İçeriğe Yönlendir

Avea Iphone4 Kampanya

Onur Demir

Recommended Posts

Abidin Akpınar
Çoğunuz biliyordur. 1haftalık android maceramı avea-galaxy ace uyuşmazlığının ardından sonlandırıp nokia c7 almıştım. Telefondan gerçekten memnunum herşey yolunda aslına bakarsanız. Ama zamanındada isteyip imkanım elvermemesinden dolayı alamadığım iphone4ü almak için bana bir fırsat doğdu. Şimdi diceksinizki c7yi daha yeni aldın rahat dur :lol2:

Şöyleki; şuan 50tl fatura ödüyorum aveaya,250mb internet, 250sms, 400dakika heryöne ve 3000dakika avealılarla konuşma şeklinde.

Yakındada inşaat biticek ve yeni eve taşınacam. Taşındığım evde haliyle internet olmayacak. 4gb internet şuan 30tl+sabit telefon ücreti 15tl etti sana 45tl.

İphone 4 lü avea kampanyasıda şöyle; 250dk heryöne arama, 250sms heryöne ve 4gb internet paketiyle beraber iphone 4 alıyoruz ve 99tl ödüyoruz :)

şimdi ben şuanda kullandığım hattı kaptsam ve bu iphoneli tarifeli hat alsam. C7 yide Ceydaya veririm veya satarım olur biter.

Eve bağlatılacak 4gb internet ve şuanki faturam iphoneli tarifeye denk geliyor. Evde 4gb lık telefon internetinden evde yararlanırız yeterde artar bile.

Ben ciddi ciddi düşünüyorum bu işi ne dersiniz, anlattıklarıma ve şartlara göre değerlendirirsek mantıklı değil mi?

Fikirleri alalım...

Şunu sorcam; aylık 99 TL de herhangi bir aşma söz konusu olabilir mi? Çünkü turkcell in tarifelerinde bunu hep görrüyoruz. Şu kadar dakika 39 TL diyorlar, ancak ay sonu faturaya dakikaları aşmamanız halinde bile 70-80 TL ücret geliyor. Bunun güvencesi Avea'da var mı? Eğer varsa bende alcam iphone4 :flowers: Saygılar

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Şunu sorcam; aylık 99 TL de herhangi bir aşma söz konusu olabilir mi? Çünkü turkcell in tarifelerinde bunu hep görrüyoruz. Şu kadar dakika 39 TL diyorlar, ancak ay sonu faturaya dakikaları aşmamanız halinde bile 70-80 TL ücret geliyor. Bunun güvencesi Avea'da var mı? Eğer varsa bende alcam iphone4 :D Saygılar

Şuana kadar 2 faturamıda tam ödedim. herhangibir extra ücret çıkarmadılar. Ancak bu ay biraz aştım sanırım ama bakalım nekadar öpçekler :D

250dakika ciddi yoruyor yanlız :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Şuana kadar 2 faturamıda tam ödedim. herhangibir extra ücret çıkarmadılar. Ancak bu ay biraz aştım sanırım ama bakalım nekadar öpçekler :rofl:

250dakika ciddi yoruyor yanlız :(

Onur, Kıbrısa gittiğimde Iphone 4 aldım. İ9000 i bırakıp aldım. Doğrusu Iphone kibar telefon olması dışında İ 9000 daha iyi bir telefon.

Ayrıca ben İ9100 Galaxy 2s geçmeyi düşünüyorum. Türkcellde kampanya şöyle;

24 Ay 1 Gb interneti ile beraber 99 Tl gb İnternetlisi 109 Tl. Hesabım şu;

1 Gb İnternet 29 TL 29*24 = 696 Tl

99*24=2376

2376-696= 1680

Zaten Türkcell de tahaütsüz alsan 1700 Tl

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur, Kıbrısa gittiğimde Iphone 4 aldım. İ9000 i bırakıp aldım. Doğrusu Iphone kibar telefon olması dışında İ 9000 daha iyi bir telefon.

Ayrıca ben İ9100 Galaxy 2s geçmeyi düşünüyorum. Türkcellde kampanya şöyle;

24 Ay 1 Gb interneti ile beraber 99 Tl gb İnternetlisi 109 Tl. Hesabım şu;

1 Gb İnternet 29 TL 29*24 = 696 Tl

99*24=2376

2376-696= 1680

Zaten Türkcell de tahaütsüz alsan 1700 Tl

Abi kısa süredir İphone kullanıcısıyım ama şu 2aydır mıncıkladıklarımka 1 senelik adamı cebimden çıkarırım :rofl:

İphone jailbreaksız ve en az 2gb internetsiz hiçbirşey...

DAha yeni şube müşterilerinden birinin i9000 ini kurcaladım, adamada benim telefonu verdim. Alsın baksın diye :) Adam ilk baş aa sonra aaa sonra aaaaa dedi :(

i9000 de gördüğüm sayfalar dolusu app vardı ve adam iyi kullanıcısıydı. Biri Eline Samsung un yada HTC nin güvendiği bir modelini alsın gelsin yanıma Bakın nasıl iphoneci yapıyorum :p

Bu arada Bu konunun açılış sebebi olan iphone 4 kampanyasına gün itibarı ile geçme gafletinde bulunmayın çünkü Telefon yok, kalmadı :D

Yorum bağlantısı

diyorum diyorum anlatamıyorum :lol2: ip4 üstüne cihaz yok piyasada.. apple daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :D:flowers::good1:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
diyorum diyorum anlatamıyorum :D ip4 üstüne cihaz yok piyasada.. apple daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :flowers::good1::)

Doğru Apple için öyle de. Diğerleri onu bayağı bir geçti gibi. :lol2:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Yalaan, Sağlam hayal dünyası var adamlarda.

Hep bir işlemci hızıdır gidiyor :D Kullanım kolaylığı basitliği olarak bana iphone güzel geliyor. Android sahibiydim istedim kullanmayı ama olmadı ne yazıkki. DAha iyisi çıkana kadar benim için hala ip4 en iyisi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yapsalar keşke ama çok uzak değil gibi bu tür teknolojiler bakalım 5 bir çıksın neler olacak ama arayüz sıktı bence değiştirmeleri lazım

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Iphone 5'in Amerika çıkış fiyatının 1500 $ olacağı söyleniyor, e o zaman Türkiye'de 4000 TL olur...:police:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Doğru Apple için öyle de. Diğerleri onu bayağı bir geçti gibi. :police:

bi tane örnek alalım :)

piyasada ip4 den daha iyi cihaz yok kimse kendini kandırmasın..

not:kızım sana söylüyorum gelinim sen anla ne güzel bir laf yahu..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Kız kardeşime dedim galaxy s2 alalım diye, ufff one be al sen kullan dedi :p

Fatih Beyaz 4 lazım birtane daha ;) kardeşim istiyor varmı eş dost tanıdıkta sıfır uygun fiyatlı. Sim free olsun yeter. Pasaport var kaydedecek ve garanti önemli değil malum JB olcak :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Kiz kardesime dedim galaxy s2 alalim diye, ufff one be al sen kullan dedi :p

Fatih Beyaz 4 lazim bitane daha ;) kardesim istiyor varmi es dost tanidikta sifir uygun fiyatli. Sim free olsun yeter. Pasaport var kaydetcek ve garanti onemli degil malum JB olcak :)

onur pazartesi istersen doğubanktan bakabilirim?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
iPhone 5'in 1500 USD olacağı nereden çıktı ya Cenk?

Moralim bozuldu.

Bence yine aynı fiyat olur.

Tax dahil 16GB olanı 750 USD'i geçmez. İnşallah... Hep öyle oldu. :)

Bir yerlerde okudum Alper, link bulursam ekleyeyim. Tabi dedikodu ya da şehir efsanesi de olabilir. Çünkü resmi olamayan bilgilere göre Ipohne 5'in satış fiyatı diye okumuştum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Yapsalar keşke ama çok uzak değil gibi bu tür teknolojiler bakalım 5 bir çıksın neler olacak ama arayüz sıktı bence değiştirmeleri lazım

Tam biz yazılımcılar belirli bir platforma yazılım hazırlamayı öğreniyoruz, siz kullanıcılar başka platform istiyorsunuz bizim öğrendiklerimiz yazdıklarımız havaya gidiyor. Kullanın kardeşim aynı arayüzü de yazılım geliştirelim adam gibi. Değişip durunca yetişemiyoruz, kimse yetişemiyor. :lol2:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Apple ın adobe ile anlaşması yok ıphone5 için yani yine flash desteği olmayacak. flash desteği olmayan bir telefon allemi cihan olsa para etmez o kadar.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Apple ın adobe ile anlaşması yok ıphone5 için yani yine flash desteği olmayacak. flash desteği olmayan bir telefon allemi cihan olsa para etmez o kadar.

1500$ dolar degil belki ama herhangibir androidli telefondan fazla edecegi gercegi degismeyecektir :p

Birde su forumlarda vs. Hep iphone u kotulerken; hih flash destegi yok deniyor. Flash olmamasi, sarjin yarim gunden az gitmesinden iyidir :) benim gibi adamin elinde iphone nin diger rakiplerinin 2 kat fazla sarj suresi var :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
1500$ dolar degil belki ama herhangibir androidli telefondan fazla edecegi gercegi degismeyecektir :good1:

Birde su forumlarda vs. Hep iphone u kotulerken; hih flash destegi yok deniyor. Flash olmamasi, sarjin yarim gunden az gitmesinden iyidir ;) benim gibi adamin elinde iphone nin diger rakiplerinin 2 kat fazla sarj suresi var :D

Galaxy s kullaniyorum. sarj 4 gun gidiyor. bi lap lop un bat bila okadar gitmez. telefon gibi kullanirsam en az bir hafta dayaniyir. ancak bilgisayar gibi kullanirsam uc dort gun gidiyor.

sahibide oluyor batar o sirket demefi demeyin :p

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Galaxy s kullaniyorum. sarj 4 gun gidiyor. bi lap lop un bat bila okadar gitmez. telefon gibi kullanirsam en az bir hafta dayaniyir. ancak bilgisayar gibi kullanirsam uc dort gun gidiyor.

sahibide oluyor batar o sirket demefi demeyin :p

Ertan Bey aman Beni yanlis anlamayin ama Galaxy S gibi bir telefonun sarjini yarim gunu gectim 1gunden fazla dayandirabilen bir kullanim tarziniz varsa, iphone nun flash desteginin olmayisini kotulemek icin kulaktan dolma bilgilere sahipsiniz demektir. Siz Bence kullandiginiz cihazinda hakkini veremiyorsunuz :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...