İçeriğe Yönlendir

Şimdi Deprem Oldu

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Büyük geçmiş olsun arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Korhan Şenörer

Dün gece 23:57'de Yunanistanın Rodos adası (12 Adalar) merkezli 5.4 büyüklüğde depremle sallandık. Yerin 80 küsür km altında olmuş. Yüzeye daha yakın olsa daha kötü olabilirdi. Aydın merkezde oldukça hissedildi. Muğla tarafı daha kuvvetli hissetmiştir sanıyorum. Baya salladı ve korktuk haliyle. Allah beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Marmarise kadar gelmişken Marmaris bal evine uğrayıp Dünyanın en meşhur çam balını almanı tavsiye ederim abi

850 gram kavanozda 20 tl

1 kiloluk tenekede 22 tl ye alabilirsin abi

Bİz nasıl buradan laabiliriz, illa maramarise mi gitmek gerekir.

Yorum bağlantısı

Hissetmedim hiç

Normal değil mi abi hepimiz bekliyorduk aslında Depremi dünkü muhabbetden sonra  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hissetmedim hiç

Alt katlar hissetmiyormuş zağar. :p

Dün gece 23:57'de Yunanistanın Rodos adası (12 Adalar) merkezli 5.4 büyüklüğde depremle sallandık. Yerin 80 küsür km altında olmuş. Yüzeye daha yakın olsa daha kötü olabilirdi. Aydın merkezde oldukça hissedildi. Muğla tarafı daha kuvvetli hissetmiştir sanıyorum. Baya salladı ve korktuk haliyle. Allah beterinden korusun.

Hissettik tabe. ;)

Normal değil mi abi hepimiz bekliyorduk aslında Depremi dünkü muhabbetden sonra  :D

Tuhaf olan, biz de depremden bir gün önce Servet ve Serdar ile Gölcük depreminden bahsettik. Daha çok Servet anlattı biz dinledik. Gece yatak sallandı, hanım kıpırdadı sandım. Sonra biraz daha olunca "Laan!" demişim. :D Kalktık, hanım küçüğün ben de büyüğün odasına gittik. Orada yattık. Bir şey olacaksa beraberken olsun hesaabı. ;) Allah korudu yine de. Bir de biz 5. kattayız ya, fena koyuyo yaa... Allah hepimizi korusun depremden. Küçük küçük olsun, enerjisi boşalsın inşallah. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Alt katlar hissetmiyormuş zağar. :p

Hissettik tabe. ;)

Tuhaf olan, biz de depremden bir gün önce Servet ve Serdar ile Gölcük depreminden bahsettik. Daha çok Servet anlattı biz dinledik. Gece yatak sallandı, hanım kıpırdadı sandım. Sonra biraz daha olunca "Laan!" demişim. :D Kalktık, hanım küçüğün ben de büyüğün odasına gittik. Orada yattık. Bir şey olacaksa beraberken olsun hesaabı. ;) Allah korudu yine de. Bir de biz 5. kattayız ya, fena koyuyo yaa... Allah hepimizi korusun depremden. Küçük küçük olsun, enerjisi boşalsın inşallah. :D

Amin abi öyle tabi. Ama Artçı şok falan olur diye tahmin ediyorduk hatta bazıları fay hattının geçtiği yerde 70 lik teyzeler falan var demişti  :D  Büyük ihtimal Fay hattındaki enerji ve sonunda bir gaz boşalması olmuş bi süre rahat edersiniz  :fiuw:  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...