İçeriğe Yönlendir

İlginç Bir Konu Üç

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Fatih Keskin

Forklift işine girmiş te boyanacak tavan yok eee Çağlar abi bu akşam ki düğüne nasıl gidecek.Hepinize iyi eğlenceler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Akıllı bi adama rastlamadım hiç .Hayatım boyunca bu böyle oldu...Sonra diyolar ki Hasan senin aklı başında arkadaşın yok mu...nasıl olsun...hepsi deli...

Samsuna uğramayın sakın uyuyom ben... :p :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Servet Kardeşim nedir bu başına gelenler, Hüseyin Hoca seni bir Okusun :nazar:

Naylon'la bir tur bile vermedi abi, ne okuması.. :)

Mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi özellikle bahsettiğin fotoğrafı dört gözle bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bağlanmakla uğraşmak istemediğim için Servet Aydın ın adresten yazıyorum. (Ahmet Kiriş)

Dün Servet Aydın ı aradım. Ne yapıyorsun dedim iyiyim dedi. Sabah emmiye baskına gideceğim sakın birşey söyleme dedi. Çağlar Abiyi de kendisine uydurmuş.

Baktım senaryoda kötü adam Servet Aydın, Kullanıp emmiyi tufaya getirmeye destek veren masum şahsiyet Çağlar Bayur,

İyi ve habersiz adam Mehmet Özyürek. Senaryoda baktım gambazcı eksik, ben de gambazcıyı oynayıp, Servetin kötü planınını emmiye 1 kg domatese sattım. :p

Bu durumdan Servet Aydın ile Çağlar Bayur da bu mesajdan sonra haberdar olacaklar. (Kötü kedi Şerafettin)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bağlanmakla uğraşmak istemediğim için Servet Aydın ın adresten yazıyorum. (Ahmet Kiriş)

Dün Servet Aydın ı aradım. Ne yapıyorsun dedim iyiyim dedi. Sabah emmiye baskına gideceğim sakın birşey söyleme dedi. Çağlar Abiyi de kendisine uydurmuş.

Baktım senaryoda kötü adam Servet Aydın, Kullanıp emmiyi tufaya getirmeye destek veren masum şahsiyet Çağlar Bayur,

İyi ve habersiz adam Mehmet Özyürek. Senaryoda baktım gambazcı eksik, ben de gambazcıyı oynayıp, Servetin kötü planınını emmiye 1 kg domatese sattım. :p

Bu durumdan Servet Aydın ile Çağlar Bayur da bu mesajdan sonra haberdar olacaklar. (Kötü kedi Şerafettin)

Ve bu mesajından sonra Ahmet Kiriş adlı üyeden birdaha haber alınamadı :biggrin: :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çağlar abi emminin telefondan beni arıyor, emmi Gebze' de..Atla sende gel diye..Düğüm olacaktık az kalsın....Servet' e dikkat edin, bu akşam kurt adam olabilir..:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gezimiz Uçhisar kalesi ile başlamıştı.

img3942mg.jpg

img3945a.jpg

Servet burada kaleyi aydınlatmada kullanılan ledlere sulanmıştı..

img3948x.jpg

Burası meşhur aşk vadisi.. Daha önce kimseyi buraya götürmemiştim.

img3955q.jpg

Vadide yer alan, dükkanda çay içme niyetinde idik. Servet, çaycının minik köpeği ile oynaşmaya başladı.

Servet dikkat et arasıra kuyruğunu indiriyor bu ısırır dedim ama dinlemedi.

Sonra köpeğin yemeğinin bulunduğu özel işaretli alana geçince köpek Servet'e saldırdı ve sağ baldırdan bir parça almak istedi..

Allah'tan köpek tokmuş ki, Servet'i kurtarabildik..

img3951x.jpg

Neyse, eve geldik.. Ahmet Kiriş de yeni gelmiş bizi kapıda bekliyordu.. Yemek yedik..

img3958b.jpg

Ana yemek, Nevşehir Tava..

img3959i.jpg

Yemek sonrası Çağlar'ın yüz ifadesi. :)

img3961ra.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sürpriz videolar daha sonra gelecek, şu anda youn baskı altındayız, sansüre uğruyoruz, hele İstanbula bir gidek.... Emmiye bizi gezdir dedik, taşı toprağı gezdirdi, ardından Nevşehir devlet hastanesi :rofl:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

şu forum arkadaşlığına bak be..

yanarım yanarım bir forum toplantısına fırsat bulamamaya yanarım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çağlar'daki fotoğraflar...

Güzel bir kahvaltı ile güne başladık...

19112011002.jpg

Ballarla yağlarla besledim bunları..

19112011003.jpg

Buna rağmen Servet doymamış, Merve'nin balığını yemek üzereyken yakaladık :)

19112011004.jpg

Günün en önemli pozu..

19112011005.jpg

Servet, aşk vadisinde... !!

19112011021.jpg

Vee, malum olaydan sonrası :)

19112011022.jpg

Çökmüş bir Servet... :)

19112011025.jpg

Güüün, acilde biter :D

19112011026m.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yenge hanımın ellerine sağlık.Mis gibi kahvaltı valla.Balkon fotolarınıda isteriz ama :D:fiuw:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ofo of of, bal fındık muz... Servet abi'nin köpeği ısırması gerekirdi :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ofo of of, bal fındık muz... Servet abi'nin köpeği ısırması gerekirdi :D

:rofl: :rofl:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

afiyet olsun, keyifler yerinde Maşallah. tadını çıkarın, yengeminde ellerine sağlık,

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hahahha Çağlar abinin yüz ifadesine bayıldım. Birde Elinde kamera ile o da kayıt alıyor :D :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

abi çift taraflı baskın yapmışlar, Mehmet Abi, bekliyor daha kimler çıkacak diye :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Flaşh flaşh flaşh beklenen video geldi sonunda.Yanlız emmi Hangi pencereden çıkacağı merak konusu olmuş ve şaşırtmış milleti :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yalnız 18lik kız gibi naza çekmiş cama çıkmak için :D haha, kızma sakın emmi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...