İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Türkiye Testi

Misafir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Yazıda, focus II nin satışta kalacağını anladım, focus 3ün bagaj hacim değerine bakınca, bir daha tebessüm ettim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Buradaki bayinin önünden geçerken gördüm test aracı yazıyordu f3 de müsait bir zamanda gidip bir deneyeyim zaten tanıdık satıştaki arkadaş rahat rahat kurcalarım artık :seytan:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Nasıl bagaj yapmışlar anlamadım, bayiye gidersem önce bagaja bakacağım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Fiesta'dan daha büyük bir araba. Bagaj küçük ise çok geniş bir iç mekan sunması gerekiyor. Oda yoksa nerde bu bagaj ?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İleride stepneyi kaldırıp run flat lastik mi koyacaklar acaba, Stepne kalkarsa 350 litre falan olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fiesta'dan daha büyük bir araba. Bagaj küçük ise çok geniş bir iç mekan sunması gerekiyor. Oda yoksa nerde bu bagaj ?

Bmw bunu yıllardır becerir, Ford da keşfetmiş demek ki.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çift salıncaklık arka aks da sanıyorum fazlaca yer kaplıyor. (Fiesta ya göre)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yeni Focus şirket arabası olacak bir yüz ve sisteme sahip değil diyorum.

yeni şirket arabası bundan böyle Linea ve Fluence'dir. Azcık yukarısı jetta dır. Focus marjinalize olmuş bir araç gibi duruyor.

Mesela:

Honda Civic HB şirket arabası, yahut aile arabası olur mu? Oldu mu?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu yorumculara boşuna para veriyorlar bizim forumda daha binilmeden daha detaylı güzel ve doğru tespitler yapıldı:police: f3 aileden ziyade gençlere yönelmiş biraz galiba

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

yorumcuya bakılırsa Focus 2 ve 2.5 daha başarılı yani üstü kapalı şu mesajı veriyor bizlere gidin focus 2.5 alın...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Genelde bilgisayar dergilerinde gördüğüm şu; Hangi ürün testlerde birinci geldiyse ya o ürünün ya da o markanın boy boy reklamları olur otomobil dergileride aynı mantıkla çalışıyor sanırım o yüzden testler objektif gelmiyor bana.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Türk tüketicisi bunu alıp bir de LGP taktırdı mı, bagaj açma kolunu da iptal eder, tam olur:D

Yorum bağlantısı
Cüneyt Onat

Benin F3ü tercih etmeme sebeplerim arasında geliyordu bagaj hacmi. Stepneyi büyütüp volvo özentisi stop lambası üstü girintiler yüzünden bagaj hacmi anlamında yarise çevirişler koca Focusu

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

29 Mayıs ta kendi testimizi kendimiz yaparız. Okumadım bile çok uzun ya :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bagajı kafaya takılacak bir durum yok bence. Yapılacak olan, istepneyi söküp tıfıl bir jant ve teker takmak. Bagajı epey büyüyor o vakit. Niye Ford yapmamış? ı sorsak ?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Bu nasıl bir ızgaraymış onu anlamadım. :unknw:

Bizim hep eleştirdiğimiz ızgara tasarımının böyle olmasının bir nedeni var herhalde.

Daha iyi hava akışı vs. sağlıyor olabilir tamam ama ızgaranın ismindeki "aktif" ibaresi kafa karıştırıyor.

Anlamazsın tabi :) Antika araba kullanıcıları bilmez aktif ızgara nedir. Aygaz bilir, lepege takıcaz diyen ustaların yankeski ile doğramış olduğu elektrik kablo demetlerini bilir.

Aktif ızgara araç soğukken ön panjuru tamemen jaluzi gibi kapatan bir sistem. Motorun önden soğuk hava almasnı engelleyerek kapalı devre gibi çalışması ile ideal motor sıcaklığına daha çabul ulaşmasını sağlıyor. Hem co2 salınım azalıyor hemde yakıt tüketimi. Motor ısınınca yeniden ızgara açılıyor ve gerekli soğutma sağlanıyor. Yüksek hızda da aynı şekilde açılıp kapanıyor, rüzgar direncini azaltıyor diye biliyorum :police:

Kafa karıştıracak bişey yok, teknoloji tabi sana yabancı :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Diyarbakır'da pek çok insandan F3 alacağına dair sözler duydum.

Bir sürü şey anlattım, pahalı, bagajı ufak, donanımı kısır, alacaksan da bekle dedim ama illa alacağım dediler. :unknw:

Sadece benim çevremde bu kadar insan varsa bu araba yine epey satar bence.

Antika Mandao mu alsınlar ? Ne diye insanları süper arabadan soğutuyorsun dostum ?

Satar satar, bende alıcam 2.el'e düşsünler 2 sene sonra :p Senin aygaz arabasını onunla da tokatlıycam pat küt Ecoboost gücü.

Cahillik kötü şey. :)

Estağfurullah :police: Bende bir yerde okumuştum 3-4 sene önce Merso yaptı diye hatırlıyorum

Seni kızdırayım diye atladım, yoksa bana ne Focustan veya onun yamuk aktif pancurundan :unknw: 3 güne bozulur aç kapa artema

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aktif ızgara mı uhh. :) valla Ali abi senin dediğin doğru ise vay o ön tamponun fiyatı :police:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
aktif ızgara mı uhh. :p valla Ali abi senin dediğin doğru ise vay o ön tamponun fiyatı :p

Buyrun videosu, ayrodinamiği arttırıp mpg düşürüyormuş.

2 yıl sonra ne olacağımız belli mi? Benim Ecoboostlanmayacağım ne malum. :)

Bakarsın parayı buluruz, 2.0 ecoboostlanırız hem de. :unknw:

Allah sağlıkla sıhhatle muhabettemizi daim etsin yeter, sağlık olduktan sonra Tataya da binerim problem değil.

Yakışır sana valla, yora yora allah vere cümlemize. O da olur inşallah.

:police: Sana kızar mıyım ben hiç. :unknw:

:nea::)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...