İçeriğe Yönlendir

İzmir Narlıdere'de Mimarisi İlginç Bir Site

Serap Tapan

Recommended Posts

Hadi Küçükoğlu

Folkart'ta en düşük daire fiyatı 1 milyondan başlar, 2,5 milyona kadar çıkar. Sitenin aylık aidatı 2012 yazında 1250 TL idi. Ayrıca üst katlara şehir şebeke suyunun çıkamadığı söyleniyordu.

Buyrun bunlarda benim Narlıdere'de yaptığım bir kaç villa. Bazıları folkartın yarı fiyatı bazıları eş değerinde.

SEASIDE

22-01b.jpg

22-06b.jpg

22-13b.jpg

22-12b.jpg

22-08b.jpg

MANDARINE (yeni başladık gerçek foto koyamıyorum)

40-03b.jpg

PERA AMSTERDAM (çevre düzenlemesi eksiği kaldı)

2zivqfr.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bir tane de ben alayım diyeceğim ama aidatını ödeyemem ki :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Folkart'ta en düşük daire fiyatı 1 milyondan başlar, 2,5 milyona kadar çıkar. Sitenin aylık aidatı 2012 yazında 1250 TL idi. Ayrıca üst katlara şehir şebeke suyunun çıkamadığı söyleniyordu.

Buyrun bunlarda benim Narlıdere'de yaptığım bir kaç villa. Bazıları folkartın yarı fiyatı bazıları eş değerinde.

SEASIDE

Seaside'ın yerini biliyorum galiba, bir dahaki gidişimde alıcı gözüyle bakayım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Ozan Yurtsever

fotoları tam göremedim ama tahmin ettiğim site ise şayet otoyol kenarındaki balkonları dönerli şekilde yapılmış hareket edebiliyor diye bir şey duymuştum o evler için. . .

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ahmetcan Yiğit

Narlıdere'de Folkart'ın evlerini inceledim babam ile birlikte. Arabanı oturdugun katın yanına cıkarıyormussun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Caglayan Celiker
(düzenlendi)

Narlıdere'de Folkart'ın evlerini inceledim babam ile birlikte. Arabanı oturdugun katın yanına cıkarıyormussun :)

Geri indirilebiliyormuymuş?

:D :D :D

tarihinde Caglayan Celiker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Arabayı çıkartıyorsun ama su çıkmıyormuş  :p Ona ne demeli?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...