İçeriğe Yönlendir

App Plakanın Prosedürü Nedir?

Yasin Karataş

Recommended Posts

Sezai Özcan

gıcık bi polise denk geldigin zaman affetmiyor ama plaka kalemleri var onlada güzel oluyor app kadar deyil ama güzel oluyor ben öyle yaptım

Yorum bağlantısı

gıcık bi polise denk geldigin zaman affetmiyor ama plaka kalemleri var onlada güzel oluyor app kadar deyil ama güzel oluyor ben öyle yaptım

Plaka kalemlerini ben de bi iki gün önce duydum. Yapmayı düşünüyorum ama hiçbir fikrim yok kalemle kalınlaştırıyor muyuz?

Uygulama fotoğrafı varsa ekleyebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu zamana kadar plakalarımı hep kendim kalınlaştırdım.Bu işte usta oldum artık.Gidiyorum arkadaşımın dükkanına kalınlaştırıyorum plakalarımı basıyorum arkasına çift taraflı bantı içiyorum çayımı bakıyorum keyfime.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Bu zamana kadar plakalarımı hep kendim kalınlaştırdım.Bu işte usta oldum artık.Gidiyorum arkadaşımın dükkanına kalınlaştırıyorum plakalarımı basıyorum arkasına çift taraflı bantı içiyorum çayımı bakıyorum keyfime.... :D :D :D

kalınlaştırma iyi güzel ama app tadı vermiyor be hocam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezai Özcan

Plaka kalemlerini ben de bi iki gün önce duydum. Yapmayı düşünüyorum ama hiçbir fikrim yok kalemle kalınlaştırıyor muyuz?

Uygulama fotoğrafı varsa ekleyebilir misiniz?

valla abicim su reşim işini yayla çözemedim yoksa arabaya büssürü seyler yaptım ama resim koyamıyorum ama bi ara yegeime koydurdum ve çok basit yapması plakanın şişik yerlerimin üstünden geçiyorsun

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

ben plakaları yeniletmek istiyorum, hamura dönmüş durumda, kabartmaları bozuk halde,

yenisini çıkartmak için aracın bağlı bulunduğu trafik şubesine mi gitmek gerekiyor herhangi bir şube de olur mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

kalınlaştırma iyi güzel ama app tadı vermiyor be hocam :D

Aynen Mustafacım hiçbirşey APP plala tadi vermiyor... :i-ih: :i-ih: :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ünal Ercan

polisler bahane arıyor zaten koz vermiş olursunuz. polemiğe girmeye değmez. boş yere uğraşırsınız

en güzeli bence plaka çerçevesi plastiği sökün sıcak silikonla tampona yapıştırtın güzel durması için

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halis Parlak
(düzenlendi)

Ben bugün taktım app leri.Bakalım bir sıkıntı olacak mı çift mühür olmasına rağmen :)

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

Bende bu gün kargodan alacağım.. Geldi fakat işteyim gün içinde aldıracağım Fransız model kesme bakalım nasıl duracak =) Halis abi sana da hayırlı olsun.. Foto koyarsın ;)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bende bu gün kargodan alacağım.. Geldi fakat işteyim gün içinde aldıracağım Fransız model kesme bakalım nasıl duracak =) Halis abi sana da hayırlı olsun.. Foto koyarsın ;)

Koyacağım inşallah Kuzey kardeşim.

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
(düzenlendi)

xC0Z5.jpg

5lggY.jpg

Şimdi aldım kargodan..

Araca takmam 2-3 gün ü bulabilir..

Çok hoşuma gitti umarım araç üstünde de yakışıklı durur =)

tarihinde Kuzey Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

çerçeve kabartmaları olmasa daha hoş görünürdü. hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

xC0Z5.jpg

5lggY.jpg

Şimdi aldım kargodan..

Araca takmam 2-3 gün ü bulabilir..

Çok hoşuma gitti umarım araç üstünde de yakışıklı durur =)

Mühürsüz çok sıkıntı yaratıyor polis haberin olsun Kuzey.

Karda kaldığın yetmezmiş gibi bird polis otoparkından toplamayalım seni. :D

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
(düzenlendi)

çerçeve kabartmaları olmasa daha hoş görünürdü. hayırlı olsun.

çerçeve kestirilebilir fakat oralar a ilaç sıkıp daha sağlam tuttururum diye düşünmüştüm bi gözden geçireceğim bu konuyu ;)

Ersel abi orjinaller araç içinde olduğu zaman sıkıntı olmuyor... ;) bir de güzel olmuş aferin de yahu =)

tarihinde Kuzey Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Kuzey,güzel olmuş.İyi günlerde kullan.Bizde -1,5 derecede app taktık bakalım düşmezler umarım.Ön plakadaki alttaki çerçeveyi de sökmek gerekir miydi acaba?

256ww.jpg

256xn.jpg

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

Senin kiler de çok güzel olmuş Güle güle düşürmeden kullanman dileğimle :nazar: ... Çerçeveli mi çerçevesiz mi onu ayırt edemedim?

Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

çerçeveli yaptıracaksanız, orjinal plakanın çerçevesini asetonla silip karakterleri kaınlaştırın. en azından orjinal plaka olur. ben app plakaya çerçeve yakıştıramıyorum. ama önemli olan sizin zevkiniz. nasıl hoşunuza giderse en iyisi odur. tekrar hayırlı olsun güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

2 gün önce app plakadan 72 tl ceza kesti orjinaller bagajda dedim doğrusuda o zaten dedi app leri aldı gitti orjinalleri tak dedi :)))

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

2 gün önce app plakadan 72 tl ceza kesti orjinaller bagajda dedim doğrusuda o zaten dedi app leri aldı gitti orjinalleri tak dedi :)))

:hahahoho::bravo:

çerçeve kestirilebilir fakat oralar a ilaç sıkıp daha sağlam tuttururum diye düşünmüştüm bi gözden geçireceğim bu konuyu ;)

Ersel abi orjinaller araç içinde olduğu zaman sıkıntı olmuyor... ;) bir de güzel olmuş aferin de yahu =)

Melih Gülbahar'ın iletisi de sana kapak olsun Kuzey kardeşim.

Sen güzelsin araban güzel olmasa ne olur. :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Mühürsüz APP bu devirde risk, hoş eskişehir'de çok karışmıyolar ama büyükşehirlerde büyük dert. Plakalar güzel umarım sıkıntı yaratmazlar. Sadece görselliği güzel diye devlete 72 lira vermeye hiç niyetim yok. :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Halis Hocam ve Kuzey plakalarınız hayırlı olsun. Çok güzel görünüyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Plakalar çok güzel.İçim gidiyor ama ne yapacağımı bilemedim şimdi :unsure2:

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Teşekkürler arkadaşlar.Mühür de olsa sıkıntı olur mu?Benimkinde çift mühür var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...