İçeriğe Yönlendir

Avea Iphone4 Kampanya

Onur Demir

Recommended Posts

Kerim Bilgehan Arbek

Onur abi aldın mı? Bizim kuzende alacak bu kampanyadan. Net olarak memnun musun?

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur abi aldın mı? Bizim kuzende alacak bu kampanyadan. Net olarak memnun musun?

Evet Bilgehan aldim ve kullaniyorum, acayip memnunum :p wifi ozelligiyle 1den fazla notebookta bagladim, uygulamada indirdim,telefonlada konustum. Sarji bekledigimden iyi cikti. 6saat kullanim 22 saat beklemeyi gordum ekranda (ikisi ayni anda tabikide)

Birseyleri alip biryerde paylasmak hic bukadar kolay olmamisti. Ha dezavantajida mesela; c7deki bir fotografi buna atamiyorum itunes olmadan :( ama yinede cok sorun degil hersey yolunda. 4gb internetin 500mb yakin kismi gitti bile :) dakikalar 250dk tabiki az ancak 30tl lik kontor alsaniz bundan uzun olmaz :) mesaj sayisi(250)yeterli. Aveanin 3g alani gayet yerinde.

Bu arada androidli bir cihazda avea kullaniyorsaniz; uygulamalardan ve tarayici harici hic birseyden yararlanamiyorsunuz. Ama iphone da boyle birsey yok hersey seffaf :p herseyi kullanabiliyorum appstoreden parali uygulamada indirdim hatta(whatsup 0,99$) hic bir seye sen avealisin yapamazsin demiyor. Buda ios un iyi olmasinin yaninda androdinde eksikligidir bence. Birde iphona kisitli derler :) adamlar sen aveasin git,turkcellisin gel demiyor. Elindeki malzemeyle en iyisini sunmaya calisiyor.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Niye? :)

Onu bana degilde samsunga sorman lazim :p 1haftalik samsung galaxy ace ve android(2.2froyo) maceramda avea 3g ile sadece web tarayiciyi kullanabilmekti. Telefon telpYa gitti, samsungta ve a eveada baktilar cozum yok. Ayni telefonda vodafone ve turkcell cayir cayir herseyi calistirirken avea taktimi biranda hepsi nanay. Wifi de gene sorun yok. Zaten avea da bana bir avea kullanicisi olarak bu telefonu verdigi icin ozur diledi ve aldigim paraya iade aldi. Hemen akabinde c7aldim sorun yok, hani symbianda ne vArki girsen ne olur girmesen ne olur diceksiz, simdide iphone ve aveanin mukemmel uyumu :nazar: Didim de burunda biryerde 3kusur megabitlik bir hizla baglaniyorum ve hic bir kisitlama yok.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Teşekkür ederim Abi. Şimdilik memnunum gibi, inşallah böyle devam eder.

Allah adamı çarpar be püüüü..

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Samsung tabletlerin dokunma performansı ve deneyimi Iphone a göre kat kat kat kötü

:):p:nazar:

Kişisel fikrim,dokunmatik ekranda daha i-phonedan daha iyisi çıkmadı..

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Allah adamı çarpar be püüüü..

Bunu dedigimde daha tam test etmemistim, 3 gundur aklina ne geliyosa denedim hala istiyo makine :D Seninde emegin buyuktur su ayfonu almamda :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Onur birtane de Parrot AR.Done alırsın artık hepsiburada.da vardı 700küsür idi..

Bilmeyenler olabilir, apple ile wifi üzerinden kontrol edilebilen kameralı helikopter bozuntusu :D

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun yeninden. BEnde vodafone kampanyası üzerinden almayı düşünüyorum. Ama 300tl ön ödemesi var ! Avea da yok daha bir mantıklı gibi fakat avea nasıl heryerde çekiyor mu acaba hiç bilmiyorum ?

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur birtane de Parrot AR.Done alırsın artık hepsiburada.da vardı 700küsür idi..

Bilmeyenler olabilir, apple ile wifi üzerinden kontrol edilebilen kameralı helikopter bozuntusu :police:

:D simdilik kalsin :police:

Hayırlı olsun yeninden. BEnde vodafone kampanyası üzerinden almayı düşünüyorum. Ama 300tl ön ödemesi var ! Avea da yok daha bir mantıklı gibi fakat avea nasıl heryerde çekiyor mu acaba hiç bilmiyorum ?

Sagol Suha , Benim cekim problemim olmadi hic, seni bilmem nerde durursun nerelere gidersin. Hep derler ya "avea mi ammaaan uzak olsun evde bile cekmiyor" yok ole bise, bizim asansorde bile cekiyo :police:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
:D simdilik kalsin :police:

Sagol Suha , Benim cekim problemim olmadi hic, seni bilmem nerde durursun nerelere gidersin. Hep derler ya "avea mi ammaaan uzak olsun evde bile cekmiyor" yok ole bise, bizim asansorde bile cekiyo :lol2:

365 günün 340 günü İstanbul şehir merkezindeyim. :police: 3g hızı sürekli aktif olsun yeter :police: birde avea dan bu ürünü alınca diğer operatörler ile kesin çalışmıyor dimi ?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Onur hayırlı olsun öncelikle.Sormak istediğim konu şu bende düşünüyorum ama hattım faturalı turkcell.Avea ya taşımam mı gerekiyor numaramı birde internet almadan teli alabiliyormuyuz ve ödeme nasıl faturayamı yansıyor yoksa kk çekim yapılıyor

Yorum bağlantısı

Avea kampanya şartları;

Kampanya 10 Haziran ile 30 Eylül 2011 arasında geçerlidir.

Kampanyadan: Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal aboneler, aylık ödemeleri hem faturaları hem de kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutarı) yaparak yararlanabilmektedir.

Bu koşulları, sağlayamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

Kampanya kapsamında anlaşmalı kredi kartları: Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings, Wings Business , Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB ve Anadolubank Worldcardları,Garanti Bonus, Flexi ve Shop&Miles'dır.

Kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin iPhone tarifesine geçirilmesi gerekmektedir. iPhone kampanyasından yararlanıldığı sürece 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda iPhone kampanyasından yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.

Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.

Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Paket içerikleri devredilemez, hediye edilemez, kullanılmayan veri bir sonraki aya devredilemez. iPhone paketlerinden faydalanabilmek için 24 ay taahhüt verilmesi ve iPhone tarifesinden faydalanılması gerekmektedir.Taahhüt süresi boyunca iPhone paketlerinden faydalanılması durumunda tarifenin sabit ücreti ayrıca yansıtılmayacaktır. Küçük ve Büyük paketlerde, paket içindeki dakika, SMS ve internet için paket aşımları iPhone Tarifesi ücretleri üzerinden yapılır. Taahhüt süresi sonunda paketler otomatik olarak iptal olur ve ücretlendirme iPhone tarifesi üzerinden yapılır.

TT-Net sınırsız wifi hizmetinden sene sonuna kadar faydalanabilmek için kampanya dönemi içerisinde "iphone wifi" yazılarak 5060 a gönderilmesi, cep telefonununa gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenin web sitesindeki ilgili alana girilmesi yeterlidir. Diğer marka kampanyalarından faydalanmak için ilgili MARKA adını yazıp, 5060'a SMS göndermek ve cep telefonuna gelecek şifre ile kampanyaya dahil olan markanın yetkililerine göstermek veya web sitesindeki ilgili alana giriş yapmak gerekmektedir.

Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Aldık. Ama tarifesiz aldık. 1790 tl ye siyah. 16 GB. Fakat sim kart yuvası kötüymüş. Kartım boşa gitti. :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Aynen Evren Bey'inde paylaştığı gibi şartları. Yanlız 99TL olarak çekmiyorlar karttanda sanki 80küsür gibi bir rakam çekiyorlar gerisi yani 10küsür TL gibi bir rakam fatura olarak geliyor.

Türkcellden geçeceğiniz için bu şekilde, eski avea kullanıcılarında böyle değil. Bu arada Geçiş yaptıktan 48saat sonra kampanyaya dahil olup telefonu alabiliyorsunuz. Ben faturasızdan faturalıya geçmiş olmama rağmen Ben bile 48saat bekledim.

Telefonun diğer hatlarla çalışıp çalışmadığını denemedim microsimden kaynaklı, ama internetten çeşitli sitelerden çoğunluğun çalışıyor yorumunu yaptığını okudum :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Aldık. Ama tarifesiz aldık. 1790 tl ye siyah. 16 GB. Fakat sim kart yuvası kötüymüş. Kartım boşa gitti. :(

Hayırlı olsun, Kampanyada iyiydi aslında. Güle güle kullanın bakalım. En az 1gb internet paketi olması şart :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Aynen Evren Bey'inde paylaştığı gibi şartları. Yanlız 99TL olarak çekmiyorlar karttanda sanki 80küsür gibi bir rakam çekiyorlar gerisi yani 10küsür TL gibi bir rakam fatura olarak geliyor.

Türkcellden geçeceğiniz için bu şekilde, eski avea kullanıcılarında böyle değil. Bu arada Geçiş yaptıktan 48saat sonra kampanyaya dahil olup telefonu alabiliyorsunuz. Ben faturasızdan faturalıya geçmiş olmama rağmen Ben bile 48saat bekledim.

Telefonun diğer hatlarla çalışıp çalışmadığını denemedim microsimden kaynaklı, ama internetten çeşitli sitelerden çoğunluğun çalışıyor yorumunu yaptığını okudum :(

8 aylık avea müşterisi olmamızı istiyor, yoksa yarın giidip başvuracakytım :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir
8 aylık avea müşterisi olmamızı istiyor, yoksa yarın giidip başvuracakytım :rolleyes:

Yok ya dedim ya, ilk 12 aylık faturayı kredi kartından geçince veriyolar :D Ben öyle yaptım işte.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Yok ya dedim ya, ilk 12 aylık faturayı kredi kartından geçince veriyolar :D Ben öyle yaptım işte.

Tamamdır ben kaçırmışım orayı yanlışlıkla. O zaman yarın gideyim hattımı avea ya taşıyayım :rolleyes: Sağolasın Onur

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Tamamdır ben kaçırmışım orayı yanlışlıkla. O zaman yarın gideyim hattımı avea ya taşıyayım :D Sağolasın Onur

Hadi hayırlısı ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Selam herkese, ben şu iphone 4 ile ilgili bişey sormak istiyorum. Aynı paketten arkadaşımda aldı aveanın internet gerçekten çok hızlı. Laptoptan aveanın internetiyle internete girebiliyor fakat sabit masa üstü bilgisayarda iphone' u usb baplantısıyla bağlamasına rağmen internete girmiyor. Masa üstü bilgisayardan da internete girebilmesi için ne yapmalı. Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bluetooth vw wifi kapali konumda iken, kisisel erisim noktasini ac konumuna getirdiginizde size; wifi ve bluetoothu açayimmi yada sadece usb ile baglan sorusu geliyor. Yanlizca usb dediginizde olmasi lazim

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Turkcell in cekmeyipte aveanin cektigi cok yer ile karsilastim. Hatta geliboludaki arkadaslarimda sahitler 3mbite yakin download hizima. Y.Gökhan AY da hep yanimdaydi, avea cekmiyor dedigi yerde benim full cekiyordu hep. Avea kullanicilari simkartiniz eski ise yenileyin. Yada ne bileyim aveadan memnun olan biri ne telefon kullaniyorsa o telefonlari tercih edin. Ne apartman merdiveninde ne de asansorunde hic sorun yAsamiyorum :) yazlikta arka odada cekmiyor birtek ama orda turkcell de cekmiyor( nasil bir arka odaysa artik mahsen gibi :( )

Özellikle istAnbullularin memnun olmamasi sasirtiyor beni.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...