İçeriğe Yönlendir

Arayışın Sonu...yeni Aracım

Furkan Avcı

Recommended Posts

Fatih Keskin

Furkan aracını güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.Bende senin gibi çok mondeo baktım ama düzgününü bulamamıştım.Aracın altının alçak olması dışında bana rahatsızlık veren hiç bir şey yok.Ses yalıtımı ise en beğendiğim yönü tekrar güle güle kullan naylonlar çoğalıyor forum da hadi hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Güle güle kullanman dilegiyle belki birgün trafikte canlısını görürüm

Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın :nazar: Plakaya ve plakalığa dikkat edin yere çok yakın birgün farketmeden bir yerde bırakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Tekrar hayırlı olsun dilekleriniz için Teşekkür ederim.

Eski plakalarımı taktım ve bugün aracın bakımı yaptırdım;

Yağ (Mobil1 5W-30 ESP) (partikul filtreli araçlar için ideal olduğunu söylediler)

Yağ filtresi

Mazot Filtresi

Hava Filtresi

Polen Filtresi

Partikül Filtresi temizleme katkısı

Bir sonraki bakımda da ön disk ve balatalar değişecek. Fotoğraflar için kusura bakmayın bugün çekip ekliyeceğim.

Güle güle kullanman dilegiyle belki birgün trafikte canlısını görürüm

Allah kaza bela vermesin

26 SF 117 plaka görürsen benim :)

tarihinde Furkan Avc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Evet fotoğraflar geldi, ben çekene kadar biraz kirlendi ama olsun

407_4.jpg

407_5.jpg

407_6.jpg

407_7.jpg

407_8.jpg

407_9.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Güle güle ve kazasız belasız günlerde kullanın :)

Focus almasam ikinci alternatifimdi bu araç ama o kadar çok altını ve ön tamponu sürtme hikayesi okuyunca, oturduğum yer de yokuş dolu olunca bu sevdadan vazgeçmiştim.

Umarım siz de bu konuda çok fazla sorun yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Furkan hayırlı olsun, kazasız belasız kullan ESP var deme dikkat et. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Furkan hayırlı olsun, kazasız belasız kullan ESP var deme dikkat et. Selamlar.

Sağol abi ESP sadece cepte dursun diye var gerektirecek bir duruma sokmam inşaAllah.

furkan bey bundaki vites kutusunun adı nedir ve d iken vites geçişleri nasıl, sarsıntı var mı?

Tarık bey; adını bilmiyorum ama 6 ileri Porcshe Tiptronik yazıyor klavuzunda, sarsıntı yok, fakat daha ısınmamışken küçükte olsa var.

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler. Maşallah :D

Teşekkür ederim

Bu arada evet sanırım nazar değdi, bat-çık tan geçerken güm diye bir ses (biri yukardan taşmı attı yoksa kendimi düştü bilmiyorum geri gelip baktım kimse yoktu, yakında polis vardı gittim şikayet ettim) ve ön camın ortası ama kaputa çok yakın kısmında avucum kadar çatlak var artık, yarın etrafını çizdirip yaptırmadan kullanacağım nazarlık olsun ne yapalım artık, Gözü olana Allah çok daha iyisini versin de benimkiyle uğraşmasınlar. (amin)

Cerato yuda ziebarttan çıkardığım gün market arabası kayıp gidip çarpmış ve kapıyı göçürmüştü onuda inadına yaptırmadan kullanmıştım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Geçmiş olsun.Ön cam sensörlere bütün halde bildiğim kadarıyla o yüzden oldukça pahalı diye duymuştum.İlerde kaskodan değiştirisiniz.2007 modeli dayımda vardı aldığı hafta taş gelmesiyle kırılmıştı cam o zaman için 1500 lira gibi bir rakam telaffuz edilmişti.

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yarın fotoğrafını çekerim, yorumlarınıza göre değişirim ama göze çarpan bir yerde değil hatta içerden nerdeyse görünmüyor kaputa çok yakın, yani gönlüm öyle kalmasından yana...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Şu an Bursa'da yım sanırım Auto-King de mini onarım kapsamında cam tamiri yapılabiliyor muş (tamiri mümkünse tabi).

Yarın ilk oraya bir göstereyim bakayım.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Hepiniz sağolun inşaAllah ilk ve son kazası olur.

Camın tamiri mümkün olmadı, çizelim genişlemesin derken elimizi dokundurduk camın ortasına kadar yürüdü, bende anlaşmalı cam servisine gidip değiştirdim,

Kaskodan olmasaydı bana maliyeti 500 TL olacaktı, servis sadece cama 840 TL dedi.

Neyse Allah beterinden korusun, bu da arabanın nazarlığı olsun...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cana gelmesin cama gelsin :)

Allah kaza bela göstermesin,şaka bir yana..

Çok beğendiğim bir araçtır,bir kez kullanma şerefine nail olmuştum.

Ayrıca imkan olsa da ön plaka iptali yapılsa bence çok daha güzel olur. (polis unsurundan dolayı mümkün olmadığını biliyorum)

Yorum bağlantısı
Kadir Cenk Çiftçi

Güle güle kullanın.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Yolunuz boş deponuz herzaman dolu olsun :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...