İçeriğe Yönlendir

Mersin'de İyi Bir Egzoz Ustası Bilen?

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Merhabalar arkadaşlar Lokman abide gördükten sonra benimde içimde çift egzoz aşkı başladı:nazar: yaptırmam lazım

Mersin'de tavsiye edeceğiniz temiz kaliteli bir şekilde bu işi yapacak usta varmı?

saygılar

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Eksik harf+bi=bir
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Virüs girmiş Valla hadi hayırlı olsun bu işlerin ucubucağı yok bak demedi deme :nazar: hatta örnek BKNZ:Erkan :D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hadi hayırlısı olsun Yalçın..:nazar:

Abi ben bir kere zehiri aldım tamam bu iş en kısa sürede huzurlarınızda çift çıkışlı ikinci c-max :D

Abi bu egzoz uçlarında nelere dikkat etmem lazım sonra solma felan yapmaması için yada hangi egzoz uçlarından almam lazım kaliteli birşey olsun

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Virüs girmiş Valla hadi hayırlı olsun bu işlerin ucubucağı yok bak demedi deme :D hatta örnek BKNZ:Erkan :p

Vallahi Erkan abinin baya bi kafasını agrıttım facebookta kusura bakmasın =)) baya bi lafladık tartıştık bu egzoz konusunu

sonuc olarak çok güzel olacagına karar verdik

Şimdi bu konunu görünce aklıma kibar feyzo filmindeki bir sahne geldide neyse artık hemşerim :rofl: Lokman abinin eksozu üzerine eksoz olurmu hiç,sen 3 eksoz yaptırda farklı olsun bence :rofl: Şaka bir yana inşallah iyi bir usta bulursunda,istediğin gibi bir eksoz yaptırırsın hemşerim :nazar:

Hangi sahne geldi hemşerim söle bizde gülelim yavvv :D

Lokman abinin aracının maşallahı var çok güzel benimde bi kaç süpriz projelerim var egzoz konusunda Erkan abi ile baya konuştuk=) hatta halen konuşuyoruz

ya istedigim temiz kaliteli bi usta bulmak egzoz işi ince işçilik istiyor çünkü :s

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Kardeşim benim tavsiyem..

Kesik uçlu yuvarlak egzoz kullan ..

Egzozun geldiği yerler yani siyah plastik kısmı egzozun şekline göre hafiften kestir (burda işçilik çok önemli..)

Çift çıkış hattını çok iyi vermesi lazım,yani birinden duman atıp öbüründen az veya hiç atmamazlık olmasın...:nazar:

abim zaten kesinlikle kesik uc ve yuvarlak kullanacam

önemli olan zaten o tamponu kesmek gerisi kolay

evet ayar çok onemli bakalım araştırmalara başladık

mersinde iyi bi usta bulabilecekmiyiz

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sadık Abi mersinde bir servisten bahsediyordu iletişime geç istersen Sinan.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sadık Abi mersinde bir servisten bahsediyordu iletişime geç istersen Sinan.

Sadık abi bi oto cam firmasi ile anlaşmıştı diye hatırlıyorum

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Servis uğraşmaz bence ,uğraşsada çok para ister...:nazar:

Doğru söylüyorsun Erkan yetkili servismiş bende sonradan fark ettim.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sinan konu burada oradan aklımda kalmış Fuat Abi açmış konuyu Sadık Abi de memnuniyetinden bahsetmiş ama burası yetkili servis galiba.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Hep-ikayet...-b-t221294.html

Evet abi bu konuyu biliyorumda yetklili servis ugraşmıyo

Servis uğraşmaz bence ,uğraşsada çok para ister...:nazar:

Aynen öle Erkan abi ugraşmıyo orjinal olmadıgı süretce ben bi ayak aydınlatması yaptıramamıştım :nazar:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

hadi hayırlısı bakalım :s anlaşılan zehiri iyi almışsın Sinan :s

bu işte en önemlisi kesecek iyi bir usta bulmak, sonra her 2 egzozdan eşit miktarda duman çıkmasını sağlamak. bak şunuda söylüyeyim Erkan kızacak ama söylemem lazım. benimkinin tipi hoşuna gittiyse bu şekilde yaptır. yarın yuvarlak yaptırırsın arkadaşlar beğenmez, bir dünya daha para verirsin değiştirmek için, belki tamponu bile değiştirmen gerekebilir. demedi deme.

bizim arabalar focuslar gibi yatık değil arkası, dik. bu yüzden şimdiki modeli seçtim, arkası dik olsaydı, çift çıkışlı yuvarlak düşünürdüm. Jeeplere bak genelde ovaldir.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
hadi hayırlısı bakalım :p anlaşılan zehiri iyi almışsın Sinan :vurduvara:

bu işte en önemlisi kesecek iyi bir usta bulmak, sonra her 2 egzozdan eşit miktarda duman çıkmasını sağlamak. bak şunuda söylüyeyim Erkan kızacak ama söylemem lazım. benimkinin tipi hoşuna gittiyse bu şekilde yaptır. yarın yuvarlak yaptırırsın arkadaşlar beğenmez, bir dünya daha para verirsin değiştirmek için, belki tamponu bile değiştirmen gerekebilir. demedi deme.

bizim arabalar focuslar gibi yatık değil arkası, dik. bu yüzden şimdiki modeli seçtim, arkası dik olsaydı, çift çıkışlı yuvarlak düşünürdüm. Jeeplere bak genelde ovaldir.

Aldımm abi aldımm:D

Kesinlikle katılıyorum sana kesme işi önemli incelik.

seninki güzel abi hoş olmuş bakalım kesik uclu egzoz başı düşünüyorum yuvarlak ama ozaman deneyip görecegiz hangisi hoşumuza giderse onu yaparız

ama ilk başta iyi bi usta bulmam lazım :s

haklısın Lokman abi arkası dik ve düz yuvarlak kesik uc nasıl olur aslında bi iyi bi fotografta oynama yapmak lazım üstünde görmek lazım

aklımda böle bişe var yuvarlak kesik uclu

pr_01_176_max.png

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

bak Mertin verdiği linkte bir c-max daha

a_17.jpg

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Estağfurullah Lokman abi,ne haddime...:)

Ben zevkimi söyledim sadece oval ve kare tip egzoz hantal duru bence,ama yuvarlak kesik uçlu egzoz spor orjınal bir hava katar...:D

Cihan'ım nerelerdesin bi shop yap oval olarak...:D

Cihan abi bi shoplasa süper olur valla :s

50 Km mesafe. Onceden arayıp konuşun ortak bir gün belirleyin. Gelip yaptırıp gidin.

İşçiliği 10 numaradır.

http://www.egsozcusuaip.com/

Ben salı günü iskenduruna gidecem yarın arıyayım dönüşte ugriyim yaptırayım bi tane daha buldum c-max yapılmış

biraz daha ufak ve biraz daha kesilseydi tamponlar bu egzozlar 10 numara olacakmış ama bence çok büyük olmuş

a_810.jpg

bak Mertin verdiği linkte bir c-max daha

a_17.jpg

bence Lokman abi bu c-max mahvetmiş tampon felan :D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Dediğim gibi yer kesilip yuvarlak kesik uç..:(

aynen öle Erkan abi Merttin verdigi yeri yarın arıyayım randevulaşayım salı günü iskenduruna giderken ya ilk ugrim egzozu halledim öle gidim yada dönüşte halledelim ya bi Cihan abi buralarda olsaydi bi shoplasaydı resimde çok hoş olurdu yav

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Öm den mesaj at istersen Yalçın Cihan'a..

attım abi çok merak ediyorum nasıl olacak diye bi kaç çalışma olsa ona göre bişeler yaptırırdım bende

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Mersin ve Adana cevresindeki Müşterilerimi gönderdiğim Ustam

EKSOZCU SUAİP 10 numara

Gazipaşa Mah. Mustafa Kemal Paşa Blv. No:57 Devlet Demir Yolları Arkası Seyhan/ADANA

0532 466 65 16 - 0552 466 65 16

İstanbulda'da Eksozcu Gökhan' tek geçerim :mamba:

Can abi Mertte aynı yeri önerdi yarın arıyacam randevu alıcam

Abi senin tavsiyen nedir nasıl bişe önerirsin aklımdan kesik uclu yuvarlak geçiyor sence ?

seninde fikirlerini alabilirmiyim acaba

tarihinde Sinan Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hızlıca birşeyler yapmaya çalışacağım hemen.

Teşekkür ederim Cihan abi :mamba:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Catback Olarak yapacak isen 2 adet oval uc kullan Eğer sadece soldan çıkarıcak isen 2 çıkışlı bir uc koy + son susturucu gibi bir tüp var onuda söktürür isen daha iyi olur

Can abi iki cıkışlı yaptıracam Lokmana bininki gibi

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sen Oval modellerden içine sinen modeli seç kardeşim :police:

Tamam abim zaten seni suaip abinin yanında rahatsız ederim telden fikir alirim abi :D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sıkıntı yok 7/24 açık :D

Teşekkürler Can abi ilgin için :police:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...