İçeriğe Yönlendir

Arayışın Sonu...yeni Aracım

Furkan Avcı

Recommended Posts

Onur Çam

Bugün bizim aslan parçasının ağır bakımını yaptırdım, Eskişehir'de özel serviste yapıldı.

Kilometre 119.000 km oldu.

Yaptıklarım:

0. Triger + V kayışı değişti.

1. Ön - Arka Diskler değişti. (TRW)

2. Ön - Arka Balatalar değişti. (TRW)

3. Motor yağı değişti (Mobil ESP Formula 5W-30 (5 lt))

4. Yağ filtresi değişti

5. Hava filtresi değişti.

6. Sağ Motor kulağı değişti.

7. Ön - Arka tüm Z-Rot lar değişti

8. Fren hidroliği değişti (Mobil dot4 500 ml) (Bu forum sayesinde)

Parçalar 800 TL, işcilikde 300 TL tuttu.

Allah kaza bela vermezse ağır bakımını yaptık, 3-5 yıl gider inşallah.

Maşallah Furkan bey bakımlar tamam hayırlı olsun birşey soracağım benim ön z-rotlar baya kötüymüş usta söyledide perşembe onları değiştirticem arkalarıdamı değiştirmek gerekiyor siz z-rotları kaça yaptırdınız tanesi 20 tl işçilikte 30 tl istedi benden nasıl fiyat?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Maşallah Furkan bey bakımlar tamam hayırlı olsun birşey soracağım benim ön z-rotlar baya kötüymüş usta söyledide perşembe onları değiştirticem arkalarıdamı değiştirmek gerekiyor siz z-rotları kaça yaptırdınız tanesi 20 tl işçilikte 30 tl istedi benden nasıl fiyat?

Ben garanti olsun diye hepsini birden değiştim, işçilik toplam verdiğim için bilmiyorum ama Z-Rot ların hepsini 120 TL ye aldım .

Yorum bağlantısı
Onur Çam

anladım efendim sizin araba farklı olduğu için z-rotlar pahalı sanırım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

anladım efendim sizin araba farklı olduğu için z-rotlar pahalı sanırım teşekkürler.

Rica ederim ama ben olsam 40 + 30 TL vereceğime 80 + 30 TL verip hepsini değişirdim.

Yorum bağlantısı
Onur Çam

bilmiyorum belki bende öyle yaparım ön taraftan acayip ses geliyor arkadan ses gelmedi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...