İçeriğe Yönlendir

Samsung Servis Merkezi

Oğuzhan Acar

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Garantili telefonla garantisiz telefon arasında (telefonuna göre) 200-400 tl fark oynayabilir. Garantiiden ne zaman birşey yaptırmak istesem ya kullanıcı hatası dediler. ya da sizlerin başına geldiği gibi yapamadılar. 10-15 gün serviste bekleyip telefonsuz kalmakda cabası oldu. Telefon hastanesi adında kurulu yerlerden bazıları hakikaten çok iyi teknisyen kadrosuna sahipler. Fiyatlarda fahiş değil. Ben de telefonlarımı alırken uluslararası garantili olanlardan seçiyorum. Aradaki fark eğer arızalanırsa tamirciye gider, arızalanmazsa bir güzel yemeğe gider. :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Garantili telefonla garantisiz telefon arasında (telefonuna göre) 200-400 tl fark oynayabilir. Garantiiden ne zaman birşey yaptırmak istesem ya kullanıcı hatası dediler. ya da sizlerin başına geldiği gibi yapamadılar. 10-15 gün serviste bekleyip telefonsuz kalmakda cabası oldu. Telefon hastanesi adında kurulu yerlerden bazıları hakikaten çok iyi teknisyen kadrosuna sahipler. Fiyatlarda fahiş değil. Ben de telefonlarımı alırken uluslararası garantili olanlardan seçiyorum. Aradaki fark eğer arızalanırsa tamirciye gider, arızalanmazsa bir güzel yemeğe gider. :D

Kendime Türkiye'den Canon A590IS aldım 300TL. Aynı hafta içinde kız arkadaşıma ebay'dan IXUS 95 IS aldım (Tükiye'de 600TL e-bay'dan 300TL). Aynı paraya mal oldular. Benim makina zoom yapınca odaklama yapamamaya başlayınca tamire gönderdim. 2 haftada tamir oldu.1 hafta da kargo da geçti. Geri geldi 3 ay sonra gene aynı sorun çıktı. Gene 3 hafta sürdü. Geçen ay garantisi bitti gene aynı sorun başladı. Çöpe atmak üzereyim. Bu süre zarfında taşıması kolay ve şarjı süper olduğu için hep ixus'u kullandık. Şimdi hangisi zarar etti siz düşünün.

IXUS95 IS (sıgara paketi büyüklüğünde 10MP, 3x zoom)

Canon-IXUS-95-IS-Pink.jpg

A590 IS (sıgara kartonu büyüklüğünde :D 8MP, 4x zoom)

e82600|2618_7798-CanonA590IS3quart.jpg

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...