İçeriğe Yönlendir

Öğrenciler Arabamı Çizmişler

İbrahim Yılmaz

Recommended Posts

İbrahim Yılmaz

Bugün sabah öğrenciler arabamı park yerinde boydan boya çizmişler. Allah tan fazla derin değil. Resimlerini de ekledim bunun ne gibi çözümleri var bilgilerinizden yararlanmak istedim. Gecen yıl da sprey boya ile boyamışlardı arabamı. Benim bile yapabileceğim bir iş için 200 TL mi almışlardı.

Hafta sonu Adana ya gideceğim boyaya zarar vermeyen bir ürün yada sonax, auto king vs ne önerirsiniz? Teşekkürler...

http://imageshack.us...otoraf0255.jpg/

http://imageshack.us...otoraf0258.jpg/

http://imageshack.us...otoraf0256.jpg/

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hocam, kimin canını sıktınız :)

Derin gözükmüyor, bence de autoking halleder.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bizimde ortaokulda mudur yardimcisi ile hocanin biri gitmis birebir ayni gorunen polo almislar..

Bizim hoca birkac arkadasi dovmustu. Cocuklarda gitmisler arabasini cizecegiz diye yanlislikla bizim pamuk gibi adam olan mudur yardimcisinin arabasinin heryerini cizmislerdi..

Kotu bir durum gecmis olsun..

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Ev ile okul arası uzak olduğu için araba şart. Endüstri meslek lisesinde çalışıyorum. Öğrenciler bizi o kadar çok seviyor ki evde bile arabalarımızı imzalarını atıyorlar. Bir çok arkadaşın aracı evinde çizildi. Ben kendim auto king e filan gitmeden pasta cila yapabileceğim ürünler var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam kaderimiz bu. Geçmiş olsun. Öğrenciye birşey söylersin zarar verir. Hiç birşeye karışmazsanda öğrenci bildiğini okur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

ilk önce başlarım sizin eğitiminize deyip öğretmenliği bırakın :)

okul yönetimini güvenlik kamerasına ikna etmeye çalışın bence....

autoking diyorum bende

okulda kamera var ama benim aracın olduğu noktayı görmüyor. :biggrin:

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

öğrencilere SIFIR verin..

Adaşım dersine girdiğim öğrencilerin arabama çizmesine ihtimal vermiyorum. öğrencilerimle aram çok iyidir. sabah okul nöbetçisiydim kılık-kıyafet konusunda bazı öğrencileri uyarmıştım. ondan olabilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Bu pastadır. Bunun üstüne de cila atacaksınız.

Pasta boyaya ince ince zımpara yapar aslında. ama üstündeki çizikleri giderir. İyi bir cilalama ile gayet güzel hale gelir.

http://www.hepsiburada.com/Liste/sonax-super-guclu-cila-250-ml/productDetails.aspx?productId=otson301100&categoryId=20035736 bu üründe arkadaşım da varmış işimizi görür herhalde. Çizik Giderici boyaya zarar vermediğine kanaat getirirsem kendim uygulayacağım. Bilgi ve ilginize teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu konuda deneyiminiz yoksa uğraşmayın daha kötü sonuçlar çıkabilir ortaya.Güzel bir pasta cila ile hallolacak gibi duruyor.Makinasız zaten çok zor bir durum elle pasta atmak.Kaldıki siz çizik alacaksınız çok çok zor.Ehil biryerde yaptırın bana kalırsa.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Bence de.

Teşekkürler arkadaşlar hafta sonu auto king ve sonax a bir göstereceğim çok para isterlerse alternatif çözümler arayacağım

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun,bence autoking vs. gibi şeylerle uğraşmayın,güzel bir pasta cila bu çiziği giderir.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Metin bey, son yazdığınız mesaj ne size ne foruma yakışmadı..Daha dikkatli olmanızı rica ediyorum...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Öğretmene saygı mı bıraktılar memlekette. Öğretmen höt dese suç. Arabasını çizerler, tenhada kıstırırlar, yetmedi sülalesini alır gelirler, okulu basarlar

Vah sevgili ülkem

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

geçmiş olsun.o çizikler çıkacak gibi duruyor.ince pasta ile kendiniz yapabilirsiniz.geniş dairesel hareketlerle.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yani öğretmen suçlumu demek istiyorsun Mehmet? Öğrenciyle anlaşma yoluna istediğin kadar git. Karşındaki anlamıyorsa artık ipler koyursa ne yapacaksın.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şimdi şöyle olacak, birazdan öğrencilik anıları ardından öğretmen savunmaları akşama şenlik var...:) Mehmet, bence Mert' in demek istediği öğrenci ile diyaloglarınızı daha iyi kurun...Suçlu öğretmen yok, yanlış anlaşılan görevini ifa ederken kötü olan öğretmen var..Misal bizde forumda yönetici olarak bir karar verdiğimizde illa ki biri için kötü oluyoruz..Ancak görev bu biri yapacak... :yes: :yes: :good1:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Abi bazen diyorum bırak herkes istediğini yapsın hiç birşey umrunda olmasın. Rahat ol. Sistem nasıl istiyorsa öyle olsun. Ama vicdan el vermiyor :( Neyse abi sil benim yukardaki mesajıma olay çıkmasın ben Mehmet'le telefonda kavga ederim şimdi :) Hatta tehtid bile ederim ispat bile edemez. Forumdan da atılmam hahahaha :)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Gereksiz alıntı.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...