İçeriğe Yönlendir

Adana'da Özel Servis Yada Usta

Osman Kurt

Recommended Posts

Kemal Mert

Merhaba arkadaşlar, aracımda epey zamandır direksiyon boşluğu vardı çok sıkıntı çıkarmadı ama sanki boşluk biraz fazlalasti. Geçen hafta diyarbakira gittim geldim. Giderken hava baya bi ruzgarliydi bu sebeple aracı kimi zaman savuracak gibi oluyordu özellikle kömürler viyadüğünde. Bir ara benzinlikte lastikleri kontrol ederken ön iki lastiğin yere basan dış tarafina doğru hafif aşınma izleri gördüm. Aklıma direksiyon boşluğundan olabilecegi geldi birde 100km de titreme de var. Uzun lafin kısası direksiyon boşluğu rot başı ve rot kollari elden geçecek birde güzel rot balans ayarı yapilacak. Tüm bunları yaptıracağım sizin önereceğiniz yer tavsiyesi rica ediyorum.

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar, aracımda epey zamandır direksiyon boşluğu vardı çok sıkıntı çıkarmadı ama sanki boşluk biraz fazlalasti. Geçen hafta diyarbakira gittim geldim. Giderken hava baya bi ruzgarliydi bu sebeple aracı kimi zaman savuracak gibi oluyordu özellikle kömürler viyadüğünde. Bir ara benzinlikte lastikleri kontrol ederken ön iki lastiğin yere basan dış tarafina doğru hafif aşınma izleri gördüm. Aklıma direksiyon boşluğundan olabilecegi geldi birde 100km de titreme de var. Uzun lafin kısası direksiyon boşluğu rot başı ve rot kollari elden geçecek birde güzel rot balans ayarı yapilacak. Tüm bunları yaptıracağım sizin önereceğiniz yer tavsiyesi rica ediyorum.

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
Yiğit Çalıcıoğlu

Adana'da carbon clean yaptıran var mı?

İnternette cc yapan yerlerin numarasını bulup aradım adamlar ağzını 150 liradan açıyorlar. (Bosch car service dahil) Bildiğiniz güvenilir, memnun kaldığınız ya da memnun kalmadığınız yerler varsa paylaşalım lütfen.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Ender ALPTEKİN

2 mekanik 3 egzoz ustası gezdikten sonra abt oto bosch car servisi tavsiyesi aldım. Arabada ne sorun olsa götürüyorum ender diye biri vardı ilgilenen saolsun fiyatta yardımcıda oluyor tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)
Ender ALPTEKİN yazdı:

2 mekanik 3 egzoz ustası gezdikten sonra abt oto bosch car servisi tavsiyesi aldım. Arabada ne sorun olsa götürüyorum ender diye biri vardı ilgilenen saolsun fiyatta yardımcıda oluyor tavsiye ederim

4 yıl önce yazmış :) yinede düşünmeniz yeter. Lazım olan illeki çıkacaktır.

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...