İçeriğe Yönlendir

Hayvan Hasarlarında Hayvanın Tedavi Giderleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Murat Dere

Ödemez Necati.. o kadar çok yazıldı çizildi ama, trafik sigortası teminatları arasında böyle bir madde yok..

Kediye, köpeğe çarpınca ödeseydi keşke... Tilki olsa neyse... :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok geçmiş olsun. Üstünüze düşeni yapmışsınız siz. En azından vicdanınız rahattır sanıyorum.

Size bir şey olmaması sevindirici. Veteriner masrafı ne kadar tuttu acaba?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ödemez Necati.. o kadar çok yazıldı çizildi ama, trafik sigortası teminatları arasında böyle bir madde yok..

Peki abi prim farkı ödenerek böyle bir madde koyulabilir mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Peki abi prim farkı ödenerek böyle bir madde koyulabilir mi?

Yok Furkan...

Prim farkıyla, ferdi kaza ve yol yardımı eklenebilir, ihtiyari mali mesuliyet teminatları artırılabilir.. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Veteriner 80 lira aldı. Onu da sembolik olsun diye aldı sanırım. Halimizden tavrımızdan dolayı.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Necati geçmiş olsun, duyarlı davranışın içinde teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İyi de köpeklerin de eğitilmesi lazım o zaman. Kırmızı ışıkta geçmemek gerektiği ve ayrıca yanında sahibi olmadan araç yolunu kullanmamaları konusunda...

Dalamanda böyle bir sokak köpeği görmüştüm kırmızıda bekledi yeşil yanınca sakin sakin geçti. Avrupalı birileri eğitmiş galiba  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayvan haklarına mail attım, cevap yazmadılar. Sosyal medyada yazılıp çizilenler hep palavra demek ki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evren üstadım, geçen yıl konuyu incelediğimizde, 

Allianzda ödenmiş böyle bir hasar olmadığı bilgisine erişmiştik... 

Yorum bağlantısı
Misafir

Evren üstadım, geçen yıl konuyu incelediğimizde,

Allianzda ödenmiş böyle bir hasar olmadığı bilgisine erişmiştik...

Üstad böyle bir ödeme bizde de yoktu biliyorsun Allianz öncesinde. Yazan öyle bir yazmış ki sanki bu konuda bir tecrübesi var gibi. Açıkçası polis tutanağı kısmından bu olayın biraz kulaktan dolma olduğunu hissettiğim için sordum o kişiye tekrar. Köpek ambulansla veterine gitmeyeceğine ve sonrasında olay yerine dönüp tutanak tutulması çok anlamlı olmadığı için, olay olduğunda polis gelene kadar zaten hayvanın hayatını kaybedeceğinden mantıklı bir cevap aradım o kişiden, henüz yanıt yok:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Köpeğe çarptım, köpek yaralı diyince gelecek ambulansı nereden buluyoruz :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Normal yaralanmalı kaza prosedürünü yazmış yazan. Hastane veteriner olmuş:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Sigortacım ray sigortaya sormuş, bu durumda ödeme yapmayız ama mahkemeye verirseniz mahkeme ödenmeli derse öderiz demiş. Ama trafik sigortamız axa yazılı talep istemiş cevabını bekliyoruz.

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ankara da Büyükşehir belediyesinin böyle bir hizmeti vardı. 2 ambulans tahsis edilmişti. Ancak şuan da yok. Veteriner gelip ilk müdahaleyi yapıyor gerekli gördüğünde alıp belediyenin veterinerlik binasına götürüyordu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...