İçeriğe Yönlendir

İlginç Bir Konu Üç

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Akan Belen

Yolcu yolunda gerek misali.Hadi bakalım iyi yolculuklar kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yolunuz açık olsun. Kazasız belasız inşallah.

Emmi 1. Kat satılık mı? Ne fiyat istiyorlar? :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi 1. Kat satılık mı? Ne fiyat istiyorlar? :)

Kiralık Zafer... 600 lira istiyorlar..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

110 km. leri kalmış, Erkan' ın oradayız inşallah...Toplam bir saati geçmeyecek şekilde ayarla dediler...Balgat girişinde falan bekler alır gelirim ben, tırt naylon yetişebilirse benim turbo dizele....:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

110 km. leri kalmış, Erkan' ın oradayız inşallah...Toplam bir saati geçmeyecek şekilde ayarla dediler...Balgat girişinde falan bekler alır gelirim ben, tırt naylon yetişebilirse benim turbo dizele.... :D

Senin Turbo dizel gitmeyi unutmuştur basmaya basmaya. İlker İzgördü olsaydı gerekeni söylerdi. :) Servet Abiyi bilirim ben :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Senin Turbo dizel gitmeyi unutmuştur basmaya basmaya. İlker İzgördü olsaydı gerekeni söylerdi. :) Servet Abiyi bilirim ben :)

Zamanı gelince söyler Allahın izniyle Mehmet.

Bu arada yeni girdim eve. Yatıp uyuyacağım. Ben seviyorum Adanayı ya. Bu arada mesajın gözümden kaçmadı Yavuz Selim. Bir ara sorarım hesabını.

Gece öksürükler içindeki Servet Aydın'ın üzerini örtmekle geçti uyuyamadım. Baktım hala titriyor kendi yorganımı bile örttüm üstüne yaww.

Sonradan anladım, Ben pencereyi açıp yatınca gece 0'ın altında bir kaç derecede Servet Aydın üşümüş :crazy:

Bizi her gelişimizde daha bir güleryüzle karşılayan emmiye ve güzel yemekleriyle bizi tıka basa doyuran Hatice Ablaya teşekkür ederim. Gece 23.00'de bile bize çorba ısıttı vallahi. Allah hepsinden razı olsun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kiralık Zafer... 600 lira istiyorlar..

Etraf çok boş gibi geldi abi bana. Kurt inmesin oraya. :)

Bu arada Naylon servisten çıkmış mı?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Böyle baskına can kurban.

Sevilmek güzel şey. :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu yeni naylon... ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Servet ile görüştüm, şu an motor patlattığı yerdeler.. Sağlık durumu iyi.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Şuan Servet abi,Çağlar abi,Serkan abi ve YSB yemek yiyoruz... :)

Afiyetler olsun. Erkan bu arada senin CD hazır. Bir aksilik çıkmazsa yarın yollarım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

İlahi hocam, laylon yırtılıp patladığında tamiri mümkün olur mu? :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Afiyetler olsun. Erkan bu arada senin CD hazır. Bir aksilik çıkmazsa yarın yollarım.

Ne cd si bu konulu mu yoksa :spiteful::fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zamanı gelince söyler Allahın izniyle Mehmet.

İnşallah Ahmet İnşallah. O günleri dört gözle bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

"İlginç Bir Konu" başlıkları daha fazla ilgimi çekecek bundan sonra :)

Allah muhabbetinizi arttırsın,Servet abim geçmiş olsun..

Teşekkür ederim Emin.

İki gün forum'dan uzak kaldım adamlar ne işler yapmış yahu, insan bir alo der, biz de canlı göürürdük Mehmet'in yüzündeki mutluluğu ve şaşkınlığı, koca yürekli mekan sahipleri bir olmuşlar Emmi'ye baskın yedirmişler,

aşk olsun size dostlar, aşk olsun.

Çok kıskandım :nazar: :nazar: :nazar: çoooookkkk.

Bu arada çok geçmiş olsun Servet'im, tez zamanda aşılarını tamamlayıp aramıza katılmanı bekliyoruz.

Mustafa kalın puntodan anladığım, aşını olmadan Bursa'ya gelme-mi :p

servet abi geçmiş olsun, güzel bir baskın olmuş

Teşekkür ederim Mehmet.

110 km. leri kalmış, Erkan' ın oradayız inşallah...Toplam bir saati geçmeyecek şekilde ayarla dediler...Balgat girişinde falan bekler alır gelirim ben, tırt naylon yetişebilirse benim turbo dizele.... :D

Haayt. Sen hiç 80'i gördünmü kadranda ?

Naylonu eritip yırtık yerlere damlatıp kaldığı yerden kullanıma devam ediyoruz canım..

Dün arkaş saat 23-30 civarında Gebze'ye geldik. Çağlar abi kendi aracı ile İstanbul'a devam etti.

Yolda neler konuştuk neler, ne maceralar yaşadık ancak burada yazmakla bitmez. Acilen mangal başında paylaşmak lazım...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bu yeni naylon... ;)

Yeni naylon'da girecekti servise. Sağından solundan sesler geliyormuş araç incelenecekti.

Gizlimiydi yoksa. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yeni naylon'da girecekti servise. Sağından solundan sesler geliyormuş araç incelenecekti.

Gizlimiydi yoksa. :)

Yok birdaha götürmedim. Megane ile aynı sesler geliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sağ salim geldik, süper ötesi laylon yolları da yakıtı da tüketti bitirdi, bir dahakine thy muadili Çupra ile uçalım da az yaksın. Yollarda bizi telefonla yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza, Angara da 1 şişe colayı 5 pay etsek te ağırlayan kopyacılara selamlar :bravo::flowers::nazar: , şehere geldiğimizde motosikleti ile taciz eden yol canavarı Erkana da :friends:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yok birdaha götürmedim. Megane ile aynı sesler geliyor.

Naylonluğuna vereceksin abi o zaman ayapacak bişey yok. :)

Seni rüyamda görüp duruyorum ani ne yapıcaz. :)

sağ salim geldik, süper ötesi laylon yolları da yakıtı da tüketti bitirdi, bir dahakine thy muadili Çupra ile uçalım da az yaksın. Yollarda bizi telefonla yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza, Angara da 1 şişe colayı 5 pay etsek te ağırlayan kopyacılara selamlar :bravo::flowers::nazar: , şehere geldiğimizde motosikleti ile taciz eden yol canavarı Erkana da :friends:

Sağlam gezi oldu Çağlar abi. Ama eksik yerler kaldı ben sana söyliyim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...