İçeriğe Yönlendir

Saab Iflas Etti...

Murat Arslan 2

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Hey gidi saab. Çocukluğumda bu marka arabanın resimlerini biriktirirdim. sakızlardan çıkardı.

Emperyalist düzen :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Keşke biz alsaydık ama olmadı. Ne diyelim artık diyecek tek söz var:

"Allah saabına bağışlasın"

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Hiç şaşırmadım.

Bu piyasada o arabaları kim alacaktıki. Çok pahalı, servis yok, yedek parça yok. Tamam iyi arabadır ama ferrar gibi adıda yok, audi, vw gibi yaygında değil.

Volvo'da batacaktı, gelly aldı.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

saab ın 2001 model 9-3 modelini kullanmıştım... baya hoşuma gitmişti mondeo dan önce aklımdaydı ama kısmet ford a imiş hayırlısı olsun....

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Keşke biz alsaydık ama olmadı. Ne diyelim artık diyecek tek söz var:

"Allah saabına bağışlasın"

:D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yeni türk arabası için üretim bandını hemen almamız lazım.Malumunuz saab çok sağlam araba yapardı.İnşallah geç kalmazlar.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yeni türk arabası için üretim bandını hemen almamız lazım.Malumunuz saab çok sağlam araba yapardı.İnşallah geç kalmazlar.

Bizimkiler geçen sene daha prensipte anlaştılar. Saab batalı 7 yıl oluyor aslında. Scania üzerinden gelen parayla 3 yeni model çıkardılar,son ümit. O da olmayınca,bu sene iflası açıladılar. Neredeyse tüm üretim bandını almış bizimkiler. İsim hakkı hariç. İsmi ne olur bilmiyorum ama tipi aynı kalacak kesin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Cihan bizimkiler aldı yani doğrumu.Valla eğer biz aldıysak bu haberin üzerine daha başka haber kabul etmem

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Cihan bizimkiler aldı yani doğrumu.Valla eğer biz aldıysak bu haberin üzerine daha başka haber kabul etmem

Ben böyle bir haber okumuştum nette. Doğruluğundan emin olmamakla birlikte bi kaç kişiden daha duymuştum.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yav inşallah almışlardır.Çünkü ben fabrikayı dıscovery kanalında izlemiştim..Mercedes fabrikası ayarında bir fabrikaydı.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Ben böyle bir haber okumuştum nette. Doğruluğundan emin olmamakla birlikte bi kaç kişiden daha duymuştum.

İnşaallah balon haber değildir. Saab battı aslındada sadece resmen ilan etmemişti. Volvo gibi bir müşteri çıkmasını bekledi ama dünyanın şu anki durumunda çok zordu işi.

6500 kişiyi 2 yada 3 sene önce zaten işten çıkartmıştı...

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Saab ilginç bir araba gerçekten,ne desek boş alıp binmek lazım :)

Tamamen Türkiye'de böyle,yanlış hatırlamıyorsam dünyadaki cabrio araçların büyük kısmı Saab'tı.

Sebebi "cingöz" distrübütörü..Arabanın farını,aynasını vb. malzemeyi tek alamıyorsunuz..Kendi yetiştirdikleri ustalarını bile parça değişimi yerine tamir yaptı diye işten çıkardılar..

O distribütörü gel ben sana anlatayım :mamba: ancak bu kadar mesafeden bile çok doğru tespitler yapmışsın, bravo, demek ki neymiş, müşteri enayi değilmişşş

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

O distribütörü gel ben sana anlatayım :mamba: ancak bu kadar mesafeden bile çok doğru tespitler yapmışsın, bravo, demek ki neymiş, müşteri enayi değilmişşş

Bıraksak alıyordu Saab'ın sport'unu. :) Bizzat saab ustası geri döndürdü.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bakan Babacan düşünmüyoruz, çalışanların emeklilikleri felan bir sürü zorluk olabilir demişti.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Sabancı Alsın SAABANCI olsun :p Şaka bir yana çok severim klasik otomobil çizgilerinde kalmış çok kaliteli bir markadır. Şişirme iç mekanı olmaması beni ayrıca cezbeder her zaman.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Eski videodur seyretmeyenler seyretsin. Saab 9000. Bir kez binmiştim üniversitedeyken bir hocanın vardı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...