İçeriğe Yönlendir

İlk Trafik Çevirmesi Ve İlk Trafik Cezam=))

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
Merhabalar bugun iskenduruna gitmem gerekiyordu gittim dönüşte adana otobanından çıktıktan sonra adana-mersin otobanını gişelerinin girişine gelmeden radar oldugunu biliyordum devamlı ama ben 2 tane radar konulan yeri geçtikten sonra daha yok diye düşünerek bastım=)) 149ile radara girdim aslında bayada bi fren yaptımda nafile neyse ilerde çevirdiler gişelerin orda evraklar beyfendi denildi radara girdiniz denildi biliyorum dedim evrakları verdim 150 ile girseydim 280tl ceza yazılacaktı 1km ile iyi kurtardım:D 140tl ceza yazıldı 15 gün içinde ödersem 105tl ödiyecekmişim.

ehliyeti aldım alalı hiç soran olmadı diyordum=))) polis memurlarınada dedim zaten ilk defa ehliyeti siz soruyorsunuz ve ilk defa cezayıda siz yazıyorsunuz:D

neyse ceza kağıtını aldım yoluma devam ettim hayırlısı =)

Geçmiş olsun. Tecrübe olarak şunu söyleyeyim. Özellikle radar cezaları plakaya çok geç işliyor.

Bu yüzden cezayı vergi dairesinden yatırın ve arabayı satsanız bile dekontu saklayın.

Yorum bağlantısı

geçmiş olsun yalçın bey. bende ilk cezamı şubat ayında Elazığda yedim. Hiç şehir içi denilmeyecek yerde şehir içi radara girdim. hız 93 yarı şaka yarı ciddi bir muhabbetle yazdılardı 290 tl. eğer 92 ile girsemişim 145 olacakmış ama maalesef yedik 290 . ben sizin kadar şanslı değilmişim.

Yanlış hatırlamıyorsam, 10 yılı aşkın süredir trafik cezam yok...

Maşallah. Allah nazarlardan saklasın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...