İçeriğe Yönlendir

Şimdi Deprem Oldu

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Fena olmuş.. Allah esirgesin hepimizi. 

Geçmiş olsun 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

10 günlüğüne ben de ailem de il dışındayız çok şükür. Can kaybı olmaması sevindirici.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İzmir deyim ama yol yorgunluğu sanırım hissetmedik hiç.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Az önce haberlerde seyrettim, aslında bayağı etkili bir deprem meydana gelmiş. Ama bodrumdaki binaların çok katlı olmayışı ve kayalık zemin etkiyi hafifletmiş. Tsunami ile birçok tekne ve araç zarar görmüş. Bu kadar zarar olduğunu bilmiyordum doğrusu. Allah beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tek seferde kırılma olmaması çok iyi oluyor. Epey enerji birikimi olmuş. Sıkıntı, yakın olan kuzey Anadolu fay hattına sıçraması

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Takip ettiğim bir deprem bilimci 7 temmuzda 12 temmuz ile 15 Ağustos arası Muğla açıklarında 6 üstü deprem bekliyorum diye yorum atmıştı, 2 hafta sonra gerçekleşti

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
15 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Takip ettiğim bir deprem bilimci 7 temmuzda 12 temmuz ile 15 Ağustos arası Muğla açıklarında 6 üstü deprem bekliyorum diye yorum atmıştı, 2 hafta sonra gerçekleşti

Merak ettim şimdi kimdi? Bir mahsuru yoksa yazabilirmisiniz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

herkese büyük geçmiş olsun.
Aydında ikametgah eden üniversiteden bir arkadaşımla telefonda konuşuyorduk. vesile ile geçmiş olsun temennisinde bulunduğum esnada tekrar artçı sarsıntı olduğunu söyledi, çok endişeliydi, bizde burada çok endişelendik.
inşallah bu son olur.
tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hüseyin Arık

Süleymaniye'de deprem oldu. 7.2 siddetinde. Dogu sallandi resmen. Hakkaride cok fena sallandi. Gecmis olsun.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

7.3 olarak düzeltildi. Irak Süleymaniye'de merkezi. Sülaymaniye'nin TR'ye sınır uzaklığı, Ankara Antalya gibi düşünmek lazım. Buna rağmen Ağrı'dan dahi hissedilmiş. Geçmiş olsun herkese.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...