İçeriğe Yönlendir

Ka - Modifikasyonlarım (By Balıkçı)

Burak Balıkçı

Recommended Posts

Özlem Dülger

ellerine emeğine sağlık ne güzel bakıyorsun arabana :)

Yorum bağlantısı
Özlem Dülger

arkadaşlar fotoğrafları nereden ekliyorsunuz bu arada bende göndermek istiyorum 

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

resim upload siterinden birine ekleyip linki yukarıdaki resim ekleme butonuna basıp kaydedin yeterli olur

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Taner Erbay
(düzenlendi)

seni tebrik ediyorum sanatkar ve zevkli bir çalışma olmuş emeğine değimiş vallaha bravo..

tarihinde Taner Erbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Çil
Alkım Hoşgör

Merhaba arkadaşlar ford ka aracımın vitesin olduğu yere konsolu istiyorum B ile işaretli ve ayrıca kapı dışına çıta  yaptıran varmı

Bende Ka kullanırken çok yoğunlaşmıştım bu konuya ama ister istemez vazgeçmiştim. Hazır bir ürün bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Fibercilerde birşeyler yaptırılabilir. Hem istenecek paralar hem de dar olan iç mekandan çok fazla çalmamak adına kısıtlı kalmak vazgeçirmişti beni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Çil

İç donanım evet dediğiniz gibi bulunmaz fibercilerden yapılacak ama kapı dış çıtadan bulurum diye umut ediyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Berat Erdem Aktaş

Bende Ka kullanırken çok yoğunlaşmıştım bu konuya ama ister istemez vazgeçmiştim. Hazır bir ürün bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Fibercilerde birşeyler yaptırılabilir. Hem istenecek paralar hem de dar olan iç mekandan çok fazla çalmamak adına kısıtlı kalmak vazgeçirmişti beni.

bence focusunkini bi deneyin çıkmacılardan alıpta belkide olabilir ben fiestaya uydurdum... buydurn resmi ;)

QLM7f9z.jpg?1

Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

Fiesta ya çok güzel uymuş. Fakat Ka'ya uyacağını sanmıyorum orta konsol daha dar geliyor ve koltuklar da birbirine daha yakındı hatırladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Burak Fidan

Orta konsol ben kendim yaptım önce kontraplaktan sonra üstüne deri (suni) kapladım. foto çekebilirsem yükleyebilirim belki. güzel oldu memnunum orta tarafa bir de kolçak taktım çok keyifli. kolçağı da internetten aldımdı.akşam eve gidince vakit bulursam çekerim.

Yorum bağlantısı

Orta konsol ben kendim yaptım önce kontraplaktan sonra üstüne deri (suni) kapladım. foto çekebilirsem yükleyebilirim belki. güzel oldu memnunum orta tarafa bir de kolçak taktım çok keyifli. kolçağı da internetten aldımdı.akşam eve gidince vakit bulursam çekerim.

Aç şu aracın konusunu artık :)

Yorum bağlantısı
Burak Fidan
(düzenlendi)

:D:D:D:D:d az kaldı. spacer'ları bekliyorum. gerçi spacerlar yüzünden muhtemelen orjinal bijonların bir kısmı (öndekiler yani) sökülmesi gerekebilir. o da gene vakit alabilr emin değilim. bir de senle birkaç yazıştıktan sonra bir kaç tasarım çalışması yaptım photoshopta. onları da koymayı planlıyom bi vakit bulursam fikrini alalım. sürükleyici bir hikaye olmasını istiyorum :D

EDİT: accık sport ka havası vercek şekilde değiştirmeyi düşünüyorum tamponları. biraz daha agresif ön panel. daha keskin hatlar.

tarihinde Burak Fidan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

:D:D:D:D:d az kaldı. spacer'ları bekliyorum. gerçi spacerlar yüzünden muhtemelen orjinal bijonların bir kısmı (öndekiler yani) sökülmesi gerekebilir. o da gene vakit alabilr emin değilim. bir de senle birkaç yazıştıktan sonra bir kaç tasarım çalışması yaptım photoshopta. onları da koymayı planlıyom bi vakit bulursam fikrini alalım. sürükleyici bir hikaye olmasını istiyorum :D

EDİT: accık sport ka havası vercek şekilde değiştirmeyi düşünüyorum tamponları. biraz daha agresif ön panel. daha keskin hatlar.

Ön farların kenarlarını da kapatsın tampon :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Çil

Orta konsoldan bende istiyorum
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mevlut kurucu

hepsi de cok güzel olmuş emeğine saglık. su folyo işini nasıl yaptıgını ayrıntılı şekilde yazsan,bizde uğraşsak,yapamasak ne güzel olur :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emin YILMAZ

Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım. KA aracımı cuma günü aldım. bir çok eksiği var ama herşeyi yapmaya hazırım :)

Formu pazartesi gününden beri okuyorum fakat birçok resimi göremiyorum nedeni ne olabilir ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım. KA aracımı cuma günü aldım. bir çok eksiği var ama herşeyi yapmaya hazırım :)

Formu pazartesi gününden beri okuyorum fakat birçok resimi göremiyorum nedeni ne olabilir ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba,

Resimler zamanında imgur'a yüklendiği ve imgur ülkemizde yasaklandığı için resimleri göremiyorsunuz.

Hayırlı olsun aracınız.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Vehbi Gunel

Burak bey bende sizin gibi ebaydan orjinal ka cd playeri siparis ettim ve elime gećti siz montaijini nerede yaptirdiniz çünkü yetkili serviste yapilip teybin cihazsa baglarak araca tanitilmasi gerekir gibi bişeyler söylüyorlar simdiden teskrler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Burak bey bende sizin gibi ebaydan orjinal ka cd playeri siparis ettim ve elime gećti siz montaijini nerede yaptirdiniz çünkü yetkili serviste yapilip teybin cihazsa baglarak araca tanitilmasi gerekir gibi bişeyler söylüyorlar simdiden teskrler

Öyle bir şey yok. Güvenlik kodu var ise direkt bağlayın aracınıza ve çalıştırın. Kod yoksa M ile başlayan seri no'yu Mehmet Özyürek'e bildirin, o size yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Burak Kara

Krom folyo satın aldım KA logosunu kaplayacağım tavsiyeniz nedir ? Sanırım konu sahibi çıkarmadan kaplamış. Nasıl yapayım ? Islak zemine yapıştırıp kurutmalı mıyım yoksa direk yapıştırıp kenarları mı kesmeliyim ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...