İçeriğe Yönlendir

Her Yerde Kar Var

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Arif Aykın

Karabük merkezde 60 cm geçen kar mevcuttu bugün durdu az güneş açtı rahatladı ortalık. Cumartesi gününden itibaren 5 gün daha yoğun kar yağışı görünüyor.

eargyvt.jpeg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Enflasyonu az hesaplamak için zamları aybaşına yılbaşına alırlar, cezalarda itiraz edemesin diye hükmün açıklamasını geri bırakırlar. Herşey yalama oldu. Şimdi de okulları tatil ettik dememek için şu karara bakın.. yarın okullar var mı yok mu? Bir kararı, bir şeyi basit söyleyince "avam" mı olunur? Cuma okullar tatil edilmiştir neden denemiyor? Denmiyor? Biz etmedik ama siz isterseniz gelmeyin yok yazılın anlamında mı bu?

* 21 Ocak Cuma günü ilimizde beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle; normal eğitim yapan okullarımızda 10.00, ikili eğitim yapan okullarımızda sabahçılar 10.00, öğlenciler 14.00’ten sonra yarıyıl tatiline başlayacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Abi ne hikmetse ben kar yağacağına inanmıyorum. MGM sürekli ikaz verip sonu hüsran oluyor. 

Mobilden farklı uygulamala ve telefonlar ile kontrol edince de birbirlerini teyit ediyorlar. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bu akşam istanbul’un kuzey ve orta kesimlerinde kar yağışı var. Eminönü-büyükçekmece sahil arası ve üsküdar gebze arası marmara sahil kesimi yağmurlu. 

gece de marmara sahil dahil her yerde hafif kar yağışı bekleniyor

haftaya aralıklarla hafif kar yağışları bekleniyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Mehmet Göktürk yazdı:

Enflasyonu az hesaplamak için zamları aybaşına yılbaşına alırlar, cezalarda itiraz edemesin diye hükmün açıklamasını geri bırakırlar. Herşey yalama oldu. Şimdi de okulları tatil ettik dememek için şu karara bakın.. yarın okullar var mı yok mu? Bir kararı, bir şeyi basit söyleyince "avam" mı olunur? Cuma okullar tatil edilmiştir neden denemiyor? Denmiyor? Biz etmedik ama siz isterseniz gelmeyin yok yazılın anlamında mı bu?

* 21 Ocak Cuma günü ilimizde beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle; normal eğitim yapan okullarımızda 10.00, ikili eğitim yapan okullarımızda sabahçılar 10.00, öğlenciler 14.00’ten sonra yarıyıl tatiline başlayacaktır.

Bizde de gelen mesaj hemen hemen sizinki ile aynı kimse bir şey anlamamış. Sınıf annesi yazmış haricen saat 12 de karne almaya gideceğiz çocukların gelmesine gerek yok diye ben mi karne alıyorum çocuğum alacak o heyecanı yaşayacak ama saçma sapan uygulamalar devreye sokuyorlar sonra herkesin aklı allak bullak oluyor.

“21.01.2022 Cuma günü itibariyle olumsuz hava şartları sebebiyle Karabük Merkez ve İlçelerimizde özel eğitim okullarımız ve eğitime taşıma yoluyla erişim sağlayan öğrencilerimiz için eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir.

Bunun dışında kalan öğrencilerimiz karnelerini yarın sabah 09:00’dan itibaren okullarında hazır olacaktır.

Öğrencilerimiz yarın sabah 09:00’dan itibaren istedikleri zaman mesai saatleri içinde karnelerini alabileceklerdir.

21.01.2022 Cuma günü eğitime ara verilen öğrencilerimiz ve karnesini alamayan diğer tüm öğrencilerimiz de sonraki günlerde istedikleri zaman kendileri yada velileri vasıtasıyla karnelerini alabileceklerdir.”

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

haftaya aralıklarla hafif kar yağışları bekleniyor 

haftaya yandınız deniyor ama? izlanda kışı geliyormuş falan , rus olsa alışığız ama

Arif Aykın yazdı:

kimse bir şey anlamamış.

okul mesajlarına bayılıyorum :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Selçuk Bakış yazdı:

Traction+ test etmelik tam 😁

Bugün ilk kez çıkacağım dışarı bakalım nasıl olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Acemi eğitimini sivasda son tertip olarak yaptım. O zamanakadar gökten yağan beyaz birşey görmüşsemde bir anlık falandır. Bir karyağmaya başladı, bende güzelce oynadım karda. Sonra bunun sevinilecek birşey olmadığını farkettim. Usta birliğine gidenekadar ısındığımı hatırlamıyorum. Güneş bağzan çıkardı ama bırak ısıtmayı kendine bile hayrı olmazdı. Denetlememiz çok olurdu, altda dondan içte atletden başka birşey giydirmezlerdi. Kamuflaj bildiğin bez. Nereye ısıtacak adamı. Birde bol bol istikamet verirlerdi. Sonra yat, kızak gibi olurdu :D İstikamet verenlerin çocukluklarının çok kötü geçmiş olabileceğini düşünür, çocukluklarına inmenin menfaatleri yönünde faydalı olacağını bilsemde o eğitimi verecek kapasitede bir ülke değildik o zaman. Şimdi öylemiyiz onuda bilmiyorum. Sonra usta birliği olarak sınır karakoluna gittim. Cennetmiş mübarek dedim. İzin kullanmadan demlik gittim geldim :D Bıraksalar kalırdımda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Eyüp Çetin yazdı:

Bugün ilk kez çıkacağım dışarı bakalım nasıl olacak. 

Altı oturmazsa sorun olmaz sabit gazda bekle batarsa bile 10 sn sonra çıkar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Sarıkaya yazdı:

Acemi eğitimini sivasda son tertip olarak yaptım. O zamanakadar gökten yağan beyaz birşey görmüşsemde bir anlık falandır. Bir karyağmaya başladı, bende güzelce oynadım karda. Sonra bunun sevinilecek birşey olmadığını farkettim. Usta birliğine gidenekadar ısındığımı hatırlamıyorum. Güneş bağzan çıkardı ama bırak ısıtmayı kendine bile hayrı olmazdı. Denetlememiz çok olurdu, altda dondan içte atletden başka birşey giydirmezlerdi. Kamuflaj bildiğin bez. Nereye ısıtacak adamı. Birde bol bol istikamet verirlerdi. Sonra yat, kızak gibi olurdu :D İstikamet verenlerin çocukluklarının çok kötü geçmiş olabileceğini düşünür, çocukluklarına inmenin menfaatleri yönünde faydalı olacağını bilsemde o eğitimi verecek kapasitede bir ülke değildik o zaman. Şimdi öylemiyiz onuda bilmiyorum. Sonra usta birliği olarak sınır karakoluna gittim. Cennetmiş mübarek dedim. İzin kullanmadan demlik gittim geldim :D Bıraksalar kalırdımda.

Kanadaya giden izmirliye dönmüşsün :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Çok güzel kar yağdı bugün. Çocukların çarşıda işi vardı halledince baba Boluya gidelim dediler. Kırmadım Boluya gittik.  Bolu dağı harika bir görsellik sundu. Karla mücadele ekipleri aralıksız çalışıyordu basketler dahi temizdi. Zirvede -5 dereceyi gördük.  Allah Devletimize zeval vermesin. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

“Devlete” vermesin çok doğru…

DEVLETİMİZ baki kalsın, diğerleri geçici.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Devlet hep 18 yaşında. Siz kendinizi düşünün bence :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Normalde işe giderken E-5 kullanmadan  giden ben ara sokakların ve caddelerin karla kaplı olması nedeniyle E5 ten gittim.  Trafik çok rahattı ama full servis araçlarıyla doluydu. Etrafıma bakıyorum ülen tek otomobil benmiyim  dedim.  Bir kaç tane görünce rahatladım :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yarın istanbul’da kamu personeli idari izinli sayılacakmış. Güvenlik sağlık ulaşım dışında çalışanlar hariç

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

En son perşembe günü 2 saat uğraşıp çıkarmıştım..Bu gün de yarım saatlik bir uğraştan sonra çıkarabildim karaoğlanı..

IMG_20220124_133528.jpg

Çıktığı yer..

IMG_20220124_133233.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Burada kar çok az yağdı, biraz yağsa da trafik rahatlasa 😅

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...