İçeriğe Yönlendir

Yeni Transit.

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Altay Aydın Sever

görüntü güzel ama yeni motorlar sorunlu bizde 3tane 125 ps drotorq motorlu var motorlar randıman vermiyo arızayıda bulamıyorlar bakalım sonu nereye varacak

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Yeni kasa gayet şık olmuş.Hodja alır artık birtane :)

Hüseyin hocam siparişi vermişdir bile.... :fiuw:

Servise bir gelsin, şimdiden anlaştım test aracı yapma ihtimalleri %50 imiş. Olursa epey kullanıp geniş kapsamlı bir test yapacağım. Kendi arabam gibi sahiplenmeden anlamak zor. :)

Lacivert mükemmel ama malesef Türkiye de beyaz harici rengini göremeyiz sanırım.

Beyaz da moda olsu abi :D

Beyaz her daim başka.

PHBBm.jpg

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Altay Aydın Sever

geçen izmitte yolda idi 2 adet test ediliyor sanıyorum G plaka ile dolaşıyorlardı dıştan hoş ama motor hala oturmadı bendeki araçlarda sorun devam ediyor

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

bu kadar değişiklikten sonra, ilk parti risk :)

Evet riskli ama yeni ürüne binmesi de başka bir tatlı. Hele bu transitse. Off. :)

geçen izmitte yolda idi 2 adet test ediliyor sanıyorum G plaka ile dolaşıyorlardı dıştan hoş ama motor hala oturmadı bendeki araçlarda sorun devam ediyor

Yalova'dan geçiyorlar. Torunlara ilk makasını attı bizim canavar. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Rakam alalım, belli mi rakam ?

daha önce sormuşmuydum ?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Rakam alalım, belli mi rakam ?

daha önce sormuşmuydum ?

Satış rakamı mı bu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Canlısıne tutuyor bunun diyorsan henüz netleşmedi. :)

Hee onu diyorum :)

Sen servisle kankisin, önceden haberi alırsın, bildirirsen sevinirim :tongue:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hee onu diyorum :)

Sen servisle kankisin, önceden haberi alırsın, bildirirsen sevinirim :tongue:

Takas mı var yoksa. :p

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Takas mı var yoksa. :p

Yok ya otomatik yapmıyorlarki :tongue: Merak ettim sadece rakamı..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yok ya otomatik yapmıyorlarki :tongue: Merak ettim sadece rakamı..

Anladım..

Belki pawırşift takarlar. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Anladım..

Belki pawırşift takarlar. :)

Sanmam..Ticariye ciddi yatırım var Ford'ta ama muadillerinde olmasına rağmen, ki bence talepte olur, otomatik şanzımana yanaşmıyorlar..

Ahtım var bir sonraki arabam otomatik olacak..

Caddy bakıyorum debriyaj ve DSG şans işi, Fiorino küçük, Doblo Premio 1.6 MJET otomatik 2.eli hem az hemde fiyatlşar yüksek..

Gerçi Ford pawışift yapsa rakam ne olur o da muamma ya..nasip..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

şu ihraç connectlerden bulup al abi :D 2.0 duratec tam otomatik. lpg takarsın mis gibi olur.

Sanmam..Ticariye ciddi yatırım var Ford'ta ama muadillerinde olmasına rağmen, ki bence talepte olur, otomatik şanzımana yanaşmıyorlar..

Ahtım var bir sonraki arabam otomatik olacak..

Caddy bakıyorum debriyaj ve DSG şans işi, Fiorino küçük, Doblo Premio 1.6 MJET otomatik 2.eli hem az hemde fiyatlşar yüksek..

Gerçi Ford pawışift yapsa rakam ne olur o da muamma ya..nasip..

Yorum bağlantısı
Altay Aydın Sever

ben kolay beri ford düşünmem şu an 1-2 sene geçsin otursun araçlar yeni motoru sırf sorun birde otomatik yapamazlar ne sorun çıkarır bilemem sonra servise abone oluyorsunuz dış şekline diyecek lafım yok ama içi beni yakıyor

Yorum bağlantısı
Emin Önal

şu ihraç connectlerden bulup al abi :D 2.0 duratec tam otomatik. lpg takarsın mis gibi olur.

Bir tane vardı sahibinden'de linkini paylaşmıştım hatta.Siyah, yüksek tavan..

Simit koycak yer yok onda,tüp taktırsan bagaj iptal mal yükleyemem :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal

stepne yerine montaj yapılıyor abi.

Gönlüm otomatik binekten yana anla işte :p

Mecburiyet..

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Evet riskli ama yeni ürüne binmesi de başka bir tatlı. Hele bu transitse. Off. :)

Bir transit lazım olacaktı biraz erteleyip yeni kasasını bekleyeyim diyordum ama durumlara bakılırsa en geç 1-2 aya kadar klasik Transitin 350LF Van tipini almam gerekecek... Aslında 350L ile 350LF arasındayım, avantajı dezavantajını netleştirirsem birini alıcam...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Sarı

Ar-ge muhendislerinden duyumuma gore ki6-8 ay onceydi, otomatik sanziman ve start-stop olacagi yonundeydi. Tabi uydurmadilarsa. Bence olur daha gecen gun iveconun sifir aracinda otomatik vardi bayide. Transitede yaparlar sanirsam.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bir transit lazım olacaktı biraz erteleyip yeni kasasını bekleyeyim diyordum ama durumlara bakılırsa en geç 1-2 aya kadar klasik Transitin 350LF Van tipini almam gerekecek... Aslında 350L ile 350LF arasındayım, avantajı dezavantajını netleştirirsem birini alıcam...

İlla ki arkadan itişli olsun derim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

İlla ki arkadan itişli olsun derim..

Ön çekişli olan aktarmadan dolayı tüketimde avantaj sağlamaz mı hocam?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ön çekişli olan aktarmadan dolayı tüketimde avantaj sağlamaz mı hocam?

Önden çekişliler hafif işlerde ideal, biraz yüke ağır işe gelince patlayıp çatlamaya başlıyor. Bizim burada fırınlarda var hiçbiri memnun değil. Ama arkadan itişliler neredeyse sorunsuz gibi. Önden çekişli kullanan arkadaşlara soruyorum, yakıt tüketimi bence hepsinde aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...