İçeriğe Yönlendir

Ablama Dün Lösemi Teşhisi Kondu / Riskli Bir Ameliyat Bizi Bekliyor

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Geçmişler olsun. Allah tez zamanda şifasını versin inşallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Losemi göreceli olarak basit bir hastalık. Düzelme ihtimali (tamamen düzelme) çok yüksek. Allah şifa versin.

bu arada çok telefonla konuşur muydu yahut evin yanında direkte trafo felan var mı?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Aşırı telefonla görüşmezdi. Öyle trafo ve falan yoktur evin etrafında.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Murat bey,

Ankara'dan eski üyemiz İlker İzgördü'ye konu başlığını ilettim. Numarası ŞURADA mevcut. Kan ve doktor konusunda yardımcı olabileceğini iletti. Belki ilginizi çeker.

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Geçmiş Olsun ALLAH acil şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun

Bizim bu durumda üzerimize düşen bir görev olursa seve seve yapacağımızı bilmenizi isterim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi büyük geçmiş olsun elimizden gelecek ne varsa söylenen yeterli buradan yapabileceğimiz birşey varmı

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Allah şifa versin, yapabileceğimz birşey olursa buradan bilgi vermeniz yeterli olacaktır, elimizden geleni yaparız.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

İlk haberi duyanlardan biri olarak gercekten çok üzüldüm,ablamıza Allah dan şifa diliyorum.

Yorum bağlantısı

geçmiş olsun..dualarımız sizinle..kan grubum tutmuyor ama ihtiyaç olursa eş dosttan buluruz abi.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Geçmiş olsun Ersel, Allah sağlık sıhhat versin kardeşim. Umarım herşey gönlünüze göre olur..

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

allah şifalar versin, biran önce kurtulur inşallah, biraz önce uzunca yazmışdım, hemen hastanede olurum diye, sonra istanbulda oldugunuzu gördüm, tekrar geçmiş olsun.

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Murat Abi Rabbim tez zamanda şifasını versin.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Hayır da şer de yaradandandır. Şükredip dua etmeli ve insana bahşedilen yetenekler ile tedavi yöntemlerine bakılmalı. Yaradanım hayırlısını ihsan eylesin ablamıza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Geçmiş olsun ersel kardeşim.Moralini bozma,aksine senin dayanıklı ve ayakta durman lazım..Allah sağlık sıhhat verir inşallah tez zamanda.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah hepinizden razı olsun. Şu dar günümde yanımda ne kadar çok dost varmış meger

Allah hiç birinize acı hastalık yaşatmasın.

İyiki varsınız.

Böyle bir grubun üyesi olmaktan dolayı gurur duyuyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...