İçeriğe Yönlendir

Tramer Kaydı, Meblağ Gözükmüyor...

Levent Yanar

Recommended Posts

Levent Yanar

Almayı düşündüğüm focus un plakasını tramerdan sorguladığımda iki tane "çarpma" kaydı çıkıyor ancak meblağ yazmıyor. Bu ne anlama gelir arkadaşlar bilen var mı ben çözemedim....

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen
(düzenlendi)

kaskolu araçlarda kazanın maddi hasarı görünmüyormuş

fakat şöylede bir durum var araç kaza yapar bi başka araç bu araca carpar trafiğe söylemeden 2 araç sahibi arasında anlaşır aracı carpan kişi diğer aracın masrafını karşılarsa tramerde kazalı olsada görünmez..bunu gözardı etmeyin

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
war? -> var...
Yorum bağlantısı
Serkan Gümüşdağ

Ben kendi aracımı 5664 e mesaj atarak sorduğumda hasar miktarı yazıyordu. Yanlız araç kazaya karışmış ama hasar oluşmamışsa (kendi aracında) hasar 0 olarak çıkıyor. 5664 e mesaj atın.

Yorum bağlantısı
Levent Yanar

Kaskodan ödenen hasarlarda mebla gözükmüyor diye birşey yok, ben bizzat denedim gözüküyor. Ama dediğim gibi meblağın gözükmemesi ne anlama geliyor anlamadım.

Yorum bağlantısı
Levent Yanar

ben 5664 ü kastetmiştim, size özel mesaj attım fatih bey ilgilenirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

ford arabalarıda tramerden sorgulayacaksanız çapraz sorguya tutun :D şaseden farklı motordan faklı hasarlar çıkıyor :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

ford arabalarıda tramerden sorgulayacaksanız çapraz sorguya tutun :D şaseden farklı motordan faklı hasarlar çıkıyor :p

Baya baya dedektif olun diyorsun yani neyse forum çapraz sorguda da güzide insanlar barındırıyor Ahmet abiiii Şahin abiiiii :D :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

fordların yarısını şase nosu seneden seneye değişiyor aynı kaskocu yapmaz ise. biri WFO yazıyor bi sene biri WF0 yazıyor. genelde motor nosu ile yapılan sorgular daha sağlıklı ama ona da güvenmeyin. tramerin sistemi nasıl bir sistem ise. şase farklı motor no aynı olsa da tüm hasarlar çıkmayabiliyor tek sorguda.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

fordların yarısını şase nosu seneden seneye değişiyor aynı kaskocu yapmaz ise. biri WFO yazıyor bi sene biri WF0 yazıyor. genelde motor nosu ile yapılan sorgular daha sağlıklı ama ona da güvenmeyin. tramerin sistemi nasıl bir sistem ise. şase farklı motor no aynı olsa da tüm hasarlar çıkmayabiliyor tek sorguda.

Ahmet abi ile Şahin abi araco çapraza alsın tramerle falan uğraşmaya gerek yok araba dillenir söyler zaten hasarlarını :D :D

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Hasan Vedat Kulak

Arkadaslar almayi dusundugum arac icin 5664 den sorgu yaptigimda fiyat yazilmayan bir carpma kaydi cikiyor sebebi ne olabilir, adamla konustugumda sadece avucici kadar lokal boya var sag camurlukta demisti. Yaklasik 3 -4 aydir arac ariyorum ne yapmaliyim. Baktigim arac 2011 focus comfort lpg li satic 40 istiyor

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Aynı durum bende olmuştu, sigortacıya sorgulama yaptırdığımda bir sorun görünmemişti. Daha sonrasında o görünen bedelsiz hasar kaydı miktar olarak göründü, 690 lira olarak yansıdı. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sorgu harici durumu nasıl? kaç km dir lpg li? km si? bakımları? lastik ne drumda

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Aynı durum bende olmuştu, sigortacıya sorgulama yaptırdığımda bir sorun görünmemişti. Daha sonrasında o görünen bedelsiz hasar kaydı miktar olarak göründü, 690 lira olarak yansıdı.

O zaman sigortadanmi sorgu yaptirayim.nette okuduklarim korkuttu birazda pert kaydi olan aracta tutar yazmadi demisler

sorgu harici durumu nasıl? kaç km dir lpg li? km si? bakımları? lastik ne drumda

Cuma gunu gormeye gidecegim km 85000 tek parca lokal boya var dedi satici ama hasardan bahsetmedi yok dedi arac sehir disinda . Bosu bosuna gitmis olmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Benim aracımda da bir tek hasar kaydı var.Rakamsız olarak çarpma yazıyor.Yapılan işlem ise Auoto King'de 8 cm tampon kırığı tamiri.Başka hangi konular da bedelsiz sorgulama çıkıyor bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Benim aracımda da bir tek hasar kaydı var.Rakamsız olarak çarpma yazıyor.Yapılan işlem ise Auoto King'de 8 cm tampon kırığı tamiri.Başka hangi konular da bedelsiz sorgulama çıkıyor bilgim yok.

Oyle kucuk bir seyse onemli degil buyuk bir sey olmasin

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Karşı tarafın sigorta veya kaskosundan yapılan onarımlarda yazmıyor galiba

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Suçludur. Sigortasından karşı tarafın hasarı yapılmıştır. Kendisi cepten yaptırmıştır yada ufak hasar ise öyle kalmıştır yada kendi aracına hiç birşey olmamıştır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Karşı tarafın sigorta veya kaskosundan yapılan onarımlarda yazmıyor galiba

Daha önce okumuştun bunu demi :)

Yani çok konuşulmuştu ;)

Suçludur. Sigortasından karşı tarafın hasarı yapılmıştır. Kendisi cepten yaptırmıştır yada ufak hasar ise öyle kalmıştır yada kendi aracına hiç birşey olmamıştır.

Aynen durum bu.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...