İçeriğe Yönlendir

Dün Gece Yaşanan Kaza...

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
Hüseyin ışıktan 2. videoda birşey anlaşılmıyor. birde bunun akan trafikte olduğunu düşünün, hiç suçu günahı olmayan insanların başını yakardı.

Lokman Abi,

5 dakika önce oradan çoluk çocuk geçtik , kardeşimin evine çıktık, balkondan dışarı baktım içeri giererken koptu ortalık, orada olabilirdik ve kaçacak pek bir yerde yok.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Bu da tamam :flowers:

Bura tamam...

Peki kapıyı kırarken ne yapıyordu... ?

Gitmeyin kadinin ustune sigortasi varmis :p senin portfoyde oldugunu dusun h/p oranini dusun yaradana siginip sukredersin valla :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Lokman Abi,

5 dakika önce oradan çoluk çocuk geçtik , kardeşimin evine çıktık, balkondan dışarı baktım içeri giererken koptu ortalık, orada olabilirdik ve kaçacak pek bir yerde yok.

Valla verilmiş sadakanız varmış.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Valla verilmiş sadakanız varmış.

sorma, zaten sinir oradan geliyor, yani önceki sayfalardaki meşe odunu dalma hikayesi buradan çıkıyor aslında.

Gitmeyin kadinin ustune sigortasi varmis :D senin portfoyde oldugunu dusun h/p oranini dusun yaradana siginip sukredersin valla :)

sigorta tüm hasarı karşılar mı?

yık dünyayı benim sigortam var, oh ne güzel. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
sigorta tüm hasarı karşılar mı?

yık dünyayı benim sigortam var, oh ne güzel. :)

Hüseyin bey sizde gitmeyin kadının üstüne sigortasi varmış :D aman canım cana geleceğine mala gelsin de dediyse tamamdir :)

Sigortası atarsa otopark kapısını bırak binayıda yıkar :bambam:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

komşum bunu yapsa her gördüğümde onu ne hissederim kestiremiyorum gerçekten...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Huseyin bey sizde gitmeyin kadinin ustune sigortasi varmis :voltron: aman caniiim cana gelecegine mala gelsin de dediyse tamamdir :lol2:

Sigortasi atarsa otopark kapisini birak binayida yikar :flowers:

Zaten oldu öyle birşey, trafik ışığında beklerken ablanın biri geldi harş diye tam plakanın üzerinden kapıyı içine göçertdi, sonra da inip yolun ortasında niye durduğumu sordu, trafik ışığın gösterince ammaan cana gelmesin yeterki sigortamız ne güne duruyor dedi.

aslında bu bir taktik beni dumur ederek tepkimi absorte ediyordu. :bambam:

arabama çamaşır makinesi muamelesi yapılması bayanlardan sıkça duyduğum bir yaklaşım. :)

Çok belli abi videodan.

Otoparkın girişine gelirken hızını ayarlayamamış.

Kapı açılmaya başlamış ama kapının tam açılmadığını görünce frene basmak istemiş.

Fren yerine gaza basınca da olan olmuş.

Olay sonrasında söylediklerinin üzerinde durmayın.

Çok abes bir laf edilmemiş.

Kazanın şoku ile söylenebilir böyle şeyler.

erkekler kazadan sonra kurtaramayınca şok olurlar, bayanlar kazadan önce başlar, kaza esnasında ve kazadan sonra yıllarca sürer... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Olsun :D Sen yine de "tamam siz gidin ben adresinize trafik ekiplerini gönderir, evden aldırırım, tutanağı karakolda tutarız o zaman." demelisin :p

..

Yaramıyor. Trafik olaylarında yaralanma yoksa kaçmak en kolay kurtuluş yoludur. Başımıza geldi çünkü. Plakayı vermekle olmuyor. Polis tutanak tutuyor seni hastanelerde süründürdükten sonra. Sonra savcılıktan takipsizlik kararı ve "istersen dava aç kardeşim ahanda adı adamın" yazısı geliyor. Adamın kapısını çaşsan zaten kan davası çıkar, birbirine girersin, ha polis o zaman gelir cenaze toplamaya :angry:

Yazık yaa.. :fiuw:

Bu nasıl bi trafik canavarıymış böylr Allahtan cana gelmemiş sitenin bahçesinde kimsenin olmaması sevindirici..

Saat gecenin ikisi. Bence alkol bu işin içinde var.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Saat gecenin ikisi. Bence alkol bu işin içinde var.

Mehmet Abi alkol konusunda belki haklı olabilirsin ama kadının eşi yanındaymış anladığım kadarıyla bence belki adamda alkol vardı eşine verdi arabayı ikiside alkollu olsa eşine vermezdi arabayı.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Leyla ile Mecnun'u izleyenler bilirler İsmail abi sigortalıyım ben diye çatıdan atlıyordu ya. O hesap "aman nasılsa sigortam öder" diyen kadındaki ;)

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Kasko sigortalarındaki ihtiyari mali mesuliyet rakamlarının önemi böyle kazalarda ortaya çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gitmeyin kadinin ustune sigortasi varmis ;) senin portfoyde oldugunu dusun h/p oranini dusun yaradana siginip sukredersin valla :)

:tahtayavuranacentesmileyi: :p

Kasko sigortalarındaki ihtiyari mali mesuliyet rakamlarının önemi böyle kazalarda ortaya çıkıyor.

Tabiki ve çok ucuzdur...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Benim 100.000 TL. Özellikle öyle yaptırdım. Gönül rahatlığıyla Ferrariye vurabilirim ya da 3-5 araba biçebilirim. Heheytt. (Pelt etmeden tabi yoksa kurtarmaz.)

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Benim 100.000 TL. Özellikle öyle yaptırdım. Gönül rahatlığıyla Ferrariye vurabilirim ya da 3-5 araba biçebilirim. Heheytt. (Pelt etmeden tabi yoksa kurtarmaz.)

bir yerin otoparkına dalıp birçok arabayı pert edersen, seni de pert edebilirler dikkatli ol. :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
bir yerin otoparkına dalıp birçok arabayı pert edersen, seni de pert edebilirler dikkatli ol. :D

Amaaaa sağlam pelt etsinler kiii onlara da tazminat davası açar. Masrafları karşılarım. :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Pelte pelte olmaktan. Parçalanmaktan :D

Peki bundan sonra düzeltiyorum. Sağ olun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
eğer dikiz aynasından autokingin arabasını görürsem hemen sağ şeride geçip yol veriyorum. nasıl vermeyim; o kadın kadar seri,hızlı vede tabir-i caizse deli araba kullanıp makas üstüne makas atan başka kadın sürücü yok burada. nasıl olsa kendi ve karşısındakinin aracacına zarar verse dahi autoking emrinde.

Zaten İstanbul'da şirket aracı terörü var, en çok kaza yapan kazaya karışıp sebebiyet veren araçlar şirket araçları.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...