İçeriğe Yönlendir

Ablama Dün Lösemi Teşhisi Kondu / Riskli Bir Ameliyat Bizi Bekliyor

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Yener Yıldırım

Abicim Allah şifa versin, yapabileceğimiz bişey olursa inşallah elimizden geleni yaparız.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Dualarimiz herzaman oldugu gibi sizlerle. Ablaniz da sizin gibi bir kardese sahip oldugu icin cok sansli. İnsallah biran once Yuce Allah'in izni ile iyilesecek ve pekistirdiginiz ulvi duygularla bu zorlu sinavi atlatacaksiniz. tekrar gecmis olsun.

Saygilarimla.

İnşallah İyileşecek. Buna olan inacımız sonsuz.

Çok teşekkür ederim.

Geçmiş olsun abi, dualarımız hep sizinle, inşallah Yüce Allah'ın izniyle en kısa zamanda bitecek dertlerin hepsi, sen gönlünü ferah tut abicim tekrardan geçmiş olsun.

Saygılarımla.

Çok teşekkürler sağolasın.

Haberi yeni gördüm, çok geçmiş olsun... Eğer hala kan durumu devam ediyorsa yardımcı olabilirim. Ankarada, benim A rh -, arkadaşın 0 rh - olan kan grubu nedeni ile 3 ayda bi sürekli kan verirdik. Burda hala ankaradan ararlar kan için... Kan lazım olursa numaramı daha önceden göndermiştim. Olmazsa tekrar gönderebilirim.

Allah gani gani şifalar verir inşallah dularım sizinle...

Çok teşekkürler sağolasın.

Şu an kan ihtiyacımız yok.

Nakil zamanında neler olur bilemiyorum.

Ama gerekli olursa mutlaka ulaşırım.

Acil şifalar . Allahtan umut kesilmez. İyileşirse bol bol sadaka verin.

Şu an umutsuz bir durumumuz yok çok şükür.

İyileşeceğine olan inancımız sonsuz.

Sağolun.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

allah acil şifa versın .umarım tez zamanda eskı saglıgına kavusur ablanız

Abicim Allah şifa versin, yapabileceğimiz bişey olursa inşallah elimizden geleni yaparız.

İlgisini, duasını, ve yardımlarını esirgemeyen siz sevgili dostlarımdan allah razı olsun.

Hepiniz sağolun varolun.

İyiki varsınız.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Rabbim acil şifalar versin,bu mübarek cuma gününde...

Amin sağol Hakan.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

Abi aynı hastalıkla mücadele eden biri olarak seni çok ama çok iyi anlıyorum, Allah yardımcın olsun abi, ablam tez zamanda sağlığına kavuşur, sakın moralinizi bozmayın abi, bu hastalıklarda en büyük ilaç moral, inanın buna moral, ilaçlar ve tedavi zahmetli, hem hastayı hemde yakınlarını gerçekten yoruyor, ama yorduğuna da değiyor, çünkü hastalardan ilaca karşı olumlu cevap alınıyor ve iyileşme durumu gözle görülür hale geliyor, Allahın izniyle tez iyileşecek ablam, yeter ki moralini ve moralinizi yüksek tutun, inanın.

Bende neuopegen kullandım, kan değerlerim çok düşerse kullanıyorum bu ilacı, dediğin gibi sersemletiyor, eklem ve kemik ağrılarından duramıyor insan, hani bi laf vardır ya, sağlığın değeri hastalıkta anlaşılır diye, ben yaşadım gördüm abi, burdan herkese sesleniyorum, sağlığınızın kıymetini bilin, insan böyle bir hastalığa yakalandığı zaman yarını düşünemez, hayal kuramaz hale geliyor, herşeyin Allah'tan geldiğine iman etmişiz, isyana gerek yok. Allah ne derse o,

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

Allah acil şifalar versin. İnşallah buradan iyileştiğinin haberlerinide okuyacağız.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Son durum ne oldu?

Şu an nasıl?

Şu an iyi evde nakil öncesi son hazırlıklar yapılıyor. İşte enfeksiyona neden olabilecek çürük diş diş taşı vs. gibi etkenler giderilmeye çalışılıyor.

Sanırı 2 hafta sonra dan itibaren nakil için gün verecekler.

Sağol Hüseyin hepiniz sağolun arkadaşalar duyarlılığınız için hepinize minnettarım. :flowers:

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Vay be ne kadar zor. Rabbim yardımcısı olsun tektrardan. Dua ediyoruz. :flowers:

edit:tektrardan-tekrardan

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Vay be ne kadar zor. Rabbim yardımcısı olsun tektrardan. Dua ediyoruz. :flowers:

edit:tektrardan-tekrardan

Allah razı olsun kardeşim.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Allah acil şifalar versin,inşallah herşey yolunda gider.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Arkadaşlar sevgili dostlar;

En kritik 1 ay bugün itibari ile start verdi ve bugün nakil için tekrar hastaneye yatıyor ablam.

Çok yoğun kemoterapi ile birlikte benden alınan kök hücrelerin nakli işlemi yapılacak.

Bu dönem oldukça sıkıntılı geçecek ablam açısından.

Yoğun uygulanacak kemoterapi neticesinde ağızda yaralar, vücutta döküntüler, hatta böbrek fonksiyonlarında azalma bile beklenen yan etkiler arasında.

Tabi benim hücrelerime vücudunun verebileceği tepkiler düşünmek bile istemiyorum.

Bugüne kadara gerek dualarınızla, gerek iletilerinizle, ve gerekse bizzat görüşmelerimizde hiçbiriniz bizi yanlız bırakmadınız.

Önümüzdeki bu çok kritik günlerde yine yanımızda olacağınızın bilinci ile birkez daha dualarınızı ve şifa dileklerinizi istiyorum.

Allah hepinizden razı olsun ve bu tip sıkıntılar ve acılar sizlere yaşatmasın . :(:flowers:

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah yardımcınız olsun. İmtihandır bunlar. Günahları döker.

İnşallah Hakancım.

Çekilen çile ve verilen emeklere değsin yeter.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah yardımcınız olsun abi,

Amin sağol Adem.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sağolası abi inşallah gelişmeleri buradan tek tek paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hadi bakalım abi bu güne kadar güzel geçti bundan sonrasıda güzel olacak.Dualarımız ablamızla.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sağol Fatih inşallah herşey çok güzel olacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

abi ablamızın bunuda en iyi şekilde atlaracağına gönülden inanıyorum. iyi haberlerini bekliyoruz abi

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sağol Mehmet sevinç ve heyecanla ilk burada paylaşacağımdan emin ol.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnşallah hayırlı haberler almaya devam edeceğiz Ersel, Allah yardımcınız olsun..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İnşallah hayırlı haberler almaya devam edeceğiz Ersel, Allah yardımcınız olsun..

Amin abi inşallah.

Sizlerinde duasıyla seneye bu zamanlar turp gibi olacak inşallah.

Büyük toplantılara beraber geleceğiz inşallah.

Ne de olsa o da bir Ford kullanıcısı.

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Hayırlısıyla sağlığına kavuşur inşllah. Allah yardımcısı, yardımcınız olsun.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Abicim, Allah yardımcınız olsun, ablamıza acil şifa versin.

Böyle durumlarda hastanın yakınları da hasta kadar, hatta bazen daha fazla sıkıntı çekiyor.

Rabbim dayanma gücü versin hepinize.

Allah razı olsun kardeşim sağol.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...