İçeriğe Yönlendir

Slr Sorunsalı ?

Misafir

Recommended Posts

Borga Tansel

Hayırlı olsun güle güle kullanın, güzel kareler yakalamanız dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
(düzenlendi)

Burak hayırlı olsun. 3100 güzel makine. Daha bugün makinenin muhabbetini yapmıştık arkadaşlarla. :)

tarihinde Süleyman Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yağız Mustafa Erdoğan

hayırlı olsun gülegüle kullanın

Yorum bağlantısı
Misafir

Burak hayırlı olsun. 3100 güzel makine. Daha bugün makinenin muhabbetini yapmıştık arkadaşlarla. :)

Süleyman hocam teşekkür ederim. Kargom bu gün yola çıkmış. İyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Bir gelsin detaylı bir inceleme yaparım. Seninde focus hayırlı olsun, en güzel renklerden birini seçmişsin. Maşallah. ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlısı olsun o zaman, bu Canon u o yüzden seviyorum, af vs. lenste hep, al neredeyse tüm bodylerde kullan, bende listeme G12 Canon ekledim, uygun bir anda almam lazım, sizinkiler dev gibi taşınmıyor vallahi, g12 ufak, cepten bir çıkarıyorsun dslr makinası olan bile yan gözle bakmadan edemiyor vallahi :D

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Süleyman hocam teşekkür ederim. Kargom bu gün yola çıkmış. İyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Bir gelsin detaylı bir inceleme yaparım. Seninde focus hayırlı olsun, en güzel renklerden birini seçmişsin. Maşallah. ;)

Sağolasın kardeşim. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ersen abi:

Fotolar için teşekkürler, makinem geldi. Batarya boş geldi, şarj işlemi bitsin kurcalamaya başlayacağım. Alacak olanlar varsa tavsiye ederim, yanlız body'nin kutusu kocaman içinden çıkan daha bi kompakt makine havasında olunca biraz daha hayal kırıklığı yaratabiliyor. :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Sabahtan beri saçma sapan çekimler yapıyorum tabiki manuel modda, tam olarak f değeri yeterli gelmedi gözüme, kit lens ile idare ederim diyordum ama yakın zamanda bana bir 18/200 şart gibi gözüküyor. Alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...