İçeriğe Yönlendir

Aracım çekmiyor

Birol Yılmaz-2

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

takas sonrası üzerine bir miktar daha para alınmıştır diye düşünüyorum.

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Ayhan

üzerine en az 4.000 tl alması gerekirdi.. 22-23 civarı yapar megane. 2004 c-maxde 26-27 civarı

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2

benim yüzümü güldürmedi işallah alanın yüzünü güldürür gerçi arza denen şey kalmadı ama dediğim gibi bezdirdi

2004 megan dinamik triptronik lpg li bel altında boya var kaza değişen yok üstüne 3000 aldım haa bunda masraf yokmu muakkak çıkar

Yorum bağlantısı
İlker Ayhan

yakın bi zamanda ateşleme bobiniyle başlarsınız.. klima motoru ile devam edersiniz.. inşallah bu dediklerimin hiç biri olmaz.. ben meganda kronik bunları yaşamıştım.

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
yakın bi zamanda ateşleme bobiniyle başlarsınız.. klima motoru ile devam edersiniz.. inşallah bu dediklerimin hiç biri olmaz.. ben meganda kronik bunları yaşamıştım.

O zaman satılacak yeni bir araç çıkacak :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Köroğlu
arkadaşlar satacam bu arabayı ya delirtdi beni duman sıkıntısıyla uğraşırken şimdide birden araç çekmez oldu boşta 3000 devir yapıyor duman kalmadı ama gitmiyor koltuğa yapıştırırdı şimdi ben yapıştıracam araca sinirlerim alt üst oldu....

ne oldu yine buna arabaya ? bana sanki dumanlı istersen çekerim dumansız istersen gitmem diyor ......

abi meraba duman olayını nasıl halletiniz.bende de 90 lık 2004 connect var.duman attığı için enjektörleri değiştirdim gene aynı motor soğıkken araba yanıyormuş gibi duman atıyo bir yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...