İçeriğe Yönlendir

2011 Focus Comfort A/t Hb Lpg Tecrübem

Ümit Akkaya

Recommended Posts

Şehit Mustafa Yaman
(düzenlendi)

Boşverin taktırmayın o zaman. En az işletmeyle beraber 2000 liraya yakın para harcayacaksınız. Kapalı otoparklara giremeyeceksiniz. Arıza ışığı yanar mı sorusu hep aklınızın bir köşesinde duracak. Çekişten düştüğünü düşüneceksiniz. Lpg'li araç yandı haberleri sizi tedirgin edecek. Garantisi sona erecek. Garantisi devam etse bile servis herşeyi lpg'ye bağlayacak. Bu kadar şey vazgeçirmeye yeter mi? Yetmezse devam edeyim.. ;)

tarihinde Mustafa Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Lpg konusunda sende bir pişmanlık kokusu alıyorum Mustafa :p

Yok ben pişman değilim. Berkun Bey vazgeçirin dedi bende onun için Vazgeçirmeye çalışıyorum. :) Lpg'li hayat oh ne rahat.. Bu arada benzin kaç lira oldu.. Unuttum ne kadar olduğunu.. ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Örneğin HONDA bir kaç yıl önce lpg takılı araçların tamamen garanti kapsamı dışında olduğunu söylerken şuan aracın garantisinin lpg dönüşümü sonrası devam edeceğini fakat lpg kaynaklı sorunlarda garanti kapsamına alınmayacağını belirtmektedirler.Diğer otomotiv firmalarının da görüşü şuan buna benzerdir.

Mehmet bey bilgi olarak ; Trabzon honda yetkili servisi Lpg montajını garantili veya granti süresi bitmiş araçlara yapıp, lpg kaynaklı arızalarıda ( oksijen sensörü katalitik konvertör arızaları) garanti dahilinde tutuyor. (Eylül ayında başladılar montaja).

Kısaca honda'da baktı olmayacak pes etti nihayetinde..

Yorum bağlantısı
Ömer Meral
Yok ben pişman değilim. Berkun Bey vazgeçirin dedi bende onun için Vazgeçirmeye çalışıyorum. :) Lpg'li hayat oh ne rahat.. Bu arada benzin kaç lira oldu.. Unuttum ne kadar olduğunu.. :)

çok iyi gidiyordun :) son sorun herşeyi berbat etti :p

Yorum bağlantısı
Ferit Yetik
çok iyi gidiyordun :D son sorun herşeyi berbat etti :D

BENDE YENİ ALDIM ARAC FOCUS COMFORT A/T VE BENDE LPG KONUSUNDA COK KARARSIZIM...ACABA MOTORU GARANTİ KAPSAMINA ALAN FİRMA YOKMUDUR DERSINIZ

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Mehmet bey bilgi olarak ; Trabzon honda yetkili servisi Lpg montajını garantili veya granti süresi bitmiş araçlara yapıp, lpg kaynaklı arızalarıda ( oksijen sensörü katalitik konvertör arızaları) garanti dahilinde tutuyor. (Eylül ayında başladılar montaja).

Kısaca honda'da baktı olmayacak pes etti nihayetinde..

Servet abi bu garantiyi tamamen Bayi kendi veriyor,

Honda Türkiye'yi kesinlikle bağlamıyor..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet abi bu garantiyi tamamen Bayi kendi veriyor,

Honda Türkiye'yi kesinlikle bağlamıyor..

Doğrudur ancak,

Önemli olan yetkili kurumun garantisi. Sonuçta yetkisi var. Sorun yok bence..Tek sıkıntı arıza durumunda 1100 km gitmek :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
BENDE YENİ ALDIM ARAC FOCUS COMFORT A/T VE BENDE LPG KONUSUNDA COK KARARSIZIM...ACABA MOTORU GARANTİ KAPSAMINA ALAN FİRMA YOKMUDUR DERSINIZ

Hangi ildesiniz... Ankara Başer garanti veriyor...

Bir de.. forumda büyük harf ile mesaj yazmıyoruz hocam..

Yorum bağlantısı
Ferit Yetik
Hangi ildesiniz... Ankara Başer garanti veriyor...

Bir de.. forumda büyük harf ile mesaj yazmıyoruz hocam..

pardon hocam...muş ta yaşıyorum daha yakın bi yer yok mu acaba bılgınız var mı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...