İçeriğe Yönlendir

Her Yerde Kar Var

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ercan Çakır

Biz de istiyoruz, bize de bırakın biraz.

hayyııırrrr hepsi bizzziiimmmm haahhaaahaaaa... :kutlama::muhaha:

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Gözünü sevdiğim Ankara'nın karını bile özledik be. :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şuanda yolların kenar kısımları da tutmaya başladı..Birazdan beyazlar yollar.Akşam saatlerine kadar devam ederse napacağız bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tekrar Ankara' daki yol durumu için muhabirimiz Ayhan'a bağlanıyoruz..Evet Ayhan başkentte son yol durumları ile ilgili bize aktaracakların nelerdir, yetkili mercilerin kar temizleme çalışmaları başladı mı, sendeyiz...:D

Ayhan' ım bilgiler için sağol takipteyiz, buralarda kar döne döne yağıyor..Benim ultragrip 5 lastiklerim bakalım akşam bana ne sürprizler yaşatacaklar...:)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Para olsa da alsak..Ben bunları aldığımda son modellerdi hem...:D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tekrar Ankara' daki yol durumu için muhabirimiz Ayhan'a bağlanıyoruz..Evet Ayhan başkentte son yol durumları ile ilgili bize aktaracakların nelerdir, yetkili mercilerin kar temizleme çalışmaları başladı mı, sendeyiz... :D

Ayhan' ım bilgiler için sağol takipteyiz, buralarda kar döne döne yağıyor..Benim ultragrip 5 lastiklerim bakalım akşam bana ne sürprizler yaşatacaklar... :)

Şuan için ana arterler açık ancak ara sokaklarda yer yer kapanma belirtileri başladı.Araçların üstünde yaklaşık 5 cm kadar kar var.Korkarım ki iki saat daha kar böyle yağmaya devam ederse pilimiz bitti demektir.Ultra grip değil multiultragrip23 ler bile fayda etmez :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

bende en garantisinde multiultrabotlarım var kar yağmur çamur dinlemiyor valla

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Anlatımlara fotoğrafta ekleyelim daha kar görmemiş olanlar için :p:brr:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

393387_10150524805143516_539563515_8779494_1394052381_n.jpg

Denizli Kaklık bölgesi :) Bugün öğlen başladı kar yağışı :p Du ben bu resmi izmirlilere de göstereyim :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hakan ex in fotolarını göster sen :) Karda neler yapıyor bir görelim :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Len bugün yağmaya başladı daha. Babayı soğukta yayan mı yollayam evine aaa ayıp ayip :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

O makine bende olacak; karda yağacak babayı eve yollamazdım zaten ; onun yerine ben çıkardım dışarı :p:f1:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Aslında öyle de olmuyor işte :D Tam 4x4 Low zamanı şuan :D Hazır şanzıman da sıfırlanmışken ahh ahh :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Denizli kaklık bölgesinin fotoğrafını Ankara bembeyaz konusu içinde görmek istemiyoruz..Her şehire ait ayrı konu açılsın istiyoruz... :D:p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hızlandı iyice.

Yollara bakıyorum ne bir tuz atan ne bir başka bir şey yapan araç yok.Neyi bekliyorlar anlam vermek güç.Kapanmadan iş yapmıyorlar,kapandıktan sonra da yollarda araçlar kalmış tuzlama yapamadık diyorlar..

O zaman İzmir konusunu bulandırayım ben. Müsadenizle :hahahoho:

Araya kaynarsın onlar severler kar fotoğraflarını :D

Yorum bağlantısı
Fatih Öz

geçen hafta yaptığım çılgınlık sonucu(http://www.fordclubt...76#entry1292976)

araba zarar görünce rotayı rc aracıma çevirdim fakat bataryalar çok dandik soğuk havanın etkisiyle çok az kullanabildim yüksek amperli kaliteli batarya arayışı içindeyim

dscf0483w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscf0482un.jpg

Uploaded with ImageShack.us

bu arada q7nin ön farlar normal ampül arkası led çekmeyi unuttum ama

Bu karlardan İstanbul'da istiyor :(

Yalnız ilk fotoğrafta cidden gerçek sandım Audi'yi ama diyorum bu Q7'den farklı 4x4 stayşın araçlardan mı diye kendi kendime soruyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çankaya tarafında acayip bir trafik varmış.Yollar tamamen açıkmış.Ben bu işten hiç bir şey anlamadım.. :) 1 saat sonra bende o trafiğin içinde olacağım.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Acar

Acil Kayseriye de Kar Yağmalı , Rüzgardan Bıktım

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

Ben en çok istanbul yolunu ve eskişehir yolunu merak ediyorum yoğun bir kar yağsada merakımız gitse zira kar tutmuyormuş yeni atılan asfaltlar

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

sabahtan beri çankayadayim trafik felç karla cebelleşiyorum. :)

Erkan cinnah tarafı çok kötü deniliyor..eski anayasa mahkemesi tarafı nasıl acaba..

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Bugün iş yerinden bir saat önce çıkış verildi... Malum karyağışından dolayı...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Eskişehir'de hiç durmadı, sabaha kadar yağarsa, yarın işimiz var.

Bugün vitesde ki KAR modu özelliğinin ne işe yaradığını anladım :)

Akşama daha detaylı kar testi yapacağım, video, foto ve sonuçları paylaşırım...

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

batıkentte bir şey yok yollar iyi durumda şimdilik

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...