İçeriğe Yönlendir

Ford Bizi Mağdur Etti.

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Çok şükür ki, yetkili servisteki servis müdürü, hasar danışmanı, satış temsilcisi olsun vs. bütün arkadaşlar ile aram oldukça iyi. Müşteriden öteye aile gibiyiz diyebilirim. Durum böyle olmasa sanırım daha 1 ay araba çıkacak diye beklerdik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Herşey bir yana kafama o şase nasıl yamuldu o takıldı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Transitte, şase ön kolu hemen tampon arkasındadır, yana doğru eğilebilir. Bu katlanmış içe girmiş olarak düşünülmemeli.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bütün darbeyi sol köşe emmiş. yani bütün yük şaseye gelmiş. İyiki de arkadaş direksiyonu kırmış ve sol köşe hasar almış. Focus'a düz vursaydı belki araca pek bişey olmazdı ama araç içindekiler epey sarsılırdı ve daha fazla zarar görürlerdi diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

geçmiş olsun...

o değilde forddan çok fordcu var forumda heee :D

Şanlıymışsınız arkadaşınız kırmızıda geçip o focusa vursaydı Otosan sizi daha da çok üzerdi.

Yorum bağlantısı
Necati Dur

Benim kafama takılan başka birşey daha var. hani bu yeni focus kendi kendine engellerde fren yapıyordu. Haluk abi öyle diyor en azından :good1:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Benim kafama takılan başka birşey daha var. hani bu yeni focus kendi kendine engellerde fren yapıyordu. Haluk abi öyle diyor en azından :good1:

1-Sistemin açık olması lazım

2-30km/s hızın altıda çalışıyor sistem

3-Bu şartlar sağlansa bile aracı karşıdan görmesi lazım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Frene/gaza/debriyaja basmamak/direksiyonu çevirmemek lazım ki tüm bunlara rağmen sıfırını gittik panoya çarptık :lol2: , bizzat ben çarptım. Volvo da basın toplantısında TIR ın altına kaçmıştı :p teknoloci zor zenaat....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Uyarı olarak, pano ve direğini altımıza alınca çıkan bir sürükleme sesi vardı tabii :lol2:

Yorum bağlantısı
Necati Dur
1-Sistemin açık olması lazım

2-30km/s hızın altıda çalışıyor sistem

3-Bu şartlar sağlansa bile aracı karşıdan görmesi lazım

:D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Geçmiş olsun dilekleriniz için tek tek teşekkürler arkadaşlar. Son 10 günün 1 haftasını caravella ile 2 gününü peugeot j9 ile 1 gününde yine bir transit ile geçirdik. Sanırım araç salı akşamı çıkacak. Kalan 2 günüde starex ile tamamlayacağız. Eş dosttan tüm araç kredilerimizi bitirdik. :D

Ayrıca araç kiralayıp daha sonra fatura ibrazı ile tutarı karşı taraftan karşılamasını talep etme işine hiç girmek istemedim. İhale üstüme kalabilir diye..

Frene/gaza/debriyaja basmamak/direksiyonu çevirmemek lazım ki tüm bunlara rağmen sıfırını gittik panoya çarptık :D , bizzat ben çarptım. Volvo da basın toplantısında TIR ın altına kaçmıştı :) teknoloci zor zenaat....

Panoya çarpma meselesi nasıl oldu. Biraz anlatırmısınız merak etmedim değil doğrusu.

Uyarı olarak, pano ve direğini altımıza alınca çıkan bir sürükleme sesi vardı tabii :D

:) :lol2: :)

Geçmiş olsun, üzücü bir durum. Elinizden geldiğince olumlu yaklaşın.

Bu arada Volvonun o meşhur testi ;)

Testler karışmış. Önden çarpma testiydi bu sanırım. :D

tarihinde H tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bu volvo'daki neyin testi?

Kendi kendine fren yapması gerekirken yapmayıp basın toplantısında rezil olan volvonun testi olması lazım :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Benim kafama takılan başka birşey daha var. hani bu yeni focus kendi kendine engellerde fren yapıyordu. Haluk abi öyle diyor en azından :p

Engellerde fren yapmıyor karşısında yine bir araç olması lazım.Şehir içinde 30 km altında giderken ve sistem açıksa fren yapıyor.Önüne çıkan bir engele karşı fren söz konusu değil.Plaka,reflektör gibi yansıtıcı araçları kullanarak sistem çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Volvo videosundaki, Volvo yerine f3, Tır yerine bez afiş vardı, aynen çarptık. Afiş yamuldu tabii.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...