İçeriğe Yönlendir

2006 Ford Fiesta 1.4 Kasko Ücreti Nekadardır ?

Recommended Posts

Musa Kuru

Merhaba arkadaşlar..

2006 Ford Fiesta 1.4 Kasko Ücreti Nekadardır ?

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Teklifleri sigorta şirketleri veriyor. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi benim full F-kaskom 600 tl. civarı birşeydi, buna ilave 800 tl. lik bi-xenon u da eklettim 10 tl. verdim, tabii il de önemli bu işte, ama 1000 tl. falan çok fazla geldi bana.

Yorum bağlantısı
Tamer Taban

2007 fiestayı 1400 tl'ye kaskolattım araştırdım en uygunu bu idi. tabi önceki aracımdan bi kazam vardı o etkiliyorsa sizinki biraz daha uygun olabilir. ancak fazla ucuza kaçmayın derim para peşinde koşarsınız.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu fiyatlar nedir böyle, Edremit riski az diye böyle demekki, paradan kaçmak yok, Allah ne verdiyse kaskoda var, yalnız az bir indirimde tek kullanıcı indiriminden var, yani sadece ben kullanırım dedim, benim kaskom Ford F-Kasko, sizdeki fiyatlar gerçekten uçuk, iyiki İstanbulda oturmuyorum, ocağım sönerdi vallahi. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Benimde hasarsızlıktan dolayı 440 lira ama kaç yıl oldu. Yeni başladığında fiyat yüksek olur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Seninkini yakında beleş yapacaklar zaten, sıfır risk, araba hep evde (garaj da demiyorum bak, özel odası var arabanın) ama ayıp olmasın diye bir yüz kaat alırlar, o da geçen arabayı çamur etmişsin, yıkarken çizilme riski oluşmuş o yüzden :D

Yorum bağlantısı
Tamer Taban

fiyatlar uçuk evet, 2010 da sıfır fiesta aldım 860 tl kaskoya verdim şimdi 1400 tl istanbulda yaşamak zor.

Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

yaşınız nedeniyle biraz fazla çıkabilir. tabiki ilk kaskoysa

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

vay anasını ya ayvayı yedik desenize.. :D üstelik istanbuldayız..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ruhsat sahibi yaşı 30 altında, noter satışı da, 3 ayı geçmişse, o zaman ki cümbüşü seyreyleyin.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Böyle soru mu olur :)

Soruyu farklı bir şekilde örneklendiriyim :p

Yumurtaya can veren Allah'ım,yeşil biberi nasıl yarattın :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arkadaşlar şu F-Kasko da son durum nedir, bu ay içinde kaskoyu yenileyeceğim, acaba şu Ford' dan 200 tl. hediyesi devam ediyormu acaba?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Onu demiyorum canım, kasko yaptırınca serviste 200 tl. lik iş yada yedek parça alıyorduk, o kampanya devam ediyormu acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar şu F-Kasko da son durum nedir, bu ay içinde kaskoyu yenileyeceğim, acaba şu Ford' dan 200 tl. hediyesi devam ediyormu acaba?

Yok malesef :(

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Musa Kuru

Arkadaşlar en ucuz 1600 tl den başlıyor ya.. varmıdır bunun bir aslı.. ? En uygun teklifi yapı kredi sigorta veriyor. bu sigorta şirketini önerirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

3 senedir yapı kredideyim. Hiçbir sorun çıkarmadılar. 5.500 TL'lik hasarımı gakguk etmeden ödediler.

Yapı kredi yaptırırsam sorun yaşamam yani.

Sen nekadara yaptırdın seninki değişir herhalde ankara olduğu için..

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Baktım.

Birde kafamı kurcalayan bir gelişme oldu..

Yapı kredi den bir firmadan yerden 1600 tl fiyat aldım.

Başka bir firmadan yine yapı kredi için 2050 tl fiyat aldım..

1600 tl aldığım sigorta şirketiydi.

2050 tl aldığım hyundai şubelerinden biriydi.

Sigorta şirketi 2 tarafta da aynı sadece firmalar farklı.. Firmalar arasında bukadar fiyat farkı olurmu.. ?

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Her iki taraftan da yazılı teklif alın inceleyelim...

%1 muafiyetli olarak bugün anadolu sigortadan yaptırdım.. Hayırlısı olur inş.. en düşük teklifi veren bu sigorta şirketiydi.. axa desen 6.500 felan fiyat verdi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...