İçeriğe Yönlendir

Bu Işin Içinden Çıkamadım

Özcan Keskin

Recommended Posts

Çağlar Bayur

bugun doblonun sigorta şirketi yani ergo ile görüştüm

bana olayı anlatan bir yazı yazmamı ve ..... beyin dikkatine diyerek faxlamamı istediler

sigorta bunu dikkate alır dediler

bide diğer araç sahiplerinden biz kaza tutanağını yanlış tarihli yazdık diye imza alırsan dahada iyi olur dediler

yavaş yavaş çözülüyor gibi hayırlısı inşallah

Vesile ile: İlk başta sigorta şirketi veya ekspertiz ofisindekiler çok tatlı konuşur, bir sabah kalkarsınız ki tüm arabaların dosyaları red olmuş, yani olur mu olur, roman gibi yazıyorum.

Evren abi 2 den fazla araç karışınca polis çağırmak gerekmiyormu ? ehliyet kursunda öyle denmişti bana

yaralanma/ölüm yoksa, taraflar sakin ise, zopa çekmemişlerse birbirlerine, anlaşmalı tutanak yeterli, tabii bunu anlatabilirsen bazı hallerde....

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin
(düzenlendi)

yaralanma/ölüm yoksa, taraflar sakin ise, zopa çekmemişlerse birbirlerine, anlaşmalı tutanak yeterli, tabii bunu anlatabilirsen bazı hallerde....

bu işn böyle sarpa saracağını bilseydim kaza olduğunda birine zopa çekerdim :D

Vesile ile: İlk başta sigorta şirketi veya ekspertiz ofisindekiler çok tatlı konuşur, bir sabah kalkarsınız ki tüm arabaların dosyaları red olmuş, yani olur mu olur, roman gibi yazıyorum.

eer red olursa bende onlarla çok tatlı konuşurum o zaman :D

tarihinde Özcan Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Özcan Keskin

evet arkadaşlar son durum bu

diğer vatandaşların açtığı dosya iptale alınmış benim açtırdığım dosya onaylanmış. sizce benim açımdan bir sıkıntı kaldımı

sigortanın hala hasarımı ödememe ihtimali varmı

bide bu var

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

evet arkadaşlar son durum bu

diğer vatandaşların açtığı dosya iptale alınmış benim açtırdığım dosya onaylanmış. sizce benim açımdan bir sıkıntı kaldımı

sigortanın hala hasarımı ödememe ihtimali varmı

bide bu var

Ödememe ihtimali tabiki var ama göründüğü kadarıyla sıkıntı yok, sorunsuz ödenecektir, diye düşünüyorum ... Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

ilgilendiin için teşekkür ederim abi

inşallah bi sıkıntıı olmaz

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Özcan Keskin

evet arkadaşlar uzun bir bekleyişin ardından dün cevap geldi

ve nihayet sigorta ödemeyi kabul etti

bunda gönderdiim faksın çok etkisi oldu defalarca beni aradılar resimlerin çekildiği cep telefonu nu incelediler ve ödemeyi kabul ettiler. yaklaşık 9.500 tl gibi bir rakam yarın hesabıma yatacak bu arada servis vekalet istemişti onuda vermedim senet imzaladım böylece 50 tl daha cepte kaldı.

burada yardımı olan tüm arkadaşlara özellik le Mehmet ÖZYÜREK abime çok teşekkür ediyorum Allah razıl olsun.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Özcan Keskin

evet arkadaşlar uzun bir bekleyişin ardından dün cevap geldi

ve nihayet sigorta ödemeyi kabul etti

bunda gönderdiim faksın çok etkisi oldu defalarca beni aradılar resimlerin çekildiği cep telefonu nu incelediler ve ödemeyi kabul ettiler. yaklaşık 9.500 tl gibi bir rakam yarın hesabıma yatacak bu arada servis vekalet istemişti onuda vermedim senet imzaladım böylece 50 tl daha cepte kaldı.

burada yardımı olan tüm arkadaşlara özellik le Mehmet ÖZYÜREK abime çok teşekkür ediyorum Allah razıl olsun.

tesadüfen kendi mesajımı okudum 9.500 tl yazmışım 950 tl olacak :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...