İçeriğe Yönlendir

Mersin'de İyi Bir Egzoz Ustası Bilen?

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Aklıma gelen ve olabilecek her modeli denedim. :police:

Org.

sdc10658h.jpg

----

sdc10658h1.jpg

sdc10658h2.jpg

sdc10658h3.jpg

sdc10658h4.jpg

Bu da fantazik kısmı. :D

sdc10658h5.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Aklıma gelen ve olabilecek her modeli denedim. :good1:

Org.

sdc10658h.jpg

----

sdc10658h1.jpg

Cihan abim çok teşekkür ederim harika olmuşlar ya eline koluna sağlık :police:

ben bittim ya gerçekten çok güzel duruyor çift çıkışlı oval egzoz harika süperrrr

İşte istediğim bu yaa ..:good1: orjınal olacak...

Ellerine sağlık Cihan'ım... :D

Aynen öle Erkan abi fikirler aynı harika olmuş ya çok güzel bi çalışma yapmış Cihan abi

Eline koluna sağlık tekrardan Cihan abi çok teşekkür ederim ilgin için :good1:

Tamam ben kararımı verdim

bu şekilde yaptırıyorum çok tatlı olmuş ya

sdc10658h1.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Aynen öle Erkan abi fikirler aynı harika olmuş ya çok güzel bi çalışma yapmış Cihan abi

Eline koluna sağlık tekrardan Cihan abi çok teşekkür ederim ilgin için

Tamam ben kararımı verdim

bu şekilde yaptırıyorum çok tatlı olmuş ya

Rica ederim,lafı bile olmaz. Bence de en güzeli 8cm lik yuvarlak kesik uç olacaktır. Oval için tamponda biraz fiber işiyle düzgünce eğimli hat yapılması lazım,aksi taktirde bence orjinal durmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Oval değil Yalçın Yuvarlak kesik uç..:police:

yav erkan abi sabah çok erken kalktım ve bugun cok yorucu geçti kafa kalmadı ne ovalli yav yuvarlak harika duruyor bittim ben şu anda abi en kısa sürede yaptırmam lazım:D

Rica ederim,lafı bile olmaz. Bence de en güzeli 8cm lik yuvarlak kesik uç olacaktır. Oval için tamponda biraz fiber işiyle düzgünce eğimli hat yapılması lazım,aksi taktirde bence orjinal durmayacaktır.

Cihan abi kesinlikle yuvarlak yaptıracam kafa kalmadı oval nerden çıktıysa =)) oval düşünmüyorum en güzel sade ve orjinal şekilde yuvarlak duruyor çünkü resimlerdende belli zaten

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Suaip abi ile görüştüm yarın sabah 9 a randevulaşmıştık ama tekrardan akşam üzeri görüştüm yarın 17:00a randevulaştık iskendurun dönüşü ugricam yanina 2 saat felan sürer dedi işlem fiyat konusunda bişe demedi senin sececegin uclara göre dedi fiyat bakalım ne kadar fiyat alacagı güzel bi uc bulabilecekmiyiz

yarın akşam bilgileri paylaşırım sizinle

saygılar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...