İçeriğe Yönlendir

Her Yerde Kar Var

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Eren

Tüh, duyursaydın önceden :D

:D :D :D

siz halen şu plakalıklardan kurtulmadınız mı?

Sadık abi mevsim müsade etmiyor bu aralar. Halledeceğiz inşallah.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

evet sabah keçiören' de yoğun yağıyor , ama bugünde tutmaz bu kar , geceden yağsaydı belki..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Dün Gölbaşı Toki'de 10 cm kar vardı.Ancak akşama çok kalmamıştı.Bugün dikmenden geldim .Yerler beyazlamıştı.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Dün Gölbaşı Toki'de 10 cm kar vardı.Ancak akşama çok kalmamıştı.Bugün dikmenden geldim .Yerler beyazlamıştı.

:) hala inceden yağıyor , geçen seneyi hatırlıyormusunuz , ben dikmenden keçiörene kadar yürümüştüm , yollar felç araçlar dolu almıyor , kar biraz hızlansa o akşam geliyor aklıma.. dikmenden canlı yayına devam edeceğim :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Esat civarında yağış var ancak yerler de kar yok...Araçların üstlerinde ehh işte..Ama bugün epey yağacağa benziyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

:) hala inceden yağıyor , geçen seneyi hatırlıyormusunuz , ben dikmenden keçiörene kadar yürümüştüm , yollar felç araçlar dolu almıyor , kar biraz hızlansa o akşam geliyor aklıma.. dikmenden canlı yayına devam edeceğim :p

Geçen sene kayınpederin megan ı ile gölbaşına giderken aniden bastırdı kar yağışı.Gölbaşında bizim eve giden yokuşu çıkamadığımız için geri dönmek zorunda kaldık.Sonra benzinlikten takmatik zincir aldım ,taktım.Sıkıntıyı çözdük.Eve gittik,alacağımızı aldık kayınvalideye dönelim dedik.Bu sefer Gölbaşı - Ankara yolunda bir kaç kazadan dolayı ; yol kapanmış,trafik kilitlenmiş.2 saat bekledikten sonra ,zincirin yardımıyla çıktık kepekli yokuşunu.Ama yolun iki tarafıda yolda mahsur kalanlarla dolmuş taşmış.Herkes perişan.O kadar çok yağıyorki kar,yapacak bi şey yok.Havada karardı.O gece bir çok otobüs kamyon ve otomobil orda kaldı.Neyse eve attık kendimizi.O gece kayınpeder havaalanı yolunda kalmış.Arabayı bırakıp bi şekilde ;bir araçtan diğerine ,az yürüme,az takviye derken eve 12 de gelebildi.(işten 6 da çıkıyor)Ertesi sabah yerde yarın metre kar var.Ne dolmuş ne otobüs,benim arabada zincir var.banamısın demedi,vardım işyerine.Konya yolunda bile 15 cm kar vardı.2 gün zincirle gittim geldim işe.Olan kayınpederin yazlık lastiklere oldu.Zaten eskimişti.Yeniledi sayemde. :D :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ortağımın focus ile Ankara'ya gidiyordum... Gölbaşını geçtim, Ankara'ya doğru çıkıyordum..

Ara sıra devir yükselmeye başladı..

Aha dedim, balata bitti, debriyaj kaçırıyor.. sağa çektim durdum, biraz soğutayım dedim, kapıyı açtım ayağımı yere koyar koymaz bi kaydım.. Allahtan elimi kapıdan tutuyordum da düşmedim... Meğerse patinaj yapıyormuş.

Kıssadan hisse, gizli buza dikkat lütfen..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yerler ıslak görünüyor ve silecekleri çalıştırma ihtiyacı hissetmiyorsan Ankara' ya hoşgeldin..Evet gizli buz var yolda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Mehmet abi sanırım kepekli yokuşundan bahsediyor.Ben işe giderken her gün o yolu kullanıyorum.Dediğin bölgede aşırı bir rüzgar oluyor.Viyadük üstleri gibi genelde buzlamanın olduğu yerler.Bilmeyen için tehlikeli.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yerler ıslak görünüyor ve silecekleri çalıştırma ihtiyacı hissetmiyorsan Ankara' ya hoşgeldin..Evet gizli buz var yolda..

Güzel bir püf noktası...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Ortağımın focus ile Ankara'ya gidiyordum... Gölbaşını geçtim, Ankara'ya doğru çıkıyordum..

Ara sıra devir yükselmeye başladı..

Aha dedim, balata bitti, debriyaj kaçırıyor.. sağa çektim durdum, biraz soğutayım dedim, kapıyı açtım ayağımı yere koyar koymaz bi kaydım.. Allahtan elimi kapıdan tutuyordum da düşmedim... Meğerse patinaj yapıyormuş.

emmi hergün kırıkkale'ye gidip geliyorduk bir ara , elmadağın viyadük yapılmadan önceki yolundan sis çöker geceden sonra soğuk , yolun üzerinde bir saydam tabaka , anlaşılmıyorda meret, bizde çok badireler atlatmıştık, bilmeyenler ise nasılsa birşey yok diyor ve ilk virajda hoop refüjde buluyor kendini..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Dün gece 23:30 civarlarında Ankamall çıkışında sağ lastikler buza denk geldi.Allah'tan daha yeni hızlanıyordum.Bir baktım devir çıkıyor ama aynı yerimizde sayıyoruz :) Temkinli olmak şart.Özellikle gece 23 den sonra..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Fotoğrafı ilk görünce dedim ; Bahtiyar kışlık aracı çıkarmış piyasaya. :D :D Ufak kazadan sonra 4x4 olayına girdin sandım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Buralarda kar yok.Darısı başımıza... :) :) :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bende akşam 23:30 da işten çıktım, baktım yerler buz benim lastikler GoodYear ug5, normal sürüş tarzımla eve geldim...Good Year, ölüsü bile gerçek lastik maşallah...:nazar:

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

ben yazacaktımki ibrahim kardeş önce davranmış , kar hızını arttırdı.. canlı yayınımız devam edecek. ankara'ya gelecek ve yola çıkacak olan arkadaşlar, zincir mincir ne varsa alın yanınıza haaa birazda erzak ne olur ne olmaz..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şuanda kar burada da kendini hissettirmeye başladı.Kapının önünü temizliyorum arkamı döndüğüm an yine doluyor :) Yollar ara sokaklar dahil açık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Geçen seneki gibi yağarsa ,zincirleri almamız gerekecek.Malum yüksek yerlerde oturuyoruz.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

adaşım çok tedirgin etme anayollar açık trafik sorunsuz akıyor

tedbir faydalıdır adaşım:) yukarda bahsetmiştim elmedağ'dan toplantı yaparsak anlatırım sana gördüklerimi , tedirgin oluyorum herkes için , mal mülk neysede canlar ortada ondan yani yoksa yollar sorunsuzdur , abim samsun'a doğru yola çıkacak aklım hep onda olacak demin aradım daha ankara'dayım dedi ama...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

tedbir faydalıdır adaşım:) yukarda bahsetmiştim elmedağ'dan toplantı yaparsak anlatırım sana gördüklerimi , tedirgin oluyorum herkes için , mal mülk neysede canlar ortada ondan yani yoksa yollar sorunsuzdur , abim samsun'a doğru yola çıkacak aklım hep onda olacak demin aradım daha ankara'dayım dedi ama...

Aman dikkatli olsun.Malum trafikte herkes araba kullanıyor! Allah yolunu açık etsin.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Aman dikkatli olsun.Malum trafikte herkes araba kullanıyor! Allah yolunu açık etsin.

teşekkürederim mehmetim , allah esirgesin hepimizi..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Biz de istiyoruz, bize de bırakın biraz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...