cihaz götürmedim onlara.

Ayrıca iphone 3'lerin tipik şarj soketi arkası kırığını ücretli dahi değiştiremiyordum çünkü parça ellerinde yoktu.

Kozmetik değişimlerde sadece kapak değişir, cihaz değiştirilmez?

Ayrıca ben bırakacağıma kvk bıraksın daha iyi, kendi aralarında anlaşma olabilir (10. iş günü teslim gibi) ya da onlara daha iyi itibar edebilirler...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Samsung , nokia , iphone de dediğin gibi kapak değişiyor . 3 tane bb 9700 gönderdim servise kozmetikten dolayı 3 nü de swap cihaz olarak değiştirdiler . Servisler arası bir anlaşma var evet ama özellikle nokia nın üst seviye cihazlarını kvk da alırsa teleservice neredeyse hiç bakmadan geri gönderiyor . Bu problem hep yaşıyorum .

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Samsung , nokia , iphone de dediğin gibi kapak değişiyor . 3 tane bb 9700 gönderdim servise kozmetikten dolayı 3 nü de swap cihaz olarak değiştirdiler . Servisler arası bir anlaşma var evet ama özellikle nokia nın üst seviye cihazlarını kvk da alırsa teleservice neredeyse hiç bakmadan geri gönderiyor . Bu problem hep yaşıyorum .

Kaç tane BB 8300 gönderdim KVK'ya, hepsinde sağ ve sol kaplamaları soyulmuştu, umurunda olmadı tabir-i caizse.

Ben açıkçası KVK ve Genpa'ya bıraktığım hiç bir cihazda problem yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)
Kaç tane BB 8300 gönderdim KVK'ya, hepsinde sağ ve sol kaplamaları soyulmuştu, umurunda olmadı tabir-i caizse.

Ben açıkçası KVK ve Genpa'ya bıraktığım hiç bir cihazda problem yaşamadım.

Ah onu bide bana sor :) Sağolsunlar az cihaz vermedim millete maduriyet gidermek için . Genpa dan yana sıkıntım olmadı ama Kvk başımı çok ağrıttı nokia 5800 ve 6700 larda .

Bu arada bbm i kullanan arkadaşlar la telefonları eşleştirsek , nasıl olur ?

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

sonuç olarak kvk ya bırak diyosunuz? nokiamı 3 günde tekrar teslim ediyolardı ama bunu tahmınım 15 20 gün bekletecekler beni.aslında bu işler birazda türkiyedeki her iş gibi torpil işi.serviste tanıdık olduktan sonra değil kapak değişimi denize düşmüş cihazı bile garantiye girdirip değişim yapıyolar... :D

Ah onu bide bana sor :) Sağolsunlar az cihaz vermedim millete maduriyet gidermek için . Genpa dan yana sıkıntım olmadı ama Kvk başımı çok ağrıttı nokia 5800 ve 6700 larda .

Bu arada bbm i kullanan arkadaşlar la telefonları eşleştirsek , nasıl olur ?

ne işe yarıyo bu eşleştirme işi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
sonuç olarak kvk ya bırak diyosunuz? nokiamı 3 günde tekrar teslim ediyolardı ama bunu tahmınım 15 20 gün bekletecekler beni.aslında bu işler birazda türkiyedeki her iş gibi torpil işi.serviste tanıdık olduktan sonra değil kapak değişimi denize düşmüş cihazı bile garantiye girdirip değişim yapıyolar... :D

Bu maalesef gerçek değil, en azından genpa'da yaptıramadım. yakın bir arkadaşımın sevgilisi genpa nokia teknik bölümündeydi. cihazlar swap'a girip, size yenisi verildikten sonra, eskisi incelemeye gönderiliyormuş. Teknisyenin hatasıysa işini kaybetmeye kadar gidiyor...

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Bu maalesef gerçek değil, en azından genpa'da yaptıramadım. yakın bir arkadaşımın sevgilisi genpa nokia teknik bölümündeydi. cihazlar swap'a girip, size yenisi verildikten sonra, eskisi incelemeye gönderiliyormuş. Teknisyenin hatasıysa işini kaybetmeye kadar gidiyor...

bende burda şahit oldum.kvk işine gelmezse sıvı teması diyip geri yolluyo ama telefoncular nası bi sistem kullanıyolarsa onların telefonları hiç kullanıcı hatası olmuyo :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
sonuç olarak kvk ya bırak diyosunuz? nokiamı 3 günde tekrar teslim ediyolardı ama bunu tahmınım 15 20 gün bekletecekler beni.aslında bu işler birazda türkiyedeki her iş gibi torpil işi.serviste tanıdık olduktan sonra değil kapak değişimi denize düşmüş cihazı bile garantiye girdirip değişim yapıyolar... :police:

ne işe yarıyo bu eşleştirme işi

Telefonunun Bis servisini açtırdın mı , eğer açtırdıysan kullanabiliyorsun o servisi . Blackberry messenger dan bahsediyorum .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...