İçeriğe Yönlendir

Adana'da Özel Servis Yada Usta

Osman Kurt

Recommended Posts

Osman Kurt

Selam arkadaşlar,

Adana'ya yeni taşındım. Burayı fazla tanımıyorum. Burada yaşayan yada tanıyan bilen arkadaşlardan, özl servis yada iyi bir usta tavsiyesine ihtiyacım var.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş
(düzenlendi)

Hocam, bende geçen yıl aynı sizin konumunuzdaydım, yeni tayin ve yabancı bir şehir. Birçok özel servisi dolaştıktan sonra enson Reşarbey'de Ceyhun Oto'yu buldum. Güleryüzlü ve iyi hizmet. Ben son derece memnun kaldım, size de tavsiye ederim.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sedat Oral
Hocam, bende geçen yıl aynı sizin konumunuzdaydım, yeni tayin ve yabancı bir şehir. Birçok özel servisi dolaştıktan sonra enson Reşarbey'de Ceyhun Oto'yu buldum. Güleryüzlü ve iyi hizmet. Ben son derece memnun kaldım, size de tavsiye ederim.

;)

çok iyi ustadır

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Abdullah Gülgün

Arkadaşlar,

Adana içinde Mondeo dizel otm. araçtan anlayan bildiğiniz tanıdığınız tavsiye edeceğiniz özel servis yada usta varmıdır?

Sygl.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Sorun nedir? Biraz açıklama yaparsanız, ona göre bir yanıt vereyim. Basit bakım işleri için Sanayide bir usta var. Özel Servisler neredeyse yetkili servis fiyatına çalışıyor.

Parça konusunda ise Sistem Yedek Parça var. Kızılay caddesinde (Harun Bey) orjinal, avrupa yan sanayi, yerli yan sanayi tüm çeşitleri bulabileceğiniz bir yer.

Net bilgi verirseniz, ona göre tavsiyede bulunabilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ahmet kardeşim size bu konuda yardımcı olur kesinlikle.Ustaları çok iyidir.... :bravo:

Yorum bağlantısı
Abdullah Gülgün

Hali hazırda araba yok (1-2 güne kadar araç alimde olacak) sorun da yok aslında. Başıma bir arıza gelmeden bakımları düzenli yaptırmak için önceden hazırlık yapayım demiştim.

Ahmet bey parçacıyı kaydediyorum. Sanayideki usta kim?

Sorun nedir? Biraz açıklama yaparsanız, ona göre bir yanıt vereyim. Basit bakım işleri için Sanayide bir usta var. Özel Servisler neredeyse yetkili servis fiyatına çalışıyor.

Parça konusunda ise Sistem Yedek Parça var. Kızılay caddesinde (Harun Bey) orjinal, avrupa yan sanayi, yerli yan sanayi tüm çeşitleri bulabileceğiniz bir yer.

Net bilgi verirseniz, ona göre tavsiyede bulunabilirim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Hali hazırda araba yok (1-2 güne kadar araç alimde olacak) sorun da yok aslında. Başıma bir arıza gelmeden bakımları düzenli yaptırmak için önceden hazırlık yapayım demiştim.

Ahmet bey parçacıyı kaydediyorum. Sanayideki usta kim?

:blink2:

Yorum bağlantısı
Abdullah Gülgün

Stadyum caddesindekini bilmiyorum ama Turhan Cemal Beriker blv. üzerindeki (eski özbucak karşısı) Ford hastanesi salih ustaya gittim. Gitmeden önce iyi referanslar almıştım memnun da kaldım doğrusu.

stadyum caddesinde salih oto var

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Gökçe Uzun

Stadyum caddesindekini bilmiyorum ama Turhan Cemal Beriker blv. üzerindeki (eski özbucak karşısı) Ford hastanesi salih ustaya gittim. Gitmeden önce iyi referanslar almıştım memnun da kaldım doğrusu.

iyi,bir de ergün oto var otogara varmadan sağda,onlar da gayet yoğun çalışan bi yer,benim de memnun kaldığım biyer...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ergün Ekinci
(düzenlendi)

Merhaba Arkadaşlar

Daha Önceleri Mondeo Aracım varken takibini yapıyordum.Şuan için Aracım yok ama çok yakın bir zamanda, aile ferdinin arabası ile kaza yaptım..

Ve Aracı mekanik olarak toplattım,bir akraba vasıtası ile. Şimdi geri kalan bazı kısımlar var ama adanada bu sektörden çok uzak kaldım. ne yapıcagımı ve kime yaptıracağımı bilmiyorum. Bana ADANA'da söyleyeceğim ilgi alanlarında en iyi ustalar lazım.

Gerekli Olan İlgili ustalar

1- Şase Düzeltmeyi yapabilecek tabiri caizse OK GİBİ sıfır sorunsuz halledebilecek bir usta ( rot balanscı ustaları yapıyor sanırsam) ( bir ustaya götürdük adam yapamadı iyi (akrabadan kaynaklandı) tekrardan yapılacak, yapamadığı konu ücretsiz yaptığından olabilir) ( Bu şase düzeltmeyi ben rot-balanscılar yapıyor diye biliyorum ama yanlış da biliyor olabilirim.

2- Çok Uzman Kaportacı bu işi hakkıyla yapabilen ( normalde herhangi birine bile gitsem tamam yaparız der ama ben o şekilde istemiyorum lütfen)(Ben istediklerimide kem küm etmiyecek ve işten kaçmayacak biri )

3-Boya ustası ( yine kem küm etmeyecek deneyimli biri )

4- Kaza sol tekerden darbeyi almıştım, ve dediğim bigi mekanik olarak toplattırdım( sol tabla ve gerek şeyler rot rotil felan filan gibi şeyler değişti) çalışıyor ama kazadan sonra direksiyonda boşluk çok var anlamış değilim ya direksiyon hidrolik milinde eğilme yada birşeyler olabilir mi.? tabiki bunun için yine gideceğim şase işleminde orada ortaya çıkar ümit ediyorum.

5- Katalatik Konvektör tıkalı gibi geliyor bana araç aşırı yakıyor. Tıkalımı değilmi yi söyleyebilecek deneyimli egzozcu lazım, tabiki o sonraki iş

Araç

Peugeot 206 XT 2006 Model FULL Modeli Renk Gri

tarihinde Ergün Ekinci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Abdurahman Tabar

Herkese iyi akşamlar 2007 fiestam var ama direksiyonda sertlik var ozellikle tam donuşlerde daha da sertleşiyor ve sağ sol donuşlerde sürtünme sesi geliyor. yağını kontrol ettirdim herhangi bir kaçakta yok acaba bu durum hakkında bilgisi olan var mı yada bana adana da tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı şimdiden teşekkurler. serviste direksiyon kutusundan olabileceğini soylediler ama emin değiller ayrıca 1000 tl artı işçilik olduğunu soylediler.

Yorum bağlantısı
Varol Güner

Salih Usta nın ford hastanesini var. turhan cemal beriker bulvarında.eski özbucak karşısında tavsiye ederim.Ya da Ergün oto.Zaten Salih usta bildiğim kadarıyla Ergün Oto daydı.Ayrılıp ford hastanesini kurdu.İkisi de güzel özel servislerdir.

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Herkese iyi akşamlar 2007 fiestam var ama direksiyonda sertlik var ozellikle tam donuşlerde daha da sertleşiyor ve sağ sol donuşlerde sürtünme sesi geliyor. yağını kontrol ettirdim herhangi bir kaçakta yok acaba bu durum hakkında bilgisi olan var mı yada bana adana da tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı şimdiden teşekkurler. serviste direksiyon kutusundan olabileceğini soylediler ama emin değiller ayrıca 1000 tl artı işçilik olduğunu soylediler.

Varol Hocamın dediği gibi Ford hastanesi var. gecen yıl direksiyon kutusunda sorun çıkmıştı. tamiri mümkün. Yanılmıyorsam 350 tl gibi bir miktara tamir olmuştur. tamiri kendileri yapmıyor başka bir pompacıya yaptırıyorlar ve yapılan işe garanti veriyorlar. Orda Mehmet Deveci var Kozan dan İbrahim Hocanın selamı var derseniz yardımcı olur.tel:322 880 00 70

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Mevlüt Ercan

Selam arkadaşlar,

Adana'ya yeni taşındım. Burayı fazla tanımıyorum. Burada yaşayan yada tanıyan bilen arkadaşlardan, özl servis yada iyi bir usta tavsiyesine ihtiyacım var.

Teşekkürler...

Merhaba,

Konu eski ama yeni konu açmak istemedim, sorularım sadece Osman Kurt arkadaşa değil, Adana'daki diğer arkadaşlarda yorumlarsa minnettar kalırım.

Hangisine götürdünüz/götürüyorsunuz? memnun kaldınız mı? Gizerlere gitsek daha mantıklı olur mu?

Yorum bağlantısı
Burkay Canatar

Merhaba,

Konu eski ama yeni konu açmak istemedim, sorularım sadece Osman Kurt arkadaşa değil, Adana'daki diğer arkadaşlarda yorumlarsa minnettar kalırım.

Hangisine götürdünüz/götürüyorsunuz? memnun kaldınız mı? Gizerlere gitsek daha mantıklı olur mu?

Merhabalar,

Benim 6 yıldır gittiğim mahallemizde tamirci var. Yalçın Otomotiv. (Yalçın Usta). LPG Konusunda uzman. Ailecek bu işi yapıyorlar. Abisi de zaten Toprak Otomotiv'in sahibi. Dizel konusunda da yeterli bilgisi var. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Mevlüt Ercan

Merhabalar,

Benim 6 yıldır gittiğim mahallemizde tamirci var. Yalçın Otomotiv. (Yalçın Usta). LPG Konusunda uzman. Ailecek bu işi yapıyorlar. Abisi de zaten Toprak Otomotiv'in sahibi. Dizel konusunda da yeterli bilgisi var. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

İlginiz için teşekkürler,

Yalçın Otomotiv yerini tarif edebilir misiniz?

e5 yolu üzerinde ergün servis ve trafiği geçince any oto var.

Cevabınız için teşekkürler,

En son hangisine götürdünüz arabanızı?

Yorum bağlantısı
Ahmet YAŞAR ERBAŞ

adana da ikamet etmekteyim ford dünysına yeni katılmış bir kardeşinizim , öğrenciyim :))2000 model  ford focus ambiente model arabam var bakımlarını yaptırabileceğim yedek parça temin edebileceğim yerler arıyorm öncelikle ucuz ve kaliteli olmasından yanayım ... tiriger kayışının değişim zamanı gelmiş parçayı nerden alırım nerden taktırırım yardımcı olursanız sevinirim .. iyi günler :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

adana da ikamet etmekteyim ford dünysına yeni katılmış bir kardeşinizim , öğrenciyim :))2000 model  ford focus ambiente model arabam var bakımlarını yaptırabileceğim yedek parça temin edebileceğim yerler arıyorm öncelikle ucuz ve kaliteli olmasından yanayım ... tiriger kayışının değişim zamanı gelmiş parçayı nerden alırım nerden taktırırım yardımcı olursanız sevinirim .. iyi günler :)

Daha önce konuşulduğu için konunuz birleştirildi. Bilginize.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ahmet YAŞAR ERBAŞ

2000 model 1.6 ambiente focus (otm) arabami yeni aldim bakima sokabilecegim guvenilir kaliteli fiyatlari makul bir servis ariyorm yardimci olursaniz cok sevinirm .. simdiden tesekurler

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

2000 model 1.6 ambiente focus (otm) arabami yeni aldim bakima sokabilecegim guvenilir kaliteli fiyatlari makul bir servis ariyorm yardimci olursaniz cok sevinirm .. simdiden tesekurler

Konunuzu birleştirdim. Bilginize.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...