İçeriğe Yönlendir

Ablama Dün Lösemi Teşhisi Kondu / Riskli Bir Ameliyat Bizi Bekliyor

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Recep Ali Tellioğlu

Allah acil şifalar versin.Dualarımız sizinle.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özarslan

Dualarımız seninle arkadaşım.İzmir'deyim ve kan grubum tutmuyor o konuda yardımcı olamayacağım,ama bu hastalığı çok çabuk atlatanları tanıyorum,ablana çokça moral lazım,yanında ol.Allah size yardım edecektir,kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

murat bey geçmiş olsun

bende lösemi hastasıyım bu hastalığa yakalanalı 1.5 seneyi geçti

şimdi sizin güclü olmanız lazım lösemi çok korkulacak bir kanser türü değil tedavisi olan bir hastalık bende ilk duyduğumda çok korkmuştum ama bu hastalığı yeniyorsam nedeni ailenin duruşu güçlü olması

siz morel vereceksiniz ilk aşamada erken tanıda kurtulma şansı yüzde 80 ile 90 arasında bunu unutmayın tedavi süreci biraz zahmetli hem manevi yönden hemde maddi yönden biraz zorlanacaksınız

amerikada lösemi kanser türü bile sayılmıyor. kesinlikle kulaktan duyma bilgilere inanmayın fazla araştırmaya girmeyin doktorlarınıza güvenin hastalar genelde çok düşünmekten bu hastalığı yenemiyorlar. bu hastalıktan kurtulanlar genellikle fazla araştırmayan fazla sitrese girmeyen insanlar.

eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa beni arayabilirsiniz tel numaram 0 532 383 53 23

geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Allah acil şifalar versin. Moral bozmadan tedaviye hemen başlamak gerekiyor, sürekli traş olduğum berberim lösemi olmuştu 5-6 aylık tedavi sonrası şimdi işine geri döndü.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Yüce mevlam tez tamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin , çok geçmiş olsun .

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Allah derdinize en kısa sürede derman gösterir inşallah.Allah yardımcınız olsun

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Geçmiş olsun, Allah şifa versin, en kısa sürede iyi haberlerinizi de alırız inşallah

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Herkese verdigi destekten dolayı cok cok tesekkur ederim. Hakkınız ödenmez. Allah hiçbirinize dert keder göstermesin.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Murat Bey, büyük geçmiş olsun. Allah acil şifa versin.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Geçmiş olsun Murat bey. Umarım atlatır bu hastalığı ablanız. Allah bunu unutturacak acılar göstermesin..

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Murat bey Allah şifa versin inşallah. Bağlarbaşındaki Başkent hastanesine mi gittiniz? Ben Lipofen(250)(Trigliserid 400 civarı kolesterol 250 civarı) ve champix(1mg) (Sigara bırakma ilacı)ilaçlarını kullanıyorum. Eğer kan vermemde sakınca yoksa kan grubum Arh+ seve seve dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar verebilirim.

Yorum bağlantısı
Furkan Esgin

Allah şifa versin tez zamanda sağlık sıhhat nasip etsin inş. çok üzücü bir durum..

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin Ablanızın moralini mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışın

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Abi çok geçmiş olsun. Bende ARh+ im. Her nekadar uzaktada olsam aklında bulunsun.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik

Çok değerli arkadaşlarım;

Bugün ablamın kemoterapisinin nihayete erdiğinin ikinci haftasıydı.

Alınan ilk kemik iliği örneğinde %90 a yakın olan kanserli hücre sayısı dün alınan ikinci örnekte %1 in altına düştüğü müjdeli haberi geldi.

Bugün bende Ankara'daydım ve Kemik iliği transplantasyonu için doku örneği karşılaştırması için örnek verdim.

Sonuç tam uyumlu olduğu ortaya çıktı.

Hepimiz şu an çok mutluyuz ve yarın inşallah hastaneden bir haftalığına taburcu oluyor.

Bir hafta sonra üç haftalığına tekrar yatacak ama şimdi olacaklar sanırım daha kolay olacak.

Yaşamış olduğumuz bu sıkıntılı süreçte bana ve aileme gerek trombosit ve kan vermek için destek veren gerekse dualarıyla bizi yalnız bırakmayan siz sevgili dostlara sonsuz minnettar ve müteşekkirim. Hepinizden allah razı olsun.

Önümüzde daha hala yorucu bir süreç var.

Bu süreçte yine dualarınızı eksik etmemenizi rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ohh, şimdi siz ilik nakline mi gideceksiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...