İçeriğe Yönlendir

Dijital Klima

Bartu Çınar

Recommended Posts

Bartu Çınar

Herkese hayırlı akşamlar.Forumda araştırdım ama bulamadım.(Eğer var ise kusura bakmayın yöneticiler)

Araçtaki auto mono tuşalarının ne işe yaradığını kullanım klavuzunda okudum ama pek bir şey anlamadım.Çok bilimsel :)

Ben klimayı çalıştırmadan motor sıcaklığı ile aracı ısıtmak istiyorum.Fakat klima da açılıyor otomatik.Sıcaklığın da sabit kalmasını istiyorum.

Koyu yazılanları uygulayabilmem için hangi düğmelere basmam gerekiyor.Ekranda nelerin görünmesi gerekiyor.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

autoya basıp sıcaklığı ayarladıktan sonra ac tuşuna basıp ac off konumuna alın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Herkese hayırlı akşamlar.Forumda araştırdım ama bulamadım.(Eğer var ise kusura bakmayın yöneticiler) Araçtaki auto mono tuşalarının ne işe yaradığını kullanım klavuzunda okudum ama pek bir şey anlamadım.Çok bilimsel :)Ben klimayı çalıştırmadan motor sıcaklığı ile aracı ısıtmak istiyorum.Fakat klima da açılıyor otomatik.Sıcaklığın da sabit kalmasını istiyorum. Koyu yazılanları uygulayabilmem için hangi düğmelere basmam gerekiyor.Ekranda nelerin görünmesi gerekiyor. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.
Mustafa'nın dediği gibi önce istediğiniz sıcaklık değerini ekrana girin ve Auto düğmesine basın daha sonra ac düğmesine basarak klimayı devre dışı bırakabilirsiniz . Mono tuşu çift taraflı otomatik klimalarda var olan bir tuştur . o tuşa basarsanız her iki tarafında sıcaklık değeri aynı olur . Örneklemek gerekirse şoför tarafı 22 dereceye ayarlı , yolcu tarafı 24 dereceye ayarlı . Siz mono tuşuna basınca her iki tarafta şoför tarafındaki sıcaklık değerine döner ( 22 dereceye )...
Yorum bağlantısı
Bartu Çınar

Mustafa'nın dediği gibi önce istediğiniz sıcaklık değerini ekrana girin ve Auto düğmesine basın daha sonra ac düğmesine basarak klimayı devre dışı bırakabilirsiniz . Mono tuşu çift taraflı otomatik klimalarda var olan bir tuştur . o tuşa basarsanız her iki tarafında sıcaklık değeri aynı olur . Örneklemek gerekirse şoför tarafı 22 dereceye ayarlı , yolcu tarafı 24 dereceye ayarlı . Siz mono tuşuna basınca her iki tarafta şoför tarafındaki sıcaklık değerine döner ( 22 dereceye )...

Teşekkürler bugün uğraştım.Auto , otomatik sıcaklık ve üfleme.Mono ise iki taraf için de ortak sıcaklık.Şimdi klimasız ısıtıyorum aracı:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...