İçeriğe Yönlendir

Her Yerde Kar Var

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Şu anda kar yağışı biraz azaldı ama devam ediyor.Yer yer caddelerde araçlar zorlanıyor.BÜyük ihtimalle yazlık lastikle gezenler var.Bakıyorum bazı araçlar banamısın demeden devam ediyor.Yalnız bu sezon Ankara da belediye ekipleri iyi çalışıyor haklarını yememek gerek..

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Şu anda kar yağışı biraz azaldı ama devam ediyor.Yer yer caddelerde araçlar zorlanıyor.BÜyük ihtimalle yazlık lastikle gezenler var.Bakıyorum bazı araçlar banamısın demeden devam ediyor.Yalnız bu sezon Ankara da belediye ekipleri iyi çalışıyor haklarını yememek gerek..

Yaz lastiği? Mesela ben. Bu seneyi atlatmayı planlıyorum. Çok kar buz olursa aracı almayacağım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yahu Evren abi. :) hep aynı açıdan çekiyorsun fotoyu.. :D

Bilgisayarın bulunduğu odanın manzarası Erkancım. Genelde mesaj yazmadan çekip eklediğim ve en geniş alanı bu odadan yakaladığım için genelde aynı açıdan oluyor:)) Hatta şimdiki durum için yine aşağıdaki fotoğrafı çektim :blush:

15012012816x492.jpg

Bu arada ablam yeğenimi almak için Ümitköy'e gitti fakat araçla dönemedi. Galleria'yı geçtikten sonraki ışıkların bulunduğu bölüm dersaneler bölgesi. Ara sokakta ve yolda birkaç kazaya şahit olmuş. Yerler inceden buz olmuş. Dönüşte taksi ile geldi. Taksici, Dekocitiy'nin önünde(Sosyetet pazarı) büyük bir kaza var demiş.

Ben 15:00 gibi eve geldiğimde tipi ve sis vardı. Ancak buzlanma yoktu ve yollar fena değildi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şimdi aşağı indim Bagajda almam gereken bişi vardı Ama bagaj AÇILMADI :)

Kapılara bakiim dedim biraz zorlansada açıldı Ama bagajı ne kadar zorladıysam açılmadı :)

Kar eridiğinde ilk işim Spreylemek olacak kapı ve bagaj fitillerini...

bu arada yol bilgisayarı -4ü gösteriyordu...

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bu sene Sivasa dahi kar ara ara yağıp hemen kayboluveriyordu. ama bugün yağan kar gerçekten memlekete yakışır kardı. uzun bir zaman yerden kalkmayacak cinstendi. fırsatı değerlendirip bugünü kayıt altına almak istedim. yoğun kar yağışını görünce mesaiyi kısa bir süreliğine kahve ve s....gara molsaıyla böldüm.(yanlış anlaşılmaısn fazla mesai ücreti almıyorum.) işte resimler. kar özlemi duyan herkesi Sivasa beklerim. sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımdan emin olabilirsiniz.işte resimler.

grnt0887.jpg

grnt0888.jpg

grnt0889.jpg

grnt0890.jpg

grnt0891.jpg

grnt0892t.jpg

grnt0894.jpg

grnt0895.jpg

forumda burasını bilen var mıdır bilmiyorum. ama bu son resim hapishane bahçesindeki bir ağacın resmi. bu ağacı duvarın diğer yanından kimse görmesin inşallah

grnt0893.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

yarın bu havada Ankara'da aracıyla işe gitmek zorunda olan kaç kişiyiz

Ben gitmek zorundayım. Ancak yolu bir test edeceğim. Eğer keyif vermezse, bizim evden daha çok toplu taşım vasıtasının olduğu 2,5km'lik bir mesafede kullanacağım. Ordan otobüsle Kızılay'a inmeyi düşünüyorum. Nitekim, kışlık lastiğim yok. Zaten yol buzsa lastiğe de güvenmemek lazım.

Asıl beni düşündüren, salı sabahı 6:15 uçağı ile İstanbul'a gideceğim ve bir arkadaşımı Çiğdem Mah.den almam lazım. Yani 4:30 gibi, en problemli saatte yolda olmam gerekiyor.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
bu sene Sivasa dahi kar ara ara yağıp hemen kayboluveriyordu. ama bugün yağan kar gerçekten memlekete yakışır kardı. uzun bir zaman yerden kalkmayacak cinstendi. fırsatı değerlendirip bugünü kayıt altına almak istedim. yoğun kar yağışını görünce mesaiyi kısa bir süreliğine kahve ve s....gara molsaıyla böldüm.(yanlış anlaşılmaısn fazla mesai ücreti almıyorum.) işte resimler. kar özlemi duyan herkesi Sivasa beklerim. sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımdan emin olabilirsiniz.işte resimler. forumda burasını bilen var mıdır bilmiyorum. ama bu son resim hapishane bahçesindeki bir ağacın resmi. bu ağacı duvarın diğer yanından kimse görmesin inşallah

Bu sene bu memleteke kar yağmadı arkadaş diye sızlanıp duruyordum. :D bu gün biraz yağdı. bu saatlere kadar durmasını bekledim, durur durmaz da bir iki resim aldım.

img20120115220114.jpg

img20120115220143.jpg

img20120115220208.jpg

img20120115220228.jpg

img20120115220256.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Güzel kareler,mersoda karın içinde başka durmuş .

Allah'a şükürler olsun ki arbada ETS var. yoksa mersedesi boş iken bu karda kaydırmadan sürmek çok zor olurdu. hele birde otomatikse ve kış modu yoksa birde evinizin yeri benim ev gibi rampalı ise kar yağmasın diye dua bile edebilirsiniz. neyseki benim böyle dertlerim yok. yaşasın manuel vites.

Ertan abi bak çalışan ile yatan nasıl belli oluyor. anlaşılan sen akşama kadar evden çıkmamışsın. ama iyi oldu. sayende bugün yağan karın miktarını anlamış olduk. :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Yattım valla Mahmut'um akşama kadar. Yanlız bu yattıklarımın acısını yarın çıkartırım. Fabrikanın oralar berbattır yarın epey bir cebelleşecez gibi karla. Hayırlısı bakalım. maceralarımı yazarım buraya :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Sen karı gönderdin o soguguda biz gönderdik lokman abi karşılıklı. :tongue::) facedeki paylaştıgın muzigi sevdim lokman abi favorimsin :good1:

Sağol Ahmet ;) bu arada gökyüzünde yıldızlar gözüküyor, metoroloji yine yanıldı, pazar günü kar var demişti :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Gebze'de yağıyor şu an.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ne güzel resimler manzaralar ya.. :wub: Kar mercedese iyi gitmiş :)

Benim küheylanın üstüne daha hiç kar yağmadı.. :cray: :cray:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben zorlanmadan işyerine geldim.Ana yollarda sıkıntı yok fakat bazı ara yollara hiç girilmemiş.Lastiklerim Allah'tan yeni.Bugün yağış beklenmiyormuş.Ancak sanırım hava sıcaklığı eksilerde..Buzlanmaya dikkat.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Valla Ayhan abi kara hasret kaldım. Antalya'da kar görmek için para veriyoruz.. Buraya gelene kadar erimeyeceğini bilsem isteyecem ama buranın sıcağına dayanmaz :(

Yorum bağlantısı
Misafir

Araç garaj dan çıkmadı maalesef. apartmanın çocukları poşet leğen ne buldularsa kaymışlar bir güzel buz yapmışlar. İki gündür kendi halinde yatıyor aşağıda.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Kar isteyenler varsa Ankara ve Sivas'tan yollayalım :)

Kayseri'den de yollayabiliriz Hem de neredeyse dört mevsim :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Cub: Abi koymayın şöyle videolar orkestrayı görünce moralim bozuluyor. O ne tatlı bir sestir... :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Buralara dün biraz yağmıştı, şimdi ise güzel kar yağıyor. :nazar: İnşallah devam eder.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

bugün akşam saat 17:00'den sonra İstabul civarında da güzel kar yağışı olacak, tedbirli olunmalı.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Özellikle akşamlar, karlı havada çok güzel ve romantik oluyor. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...