İçeriğe Yönlendir

Duster Nasıl Bilirsiniz?

Misafir

Recommended Posts

Şu an Türkiyede satılan yeni kasa renault symboller aslında dacia üretimi. Renault ambemi yapıştırıp öyle satıyorlar. Normalde yurt dışında aynı araç dacia markası ile satılıyor

Renault ile çalıştığımızdan az çok duyduklarım; ülkelerin damarlarına göre şerbet verme taktiği uyguluyorlar. Eğer o ülkede marka takıntısı var ise Renault kesinlikle Dacia yı sokmuyor. Ama marka takıntısı yok yok ise, ne olursa olsun ekonomik olsun denen ülkeler ise Dacia oluyor bir ada marka. Araçlar hemen hemen aynı. Marka ve model farklılıları var. Örneğin Clio, avrupada Thalia olarak satılıyor. Tamamen pazarlama politikası. Bu arada Symboller, TR Renault fabrikasında üretiliyor bildiğim kadarı ile  :unsure2: Yürür aksam, motor ve birçok diğer parça %100 Renault tur tüm Dacialarda..

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

2009 model 24.000km'de, 1.4 TSİ 4 Motion Sport&Style Tiguan'ı 48.500-TL'ye aldık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

100km de 6.5LT yakan bir dizelden 100km'de 10lt yakan bir benzinliye. Hem de 4 yaşında? Hem de LPG de takamıyorsun?

1- 10LT yakmıyor sallama 4x2 dedim :p 4x4 olsa haklısın ;)

2- Kim demiş takılmıyor, takılıyor mis gibi oluyor :p

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1- 10LT yakmıyor sallama 4x2 dedim :p 4x4 olsa haklısın ;)

2- Kim demiş takılmıyor, takılıyor mis gibi oluyor :p

100km de 4lt mi yakıyor ki dizelden ucuz olsun?

5000tl'ye dizele de taktırırım LPG :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

100km de 4lt mi yakıyor ki dizelden ucuz olsun?

5000tl'ye dizele de taktırırım LPG :D

İdda mı ettim olum az yakıyor diye. İddam 4x2'ler 10lt yakmıyor :p

5000TL'den az mı dedim allah allah takılıyor mu takılıyor :D 

Başka sorun?

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Kayınpederde var. Arada kullanıyorum da gerçekten "kolay alırsın, zor vazgeçersin" doğru. Satamazsın bu aracı kolay kolay çünkü  :D Özellikle iç kalite sıfır denecek kadar kötü. Oyuncakçılarda satılan akülü arabalarda kullanılan plastikten kullanmışlar sanki. Kontağı çevirmek için 2 parmak ucum ile anahtarı zor sokup çevirdim. Taaa en dibe küçücük bir araya konumlandırmışlar kontağı.. Kaporta deseniz içler acısı. Zaten Renault Dacia yı birçok avrupa ülkesinde Renault markası ile satıyor. Çakmasınlar diye. F/P olarak iyi olabilir, ekonomiktir de ama biraz kalite be kardeşim.. :i-ih:

Aynı durumu bende gözledim,

dış görünümdeki parlak çekme tabir ettiğimiz olay, maalesef iç mekanda yok,

çok kalitesiz malzeme aynı sizin bahsettiğiniz ,oyuncak araba plastiği gibi,

Almak isteyeler Eğer

ama görüntü çok güzel ben kaliteye önem vermiyorum.iç mekan benim için önemli değil

nasıl olsa çok az yakıt sarfiyatı'da varmış,diyorsanız, alabileceğiniz türde bir araba 

hemen dökülmez en az bir 2 sene sizi götürür

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...

Tırt naylon çakmasının tırt farları..  :D Kayın pederin Duster, 4 saat gece yolculuğu sonrası far camlarını çatlatmış. Kısa hüzmelerin önündeki bölüm çatlamış. Servise gittiklerinde daha önce böyle bir olayla karşılaşmadıklarını, garantiden değiştireceklerini söylemişler. Bende nete kısa bir arama yaptım ama bu tip bir şikayete rastlamadım. Araç 2013 model, daha 1 yıllık. Herhangi bir dıştan darbe vs yok. her iki farında aynı yerlerinden aynı şekilde çatlama olmuş. Tırt naylon çakması..  :p

lLvmtad.jpg?1

mw9G0kE.jpg?1

0H0PF7y.jpg?1

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Tırt naylon çakmasının tırt farları..  :D Kayın pederin Duster, 4 saat gece yolculuğu sonrası far camlarını çatlatmış. Kısa hüzmelerin önündeki bölüm çatlamış. Servise gittiklerinde daha önce böyle bir olayla karşılaşmadıklarını, garantiden değiştireceklerini söylemişler. Bende nete kısa bir arama yaptım ama bu tip bir şikayete rastlamadım. Araç 2013 model, daha 1 yıllık. Herhangi bir dıştan darbe vs yok. her iki farında aynı yerlerinden aynı şekilde çatlama olmuş. Tırt naylon çakması..  :p

Tam tırtmış Kerem. Allahtan garantiden değiştirmeyi kabul etmişler. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

bugün bir tane nissan ayen dediğini yaptı sani, adam zor park olacak yere kaldırıma çıktı ileri geri yaptı arabayı yanaştırdı, ben de içimden dedim ki olay bu :)

Böyle yapanı gördüm mü fotoğrafını çekiyorum peşine trafiği arıyorum. 10-15 dakika sonra ekip geliyor çektiriyor. Mis gibi oluyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...