İçeriğe Yönlendir

Km Oynanmış Mıdır?

Bartu Çınar

Recommended Posts

Bartu Çınar

Ön lastikler 10 günlük.Arkalar 1 yıl önce takılmış

Yorum bağlantısı
Barış Güler

10 günlük ön lastikler arkada kalıp yıpranmış orjinal lastikler olabilir.Araç sahibini tanıyorsanız bence 10 gün önce değiştirdiği eski lastiklerin tarihini görün.Ama anlayan bir ustaya götermek bence en mantıklısı.

Yorum bağlantısı
Bartu Çınar

Peki arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler.Focusların trigeri kaçıncı km de değişir?

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Arkadaşlar bir hafta önce aldığım arabamın km si oynanıp oynanmadığını nasıl anlarım?

Servis kayıtları yok.2010 tüvtürk e 44000 de girmiş.Araç şu an 55000 de.Pedallar daki yıpranma ne kadar olmalı bilmiyorum.Vites kolu direksiyon simidinden koltuklardan pek anlamadım.Koltuklar biraz yıpranmış da.İyi günler.

Koltuklar yıpranmış ise kesinlikle oynanmıştır. Soyulma ,tüylenme varsa bence kesinlikle oynanmıştır. Çünkü o km de koltuklar sadece kirlenir.

Yorum bağlantısı
Bartu Çınar

90.000km veya 2006 model ise, 2012 yılında değişmeli artık.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Koltuklar yıpranmış ise kesinlikle oynanmıştır. Soyulma ,tüylenme varsa bence kesinlikle oynanmıştır. Çünkü o km de koltuklar sadece kirlenir.

Bu çok belirleyici olmuyor şuan şirketimizde müdürlerimizinden birinin bindiği megane var 200 bine yaklaşmış emin olur satıldığında 90 bine çekilsin görünüşünden en iyi usta anlayamaz.Tabi bu istisnadır çok nadir denk gelir ama zaten km si düşürülen araçlar bu şekilde olanlar oluyor.

Yorum bağlantısı
Bartu Çınar

90.000km veya 2006 model ise, 2012 yılında değişmeli artık.

Çağlar abi focus 2 de triger kayışının markası nedir?Ben değiştirmeyi düşünüyorum.İçinden bakalım orjinali mi çıkacak?

Yorum bağlantısı
Bartu Çınar

Dayco olması lazım.

Teşekkürler.Ya adam hala yemin ediyor km ile oynanmadı diye Ama arkadaşlar içime kurt düşürüyor.Ben de anlamanın çarelerine bakıyorum.Kayışlere falan bakacam. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Teşekkürler.Ya adam hala yemin ediyor km ile oynanmadı diye Ama arkadaşlar içime kurt düşürüyor.Ben de anlamanın çarelerine bakıyorum.Kayışlere falan bakacam. :unsure2:

V kayışının üstünde de yazar markalar onu daha net görme şansınız var eğer çok yıpranmadıysa ama şunu belirtiyim aracı almışsınız artık bunu öğrenip sürekli bu düşünce ile hareket edeceğinize güzelce bakımlarını yaptırın mis gibi binin aracınıza.

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Babamın şirket aracı 2007 model 300bine geldi. Emin olun 160 bine çekseniz kimse anlamaz. Alırken sahibine güvenilecek. Çok da kolay değil.

Servis kaydı da hiç yok. Bakımları da vaktinde yapıldı. Çok zor anlamak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Plakasından trafik sigortası incelenerek kaç sahip değiştirdiği bulunabilir. Motor şaseden kaskoları sorgulanabilir. Yarın şehir dışında olmasam bakardım. Yanlız sizin verdiğiniz bilgilerdeki en muğlak nokta aracın servise girmemesi. "0" km aracı kimse garantisi bitemeden ustaya teslim etmez. En azından bir kere yağ değişimi için girer.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Onur Çam

Benim aracım 2006 model 63000'de.Çevremde buna benzer yaş ve km de birçok araba var.Bence lastiklerin tarihine (Lastiğin üretim tarihi) bakın 55 binde orjinal lastikse km'de orjinaldir.Benim aracımı 2008 de 27 binde aldım.içinde sadece vitesin sağ üst kısmında ufak bir yıpranma vardı.50 bine gelince aynı yıpranma sol tarafta da oldu.Bunun dışında focusların iç kısmında bu km lerde çok yıpranma olmuyor.

Barış beyin söylediğini değerlendirebilirsiniz ben geçen sene 2003 model focus aldım üzerindeki lastikler 2003 modeldi ve aküsüde öyle 40 küsür bin kmdeydi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...