İçeriğe Yönlendir

Dünya Gizli Güçler Tarafından Mı Yönetiliyor!...

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Kemalettin Karatum

Alıntıdır:

7 Aralık Neyi İfade Ediyor?

Çok kısaca anlatıyorum 7 Aralık günün vikipedia da araştırırsanız o gün olan olayları görün ve sizde bi düşünün bakalım?

http://tr.wikipedia.org/wiki/7_Aral%C4%B1k

7 Aralık 1917 – I. Dünya Savaşı: ABD, Avusturya-Macaristan’a savaş ilan etti.

7 Aralık 1941 – II. Dünya Savaşı: Kanada; Finlandiya, Macaristan, Romanya, ve Japonya’ya savaş ilan etti.

7 Aralık 1941 – Pearl Harbor Saldırısı: Japon uçakları Amerikan deniz üssü Pearl Harbor’u bombaladı. 5 savaş gemisi, 14 gemi, 200 uçak yok edildi, 2400 kişi öldü

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Be de bir şey çıkacağını düşünmüyorum ama,

birisi bişey olur diye site açmış kadar da basit değildir bence durum.

Site adamların resmi sitesi anladığım kadarıyla Domaine baksanıza. "illuminati.org"

Birde bu geri sayım yeni başlamış (15-20 gülük bir geri sayım değil) aylar öncesinden beri bu şekilde geri sayım devam ediyormuş.

şurada yazdığına göre

http://www.haberturk.com/gundem/haber/672552-illuminati-neye-hazirlaniyor

örgütün 300. kuruluş yıl dönümüne denk geliyor olabilirmiş. vs vs.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben nie sözkonusu siteye giremiyorum, simsiyah ekran çıkıyor o kadar :s

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Günah mı cıkarıcaz Hüseyin Hocam :) saka bi yana seninle sağlam bir muhabbet edelim ekibi toplayım ben :)

Topla, gelin tabi yaa.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Site o zaten abi. :)

Sol üst köşeye gelip, çift tıkla abi.

çift tıklayınca, bir veriyi kabul etmiş olabiliriz :D , kart/bakkal/siteye çift tıkla.... sonuçta ne olur bilemem ama oldukça iyi bir reklam.

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

sitede sayac 07 aralıgı gösteriyor. Bazı kisiler bu tarihi İsrailin iran'ı vurması olarak dusunuyor. İngiltere'de buna destek verecek. Haliyle Türkiye'yi Üst olarak kullanacaklar. Buda iranin Türkiye'yi hedef alacagına isaret ve Büyük Ortadoğu Projesi'nin ilk adımları atılmıs olacak...

Mantıklı bir yaklaşım. RTE' de eşbaşkan olarak gerekli desteği yapacaktır. Ben Türkiye'mizin geleceğini çok parlak görmüyorum da haydi hakkımıza hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mantıklı bir yaklaşım. RTE' de eşbaşkan olarak gerekli desteği yapacaktır. Ben Türkiye'mizin geleceğini çok parlak görmüyorum da haydi hakkımıza hayırlısı.

İşte Türk halkı bu şekilde düşünmeye başladığında, çoğunluk bu görüşe kapıldığında asıl geleceğimizin parlaklığını kaybediyoruz. Her garip olayda "burası Türkiye", "Türk işte" türü laflar da bu işin özüne ters. İnanç, duygu, güven Türk'ün en büyük üç silahı. Bunları kaybettikten sonra geriye zaten pek birşey kalmıyor.

Türk halkı kendine güvenmeli, müsterih olmalı. Yeter ki inancını, geçmişten gelen pozitif farklılığını unutmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abd yeniden yükselişe geçecek fakat bunu çok ciddi bir görsellikle yapacak,İsrail Filistin'i kabullenmek zorunda kalacak.Arap ülkeleri şimdi yönetimsel güçler için esas sorun haline geldi.Yönetiyor denilen güçlerin gücü artık buralara yetmeyecek,Ülkemiz çok ciddi manada dünya kararlarında etkin olacak ve yeniden dünyada Türk hakimiyeti senaryoları dolaşacak zaten dolaşmayada başladı,Avrupa oldukca uzun süre kendi bogazlarını ciddi şekilde zorlanarak doyurmaya çalışacak,

İran Ülkemiz ile bir sorun yaşamayacak kendi içinde bölünmeye zaten başladı ve ciddi şekilde parçalanıyor tam tersine bizden agabeylik isteyecek.Bununla beraber Azerbaycan bölgesinde büyüyecek Ermenistan eli mahkum kalacak sesini uzun süre kesip zorla aldıklarını vermenin pazarlığına oturacak.

Rusya yeniden Abd karşısında ciddi duracak ve Ülkemizin gelişmesinden dolayı ciddi sıkıntı yaratacak.Fakat geç kaldı başaramayacak.

Hayalmi bence değil.Ülkemizi asla hafife almayalım çünki dünyadaki senaryoların yönünü ciddi şekilde değiştirdi..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ümit Bey açıkçası BOP için sayın Başbakanın destek vereceğini düşünmek ona karşı yapılmış saygısızlık olarak düşünüyorum. Bu kadar Vatanını, Milletini satacak birisi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum bu düşünce sadece bazı masonların yada Amerika'nın düşünce tarzıdır...

Hadi diyelim ki Öyle yedirirmiyiz bu Cennet Vatanı RTE'ye masonlara Amerikalılara'...

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Eyvahlar olsun :D Bırakın abi koca koca adamlar uğraştığınız işlere bak illimi bilmemne yok contoryum cart curt :D

Yapıyolarsa helal olsun demekten başka seçeneğimiz var mı ? Durdurma şansımız var mı ? Anca öylemidir böylemidir diye kafayı yeriz varsa da adamların işini kolaylaştırmış oluruz :D

Olacakla öleceğe çare bulunmaz :p

Benim bitirmem gereken bir okulum var sonra bakarız bi çaresine durun hele tabi çaresi varsa :p

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile Abd ne yükselir ne de düşer, ekonomik bazda bakıldığında zaten Abd şirketleri, parayı tüm dünyadaki müşterilerden kazanıyor, Dev şirketlerin çalışma mecraları tüm dünya ülkeleri. Mesela CocaCola diyelim, sadece Abd de mi satılıyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca
(düzenlendi)

İşte Türk halkı bu şekilde düşünmeye başladığında, çoğunluk bu görüşe kapıldığında asıl geleceğimizin parlaklığını kaybediyoruz. Her garip olayda "burası Türkiye", "Türk işte" türü laflar da bu işin özüne ters. İnanç, duygu, güven Türk'ün en büyük üç silahı. Bunları kaybettikten sonra geriye zaten pek birşey kalmıyor.

Türk halkı kendine güvenmeli, müsterih olmalı. Yeter ki inancını, geçmişten gelen pozitif farklılığını unutmasın.

Tamam sizde haklısınız Zafer Bey, söylediklerinizde hemfikirim ve bende bu şekilde bakmak istiyorum her şeye ancak soruyorum sizlere; bizim ülkemizde doğru düzgün ilerleyen ne var? Eğitim sistemi içler acısı, sağlık deseniz baştan aşağı yanlış ve insanların çoğusu hasta ki, hastanelerin vaziyetini hepimiz biliyoruz, siyaset deseniz zaten baştan aşağı tutarsızlık içerisinde, askeriyeyi de bitirme noktasına getirdiler ve terör aldı başını gitti, şehit haberi almadığımız gün sayısı neredeyse yok, özelleştirmeler sayesinde işsizlik aldı başını gitti ve bu durum ciddi bir sorun halini aldı; insanlar bir lokma ekmeğe muhtaç, asgari ücretle karnını zor doyuruyor ve daha saymaya vaktimizin olmadığı nice sorunlar var ve siz halen daha inançlı olmaktan, kendine güvenmekten ve duygudan bahsediyorsunuz. Bizler için burada konuşması çok kolay çünkü burada bulunanlar olarak çoğumuzun bir işi gücü var, yediğimiz önümüzde yemediğimiz arkamızda misali karnı tok sırtı pek geçinip gidiyoruz peki ya durumu bizim olmayanlar ne yapıyor bunu hiç düşündünüz mü?

Ümit Bey açıkçası BOP için sayın Başbakanın destek vereceğini düşünmek ona karşı yapılmış saygısızlık olarak düşünüyorum. Bu kadar Vatanını, Milletini satacak birisi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum bu düşünce sadece bazı masonların yada Amerika'nın düşünce tarzıdır...

Hadi diyelim ki Öyle yedirirmiyiz bu Cennet Vatanı RTE'ye masonlara Amerikalılara'...

Yapmayın Göksel Bey, saygısızlıkla bir alakası yok bunun. Alenen yaşanan gerçekleri sanırım görmüyorsunuz; bugün Ortadoğu'da bütün bu gerilimin ve savaşın yaşanmasının tek nedeni BOP'u uygulamak isteyen kapitalist-emperyalist güçlerin bitmek bilmeyen sömürü alışkanlığının bir göstergesidir. Amerika İsrail'e tam destek veriyor, Avrupa devletlerinin çoğusu da gerekli ekonomik desteği yapıyor,gerisi zaten belli, konuşmaya bile gerek yok. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı RTE ise Amerika ve İsrail'in stratejilerine karşı çıkamıyor, bunu anlamak çok da güç bir şey değil. Bugün terörü bitirmek hiç de zor bir şey değil, zaten bana göre terör denen bir şey yok, PKK yok, o bölgede İsrail Mossad ve Amerikan CIA var. Bunlar bu bölgeden çekilmediği sürece terör bitmez, kan akmaya devam eder. Yıllardır bıçak kemiğe dayandı diye boş laflarla insanları kandırıyorlar; "terörü bitireceğiz" diye, oysaki bitirmeyi hayal ettikleri yada korkaklıkları yüzünden hayal dahi edemedikleri bu büyük güçlerden söz ediyorum ben. Diyorsunuz ki "Bu kadar Vatanını, Milletini satacak birisi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum bu düşünce sadece bazı masonların yada Amerika'nın düşünce tarzıdır..." evet doğru, siz haklısınız; işte sağolsunlar Atatürk döneminden sonra bizi yöneten kişiler üretip kalkınmak yerine hep dışarıdan ithal edelim, daha ucuza getirelim anlayışında oldukları için bugün bir toplu iğne bile üretemiyoruz; en kalitelisi ülkemizde üretilebiliyorken mısırı dış devletlerden alıyoruz, hayvancılıkta özünde bir numara olan ülkemize dışarıdan ne idüğü belirsiz anguslar falan ithal ediliyor, peki soruyorum sizlere; bu birilerinin ekmeğine yağ sürmek değil midir? Neden benim vatandaşım yerine elin oğlu kazansın ki? Vatanını seven, koruyan insan ülkesinin ekmek kapısını başkalarına satmaz, bu herkes için geçerlidir. Bugün ülkemizdeki firmaların büyük bölümü yabancı kaynaklıdır, ne gerek var ki ya, biz daha iyilerini yapabiliyorken neden dışarıya bağımlı kalayım ki? Bugün ülkemizde de çıkan petrolü elin Amerikalısı, İngilizi çıkarıyor, biz de hazıra konmacıyızya rafineriden en fazla 1.3 TL'ye çıkan benzini 4.5 TL'ye satın alıyoruz. Bütün bunları göz önüne aldığımda şahsen vicdanım rahat değil.

tarihinde Ümit Atmaca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Mehmet abi siyaset yapmayın demişti beyleeeer. :nargile:

Evet, Mehmet abi kızabilir ama sonuçta bu konu bunun için açılmış, o kadar olsun. :) Herkes ne güzel kendi fikrini beyan ediyor, güzelce tartışıyoruz. Kapatılması gerekiyorsa da değerli yönetici büyüklerim gerekeni yaparlar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Borga Tansel

Abov, konuyu okuyunca iyice tedirgin oldum. İllüminati hakkında daha bilmediklerimizde varmış(hala da vardır zaten :) ). Türkiye'mizin durumu ne yazık ki içler acısı. Ama ne olursa olsun şunu bi kenara yazın:

İsrail devleti tarih olacak. Böyle çok uzun bir yıl vermiyorum açıkçası. Neden derseniz (aramızda Kur'an okuyan varsa bilir) İsrailoğulları lanetlenmiş bir toplum. Yanlış hatırlamıyorsam Bakara suresinde geçmekte bu.

Bakalım yarın neler olacak; bence :

şike soruşturmasında somut kanıtlar

Gs bu hafta Fener'i yener bir mucize olur :)

Türkiye'nin gündemini oyalamak kolay nasılsa....

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

yahu niye kötü düşünüyorsunuz belki güzel birşeyler olur... ne biliyim ekonomi düzelir belki,dünya barışı sağlanır,hepimiz parayı buluruz belki porşelere falan bineriz... :) iyi düşünün iyi iyi... :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Benim oğlum da bir haftadır bana bunu hatırlatıp duruyor,

bundan evvelkileri nasıl bilmiş diye de soruyor :s

Abi konuyu okutsaydın en azından anlatmaktan kurtulurdun al hazır anlatılmısı var oğlum diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Akdeniz

1. sayfadaki deprem videosunda bariz bir psikolojik savaş unsuru var insanları korkutup bilinmeyen bilinemeyen bir güç olgusuyla karşı karşıya bırakıp korkutma yıldırma amacı gütmektedir ki bunu sürekli yapmaktadırlar ve zaman zamanda başarmaktadırlar...

Bazı ulusüstü örgütlerin varlığı doğrudur yüzyıllardır olduğu faaliyet alanlarının tüm dünya olduğu amaçlarının sahip oldukları gücü arttırıp tek din tek insan tek herneyse onu yapmaya çalıştıklarıda doğrudur fakat..

Mühim olan ''farkındalıktır''.. Okuduğumuzun gördüğümüzün yaşadığımızın farkında olursak herşeyle mücadele kesindir ve lehimizedir.... Allah, birçok ayette akıl,irade ve farkındalıktan bahseder... Eğer ona buna inanacaksak ve etkileneceksek gerçekten hiçbirşey yapmanın manası yok korkun ve bekleyin ama biz inananlar için yöntem belli okuyacağız araştıracağız ve olası muhtemel yapılanmalara karşı da dik duracağız ama ülkece ama birey olarak....

Umarım çok sıkıcı ve sınır aşıcı bir yazı olmamıştır... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bizi özetlesin lütfen... Ne olacak bugün, ne yapmamız lazım.. ? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...