İçeriğe Yönlendir

Her Yerde Kar Var

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bu lokman abi varya bu lokman abi ankaraya gönderdi karı herhalde 30 dk dır yogun bi şekilde yagıyor yerler filan baya beyazladı.Darısı nevşehire mehmet abinin kar hasretini gidermek için. :tongue::)

Yok kardeşim kar mar yok.. Organizasyon yaptık yarın pikniğe gidiyoruz biz.. :D

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Akşam 10 da Kızılaydan Batıkente geçerken yolda başladı.Arabayı parkettim 1 saat geçti heryer bembeyaz....Görüntü mükemmel...

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Gölbaşı da beyazlaşmaya başladı...

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ankara'ya öyle yakışırdı ki kar,

Asfaltlar ışıldar, buz tutardı resmi yalanlar...

Bugün herkes kar konusu açmaya başladı. Ben de inşallah bir gün Muş'ta bugün kar yağmadı diye konu açabilirim. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Lastiği bu yolda denemek lazım. :)

Fotoraf0011.jpg

Akşam çıkışta böyleydi az patinajla çıktım.. hatta durmak zorunda kaldım tekrar sıkıntısız kalktım ; sorun yok ;)

Dükkanın önümü?

Evet dükkanın önü..

Yorum bağlantısı
Fırat Kalabaş

Batıkent tamamıyla beyaza bürünmüş durumda . Evin önündeki yokusta zayıf lastik kullananları sabit olarak görmek mümkün :) An itibari ile kaza sayısı 1.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

karda yol tutuş için nano testimiz yaptık, Süha kardeşimiz CİBE binince, şekülü kaydı; burası da yokuş mu canım dediği yerlerde (normal araba yan devrilir) Ağustos ayı rahatlığında kalkış manevra yaptık :f1:

bende aynı yerin az aşağısından ug7 ler ile çıktım bana umut verdi. Aynı yerdeki denememde çıkamadım patinajda kaldık lakin geri geri denedik sıfır patinaj ile çıktık :D Kartepe de kalırsak hemen geri geri çıkıypruz :D

:D :D TranST nasil iyi gidiyomu chip varmi chip?

Yıldız pompa idi, yoksa yazılımlı olmuştu çoktan :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

23:50'de eve gelirken, Cebeci'den Eskişehir yolu istikametinde korusitesi kavşağına kadar karla karışık yağmur vardı. Koru sitesi ışıklarına gelen rampayı aşmamla yağmurun kara dönmesi bir oldu. Sırası ile Konutkent ve Yaşamkent kavşaklarında kar şiddetini arttırdı. Başkent Üniversitesi(Opet Benzinlik) kavşağından, YAşamkent Kavşağı'na kadar yol tamamen karla kaplıydı. Şu anda (01:40) kum gibi yağıyor.

20120115013723816x492.jpg

Düzeltme nedeni: Yanlış resimdi önceki.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Esat tarafı nasıl ? Özellikle büyükesat 3 gün sonra o tarafta bir işim var, hoş arabasız gelicem. Kar ve buz taksicinin sorunsalı. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

kurtuluşa gitmem lazım... doğantepe de kaldım... bildiğiniz tepe kardan araba görünmüyor :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

olsun olsun oda olsun ahmet :D :D :D :D

Be3SD.jpg

kar taneleri

Ertan Bey,

Bu biraz amatör UFO görüntüsü gibi olmuş. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben dün gece ne olduğunu anlamadım..Eve geldiğimde saat 22:00 falandı.Yukarıdan 2-3 tane kar tanesi ya düşüyordu ya düşmüyordu hava çok sertti yağmaz herhalde dedim aracı öylesine bir yere bıraktım.Gece 00:00 da bir baktım ki her yer dolmuş..Tabii hemen çıktım aracı daha düzgün bir yere alayım diye ama maalesef herkes tedbirli davranmış.Şimdi baktım sağolsunlar kar küreme araçları yolları bir güzel açmışlar.Sıkıntı yok gibi duruyor..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Piknik için güzel bir gün.. top falan da alacağız, çocuklar ile oynarız :)

Güneş, ara sıra bulutların arkasına giriyor, o zaman biraz üşüyoruz ama, sıkı giyineceğiz.. (mont falan)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu sabah bir uyandım allahım birde ne göreyim.Güneş pırıl pırıl parlıyor.Sankim ilkbahar gelmiş. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yahu ben kar yağsın diye duaya çıkacam nerdeyse.insan elindekinin kıymetini bilmezmiş derler :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nisbet yapmıyalım lütfen biz burda karla kışla ugraşalım sen orda keyif yap abi allahtan revamı bu ford kardeşligi bumu.

Eee ne var ne yok.. biz piknikten döndük.. Hava biraz soğudu gibi..

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

An itibariyle Gölbaşı'nda kar yağışı devam ediyor...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bizim bu tarafa bulutlar yine gelmeye başladı, dışarıda da felaket soğuk var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

kurtuşda da devam... yarın bütün işyerlerini kapatırlarmı ki... işe nasıl gideceğiz

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

2 saat önce indim arabayı temizledim, şimdi sanki hiç temizlenmemiş gibi. Araba görünmüyor. Yarın sabah iş var yine bize.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...