İçeriğe Yönlendir

Bu Işin Içinden Çıkamadım

Özcan Keskin

Recommended Posts

Özcan Keskin
(düzenlendi)

arkadaşlar 27.01.2001 pazar saat 11:00 sularında keçiören kalabada tam şelalenin önünde sarı ışık kırmızı ışığa döndü ve durdum arkama bordo bir şahin durdu durduğunu gördüm sonra bi tane dooblo geldı şahine vurdu şahinde bana vurdu.

ben kazaya sebep olanın dooblo olduğunu düşündüğüm için doblo ile tutanak tuttum

daha sonra usta ile görüştüm şahinle tutanak tut dedi bende şahinle tutanak tuttum

işlerimden dolayı arabayı yaptırmak için geciktim

ve 26.12.2011 tarihinde arabayı özel bi servise verdim bir tanıdığım aracılığı ile

fazla uzatmak istemiyorum.

benim aracımda fazla bi hasar yok ama experin verdiği rakamlar şöyle

kaporta 250

boya 325

mekanik 40 gaz deposu sökülecek

elektrik 20

döşeme 20

tampon tamiri 40

alınacak yedek parçalar:

arka tampon demiri

sol tompon braketi

focus yazısı

şimdi sorun şu şahin ile doblo kendi aralarında tutanak tutmuşlar ve kazanın oduğu tarihi 04.12.2011 olarak yazmışlar ben doğru tarihi yazmıştım tutanağa yani 27.11.2011 doğrusu bu kaza tarihi farklı göründüğü için sigorta ödemeyi reddedebilirmiş. elimde 10 12 tane resim var resimlerin üzerinde tarih damgası yok ama resim özelliklerine bakıldığı zaman 27.11.2011 olarak görünüyor. kazanın olduğu yerde mobese ler var. eğer sigorta ödemeyi reddederse nasıl bir yol izlemeliyim

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

kaza resimlerinden ekliyorum

tarihinde Özcan Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

Şahinle tutanak tuttuğunuzda şahin imzalamadı mı? sizde ruhsat trafik ve ehliyet fotokopisi yok mu?

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

şahin tutanağı imzaladı bende ruhsat trafik ve ehliyet fotokopisi var onlarıda servise verdim dosyaya eklendi

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

şahin tutanağı imzaladı bende ruhsat trafik ve ehliyet fotokopisi var onlarıda servise verdim dosyaya eklendi

e o zaman niye ödemesin ki sigorta şirketi? sizin kaskonuz var mı?

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

kaskom yok onlar işlemleri benden önce başlatmışlar kaza tarihini yanlış yazmışlar kaza 27.11.2011 tarihinde oldu onlar 04.12.2011 de oldu diye tutanak tutmuşlar

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

birde şunu öğrenmek istiyorum benim hasarımı kimin ödemesi lazım

doblo açık açık belirtti tutanakta ben şahine vurdum oda bu sebepten fucos a vurdu diiye

Yorum bağlantısı

Bence de sorun olmaz. Sorun olacaksa yanlış tarih yazanlarda olabilir. Muhtemelen Doblo'nun bir problemi vardır. Geç tutmuşlardır bu yüzden.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sizin tuttuğunuz tutanaktaki tarih doğru mu ?

Şahin'in sigortası hangi şirketten ?

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

Sigortaları yokmuştur..

benimde aklıma o geldi ama sigortaları var mış kendi sigorta sirketimden araştıttırdım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olayın doğrusu, 3 araç için tek tutanak tutmaktı...

Eğer Şahin'in sigorta şirketi dobloyu öğrenirse dosyayı red eder..

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

Sizin tuttuğunuz tutanaktaki tarih doğru mu ?

Şahin'in sigortası hangi şirketten ?

benim şahinle tuttuğum tutanaktaki tarih doğru

şahinin sigortası axa sigorta

gecenin bu saatinde bu kadar ilgilenen çıkmasına şaşırdım hepinize çok teşşekkür ederim

sigorta ödemeyi reddederse nasıl bir yol izlemeliyim

ve mobese kayıtlarına nasıl ulaşılır

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Doblonun muhtemelen trafik poliçesi yoktu bu sebeple tarihte oynama yapılmış olmalı.. sizin hasarınızı ise sizin aracınız ile arasında olması gerektiği kadar mesafe bırakmamış olan şahinin sigorta şirketi ödeyecek..

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

Bence de sorun olmaz. Sorun olacaksa yanlış tarih yazanlarda olabilir. Muhtemelen Doblo'nun bir problemi vardır. Geç tutmuşlardır bu yüzden.

Saygılarımla.

doblonun bi problemi yoktu sigorta poliçesinin fotokopisinifelan almıştım

doblonun problemi 500 metre geriden görünen kırmızı ışığı görmemesi idi

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Mehmet abi sorun olmaz diye düşünüyorum tahkim şahini arada olması gerektiği kadar mesafe bırakmadığı için suçlu bulacaktır..

benim şahinle tuttuğum tutanaktaki tarih doğru

şahinin sigortası axa sigorta

gecenin bu saatinde bu kadar ilgilenen çıkmasına şaşırdım hepinize çok teşşekkür ederim

sigorta ödemeyi reddederse nasıl bir yol izlemeliyim

ve mobese kayıtlarına nasıl ulaşılır

foruma hoşgeldiniz :D daha çoook şaşıracaksınız :)

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

Doblonun muhtemelen trafik poliçesi yoktu bu sebeple tarihte oynama yapılmış olmalı.. sizin hasarınızı ise sizin aracınız ile arasında olması gerektiği kadar mesafe bırakmamış olan şahinin sigorta şirketi ödeyecek..

oblonun bi problemi yoktu sigorta poliçesinin fotokopisini felan almıştım

evet şahin ta dibime durmuştu aynadan bakmıştım

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

oblonun bi problemi yoktu sigorta poliçesinin fotokopisini felan almıştım

evet şahin ta dibime durmuştu aynadan bakmıştım

Genelde sigorta bitmiş olduğu için tarihi değiştirlerde öyle olabilir diye düşündük.. geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

Mehmet abi sorun olmaz diye düşünüyorum tahkim şahini arada olması gerektiği kadar mesafe bırakmadığı için suçlu bulacaktır..

foruma hoşgeldiniz :D daha çoook şaşıracaksınız :)

aslında ben 1 aydır felan forumdayım ama konu açmak bu güne nasip oldu

bende bu hafta yeni yaptığım 30 ledli tavan lambamı ve bagaj aydınlatmamı paylaşacaktım

bir türlü resimlerini çekmek nasip olmadı

hayırlısı ile arabam bi gelsin bakın neler paylaşacağım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigorta şirketi red etmek için bahane ararsa ya..

Ayrıca ilk çarpan doblo, benzer kazalarda en arkadaki aracın suçlu bulunduğu dosyalara şahit oldum...

Basit tarafı olayı zincirleme değerlendirmektir.. Böyle değerlendirilirse sorun olmaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Doblonun sigortası ne zaman yapılmış yarın bakabilriz..

Bende bunu düşündüm :)

Mehmet abi o şirketin (mailini attığın) poliçesindeki o klozla ilgili var mı gelişme neymiş? ben hala oturup inceleyemedim malum yıl sonu :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Sigorta şirketi red etmek için bahane ararsa ya..

Ayrıca ilk çarpan doblo, benzer kazalarda en arkadaki aracın suçlu bulunduğu dosyalara şahit oldum...

Basit tarafı olayı zincirleme değerlendirmektir.. Böyle değerlendirilirse sorun olmaz..

işte öyle reddolursa tahkim döndürüyor kararı.. kaldıki doblonunda bilgileri var galiba ve anladığım kadarı ile tutanakta dobloda geçiyor.. onu kullanırlar o zaman :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi o şirketin (mailini attığın) poliçesindeki o klozla ilgili var mı gelişme neymiş? ben hala oturup inceleyemedim malum yıl sonu :)

Acentesine sordum, eee, ııı kem küm... O da blmiyor :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Acentesine sordum, eee, ııı kem küm... O da blmiyor :)

ben yarın fırsat bulursam arıyıp sorcam ne demek istediklerini :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...