İçeriğe Yönlendir

App Plakanın Prosedürü Nedir?

Yasin Karataş

Recommended Posts

Ali Eren

Teşekkürler arkadaşlar.Mühür de olsa sıkıntı olur mu?Benimkinde çift mühür var.

Yeni plakalar da sadece şöforler cemiyeti mührü var Halis Hocam. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Bu arada müsaade edersen bundan sonra Müdürüm diye hitap etmek istiyorum. Son 4 yıldır hiç adam gibi müdürüm olmadı. Samimiyetimle söylüyorum sizin gibi bir müdürle çalışmak isterdim.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Çok güzel olmuş plakalar güle güle kullanın ikiniz de,hocam nerede bastırdın çift mühürlü bilgi alsak.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Yeni plakalar da sadece şöforler cemiyeti mührü var Halis Hocam. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Bu arada müsaade edersen bundan sonra Müdürüm diye hitap etmek istiyorum. Son 4 yıldır hiç adam gibi müdürüm olmadı. Samimiyetimle söylüyorum sizin gibi bir müdürle çalışmak isterdim.

Evet Ali Hocam.Satıcı dediki tek mühür geçerli bundan sonra dedi.Ben çift istedim.Ne olur ne olmaz diye.

Hocam istediğiniz gibi hitap edebilirsiniz.Sınıf öğretmeni açığımız var hocam 1 tane hemen transfer edelim sizi :) Malumunuz;asli ünvanımız öğretmen,müdürlük görevimizdir.Konum olarak nerede olursak olalım öğretmen olduğumuzu unutmamak lazım.Unutan kişilerle,sizler de bende sıkıntı yaşıyoruz.Başımızdakiler öğretmenlikten gelme olsa mevcut sıkıntıların hepsi değil ama büyük kısmı çözüme kavuşurdu.

Meslekte 9 seneyi yeni bitirdim.Emekli olmadan öğretmen kökenli bir bakan veya müsteşar görebilecek miyim bilmiyorum. :rolleyes:

Çok güzel olmuş plakalar güle güle kullanın ikiniz de,hocam nerede bastırdın çift mühürlü bilgi alsak.

Linki silmiştim favorilerimden ama bir bakayım tekrar bulabilirsem özelden veya buradan gönderirim.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hocam istediğiniz gibi hitap edebilirsiniz.Sınıf öğretmeni açığımız var hocam 1 tane hemen transfer edelim sizi :) Malumunuz;asli ünvanımız öğretmen,müdürlük görevimizdir.Konum olarak nerede olursak olalım öğretmen olduğumuzu unutmamak lazım.Unutan kişilerle,sizler de bende sıkıntı yaşıyoruz.Başımızdakiler öğretmenlikten gelme olsa mevcut sıkıntıların hepsi değil ama büyük kısmı çözüme kavuşurdu.

Meslekte 9 seneyi yeni bitirdim.Emekli olmadan öğretmen kökenli bir bakan veya müsteşar görebilecek miyim bilmiyorum. :rolleyes:

Müdürüm benim branş Türkçe, bu arada geçen gün okulunuzun sitesine baktım, çok beğendim. :good1:

Son cümleniz bütün sıkıntıları özetliyor aslında. ;)

Neyse biz şimdi bunları burada konuşmayalım. Sonra 147'yi falan ararlar. :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Müdürüm benim branş Türkçe, bu arada geçen gün okulunuzun sitesine baktım, çok beğendim. :good1:

Son cümleniz bütün sıkıntıları özetliyor aslında. ;)

Neyse biz şimdi bunları burada konuşmayalım. Sonra 147'yi falan ararlar. :D

Branşa hiç dikkat etmemişim kusura bakmayın :) Site yeni hocam.Zamanla dolduracağız inşallah.Okul yeni 2 sene oldu geçici kabul yapalı hala uğraşıyoruz yüklenici firma ile.Tam işleri yoluna koyduk derken misafir okul geldi biraz düzen bozuldu ama çok şükür devam ediyoruz.

Bakalım 147 den kaç şikayet gelecek ve nasıl olacak.Ben uzun ömürlü olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Branşa hiç dikkat etmemişim kusura bakmayın :) Site yeni hocam.Zamanla dolduracağız inşallah.Okul yeni 2 sene oldu geçici kabul yapalı hala uğraşıyoruz yüklenici firma ile.Tam işleri yoluna koyduk derken misafir okul geldi biraz düzen bozuldu ama çok şükür devam ediyoruz.

Bakalım 147 den kaç şikayet gelecek ve nasıl olacak.Ben uzun ömürlü olacağını sanmıyorum.

Sınav sistemlerimiz kadar bile ömrü olmaz herhalde. :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

App ye mühür vurduramıyormuyuz_???

Bana mühürlü geldi.Hazır app ye vurulur mu onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Son yönetmelik te,Bagaj'da gerçek plakalar olsa dahi App 'leri Söktürüp.Yanınızda kırıyorlar.Ben sökmem yapmam Diyorsanız.Hem ceza hemde Aracı bağlıyorlar.( Polis Memurunun Hal ve Hareketleri , İyi niyetide ) Önemli Bir etken.

Mühürlü iken de bunu yapıyorlar mı peki?

Yorum bağlantısı
Misafir

Mühür olduktan sonra periştahı gelse birşey yapamaz diye düşünüyorum. Çünkü herşey tamamen yasal.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mühür olduktan sonra periştahı gelse birşey yapamaz diye düşünüyorum. Çünkü herşey tamamen yasal.

Ben prensipleri olan bir trafik polisi olsam, mühürlü de olsa önce o plakaları sökerim, sökmüyorsa ceza yazar aracı bağlarım, sonra da o APP plakalara mühür vuran trafik şubesini ve görevli memur arkadaşım hakkında tutanak tutarım.

Olmayacak birşeyin olmuşunu yapan da cezalandırılmalı.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Son yönetmelik te,Bagaj'da gerçek plakalar olsa dahi App 'leri Söktürüp.Yanınızda kırıyorlar.Ben sökmem yapmam Diyorsanız.Hem ceza hemde Aracı bağlıyorlar.( Polis Memurunun Hal ve Hareketleri , İyi niyetide ) Önemli Bir etken.

Söktürmelerine birşey demem ama yanımda benim plakalarımı kırabilecek polis arkadaş tanımıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Söktürmelerine birşey demem ama yanımda benim plakalarımı kırabilecek polis arkadaş tanımıyorum :)

:) Onun adı "imha"dır.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Niye bombamı taşıyoruz imha edecekler :) .Belki evime asacağım plakayı,belki iş yerime :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Olaya birde farklı açıdan bakalım ;

Her yerde internet sitelerinde bile siparişle bu plakalar yapılabiliyor ; sizin aracınızın aynı renkte olana taktılar ve kaza yapıp olay yerinde düşürdüler.. (Örnekler çoğaltılabilir )

Anlatın anlatabilirseniz dedinizi.. Polis arkadaşlar app plaka'da ve mühürsüz plaka'da bizleri koruyorlar ;)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Heyyyyyt kim tutar benim Tatar'ımı. ;)

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Olaya birde farklı açıdan bakalım ;

Her yerde internet sitelerinde bile siparişle bu plakalar yapılabiliyor ; sizin aracınızın aynı renkte olana taktılar ve kaza yapıp olay yerinde düşürdüler.. (Örnekler çoğaltılabilir )

Anlatın anlatabilirseniz dedinizi.. Polis arkadaşlar app plaka'da ve mühürsüz plaka'da bizleri koruyorlar ;)

Anladım. Çok güzel korusunlar ama plakayı alsınlar ben gittikten sonra kırsınlar ben varken kırmaları hoş olmaz.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Niye bombamı taşıyoruz imha edecekler :) .Belki evime asacağım plakayı,belki iş yerime :biggrin:

Bomba taşısanız yanında imha etmezler zaten :)

Anladım. Çok güzel korusunlar ama plakayı alsınlar ben gittikten sonra kırsınlar ben varken kırmaları hoş olmaz.

Sen kabul eder misin bunu? Ya polis plakanı senden alır, sen gittikten sonra da kırmazsa? Kötü niyetliyse ve bir yerde kullanırsa. Gözünüzün önünde kırsınlar daha iyi.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Sen kabul eder misin bunu? Ya polis plakanı senden alır, sen gittikten sonra da kırmazsa? Kötü niyetliyse ve bir yerde kullanırsa. Gözünüzün önünde kırsınlar daha iyi.

En iyisi onlar bana sök der demez ben alıp kırayım.Polis kardeşlerimi de hiç yormayım.Arada kırgınlık olmasın napalım :) .

Bu arada iyi ki App plakam yok :biggrin:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

Bu kadar kötü niyetli düşünürseniz yandınız.... Zafer ve ersen abi ikinizin de araçları adına şu an sipariş verebilir yarın elime geçebilir bu plakalar.. Hani kötü niyet olduktan sonra App olsun olmasın yapılır bu kadar da sert yaklaşmayın derim =) Daha yeni aldık hevesimizi alalım yahu kırmayın şevkimizi. :flowers:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mühür olmazsa sorun yok. Ancak mühür varsa, iş bozulur. Şikayet olursa, sizin elinizde de olması gereken plakalarınız var.

Ben hatırlatma yaptım size, isteyen istediği plakayı kullanmakta özgür :) Benim plakaları da verebilirsiniz, elbet vardır o işten yırtmanın da bir yolu :)

Güle güle kullan Kuzey. Ayrıca sensin abi! Ben daha gencim :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu kadar kötü niyetli düşünürseniz yandınız.... Zafer ve ersen abi ikinizin de araçları adına şu an sipariş verebilir yarın elime geçebilir bu plakalar.. Hani kötü niyet olduktan sonra App olsun olmasın yapılır bu kadar da sert yaklaşmayın derim =) Daha yeni aldık hevesimizi alalım yahu kırmayın şevkimizi. :flowers:

Güle güle kullanın plakaları sorun yok ; ben sadece sökmek isteyen Polis memuru'nun neden yapmaya çalıştığını açıklamak istedim :flowers:

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

Abi daha takmadım elimde dün aldım takayım 2-5 gün geçsin sonra gelip söksünler 20 tl hiç sıkıntı değil :D Tekrar çıkartırız. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben prensipleri olan bir trafik polisi olsam, mühürlü de olsa önce o plakaları sökerim, sökmüyorsa ceza yazar aracı bağlarım, sonra da o APP plakalara mühür vuran trafik şubesini ve görevli memur arkadaşım hakkında tutanak tutarım.

Olmayacak birşeyin olmuşunu yapan da cezalandırılmalı.

Bunu neye dayanarak yapacak? Plaka normal okunuyorsa, çift mühürde varsa araçta illegal bir değişiklik yoksa benim aracımı zor bağlar. Öncelikle plakası silik okunmayan hatta sahte olan araçları bağlasınlar. Kaç tane memur tanıyoruz, kendi arkadaşı hakkında tutanak tutan? Yapma Zafer abi biraz gerçekleri konuşalım, bu memlekette lüx ve illegal bir sürü araç var. Kaçtanesi bağlanabiliyor? Cesaretli prensibli işini hakkı ile yapan bir memur abiler arkadaşlarımız bu kontrolü bu kalbur üstü kişilere yaptığında ya görev yeri değişiyor yada mevkisi. Hiç birbirimizi kandırmayalım sen bu yazdığına kendin inanıyormusun?

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bunu neye dayanarak yapacak? Plaka normal okunuyorsa, çift mühürde varsa araçta illegal bir değişiklik yoksa benim aracımı zor bağlar. Öncelikle plakası silik okunmayan hatta sahte olan araçları bağlasınlar. Kaç tane memur tanıyoruz, kendi arkadaşı hakkında tutanak tutan? Yapma Zafer abi biraz gerçekleri konuşalım, bu memlekette lüx ve illegal bir sürü araç var. Kaçtanesi bağlanabiliyor? Cesaretli prensibli işini hakkı ile yapan bir memur abiler arkadaşlarımız bu kontrolü bu kalbur üstü kişilere yaptığında ya görev yeri değişiyor yada mevkisi. Hiç birbirimizi kandırmayalım sen bu yazdığına kendin inanıyormusun?

APP plakaların neden yasak olduğunu bilmiyorum ama yasaksa yasaktır diyorum. Çift mühür de varsa 2.dediğime geliyor işte. O zaman o mührü basan memur da o APP plakayı taşıyan araç kadar illegal iş yapmış demektir. Diğer söylediklerine lafım yok. Ben böyle memurlar var, arkadaşı hakkında tutanak tutuyor demedim, "Ben prensipleri olan bir trafik polisi olsam" dedim. Ben yapardım, yazdıklarıma inanıyorum hem de sonuna kadar :)

Peki senin hiç canın sıkılmıyor mu? Sen de APP istiyorsun ama yaptıramıyorsun diyelim, sırf aracım bağlanır veya ceza yerim diye. Ama bakıyorsun ki, mesela alt komşun veya yan apartmandaki polisin şahsi otosunda APP plaka var. Bunu düşün ve şimdi ben sana sorayım; sen polis memuru olsan, o polis memuru komşuna gidip "bana da APP bastıralım trafik şubeden kimin yanına gideceğim" mi dersin? Yoksa benim dediğim gibi o mührü basan polis memurunu uyarır, bu yaptığından vazgeçmezse şikayet mi edersin?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...